Porodnice České Budějovice - nové zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rumela9
Kecalka 373 příspěvků 03.09.19 15:37
Porodnice České Budějovice - nové zkušenosti

Ahoj. Je tu někdo s čerstvými zkušenostmi z této porodnice? Na internetu se toho dá vyčíst dost, většinou ale starší informace. Chystám se zde rodit, zajímá mě vše. :) Děkuju :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice České Budějovice

Reakce:
Krokod
Povídálka 23 příspěvků 03.09.19 18:36

Rodila jsem v dubnu a byla jsem opravdu moc spokojená. Všichni byli milí, porodní pokoje jsou moc pěkné - nové, takže jsem se tam cítila fakt dobře. Měla jsem pomerne rychlý a nekomplikovany porod, takže v pokoji se mnou byly v podstatě jen porodní asistentky a porod vedla začka - moc milá a dost mi pomohla s technikou dýchání. Nejvíc ale oceňuji, že po porodu může mít člověk nadstandard, kde byl manžel celý tři dny se mnou. Takže celkově. Já byla spokojena :slight_smile:

rumela9
Kecalka 373 příspěvků 03.09.19 20:13

@Krokod děkuji :mavam:

Jifia
Nováček 1 příspěvek 05.09.19 10:00

Rodila jsem v březnu 2019 a absolutní spokojenost. Personál, přístup, vybavení i péče o mě i o dcerku. S klidným svědomím můžu doporučit. :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 21:12

Rada bych se zeptala jak je to se seznamem veci do porodnice, ktery ma CB nemocnice na strankach. Sedi to?

V seznamu maji dve nocni kosile - pujcuji i erarni?

Porodnicke vlozky - daji nejake, nebo komplet musim mit svoje (ptam se, ze by mi je manzel dovezl az treba dalsi den a nemusela jsem je vlacet hned).

Diky :hug:

Nelinka2
Kecalka 426 příspěvků 13.09.19 15:38
Nadstandart

Zdravím… prosím vás kdo rodil v čb a byl na nadstandartu na šestinedělí? Mohou za vámi děti? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama