Porodnice České Budějovice - co vše s sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 15:53
Porodnice České Budějovice,Co vše sebou

Ahoj holky. Raděj jako anonym, mám duvod. Chtěla jsem se zeptat, jsem ve 29tt s dvojčaty gemini. Dnes mi moje doktorka řekla, že mě pošle v pondělí si poležet do nemocnice, že se to u tohoto případu dělá běžně,,,Tak trošku jsem zustala v šoku, A zapoměla jsem se zeptat, jak dlouho si tam asi poležím snad né do konce těhotenství :think: :zed:. Tak jsem si řekla super, jenže vubec netuším co si tam jako mám vzít. Nejsem tak uplně hloupá. Vím že pyžamo, župan, sprcháč,, a tak dále, ale i tak celkově co všechno. Ještě nemáme zařízené věci na matrice. Jména pro děti, uznání tatky,,Je to všechno moc hr,,, A tak se ptám vás jak by jste se zařídili

Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 06.11.14 15:58

Po svých zkušenostech, hlavně bych požádala „přítele na telefonu“, partnera, přátelé, rodinu, kteří by byli tak laskaví a popřípadě mi přivezli to, co budu aktuálně potřebovat. A platilo to i v porodnici jako takové potom s miminkem. řadu sbalených věcí jsem nepotřebovala vůbec, a naopak o spoustu jiných věcí jsem si říkala. Ovšem já bych to tu asi nevypočítávala, protože to prostě byly věci mojí osobní potřeby.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >