Porodnice Český Krumlov - porod před 38. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 23.10.13 07:54
porodnice český Krumlov - porod před 38 tt

Ahoj
je tu některá z maminek, která rodila v Českém Krumlově dřív jak před 38 tt? Pořád se rozhoduji mezi ČK a ČB, radči bych do ČK ale co když porodím o něco dříve, jsou schopni se v ČK o malou postarat kdyby nastaly nějaké problémy? Nebo mi jí mohou odvézt do ČB beze mě? jsem ted 35+2 a mám hrůzu z toho že to přijde dříve a ne a ne se rozhodnout :(
první jsem rodila v ČB a přístup některých sestřiček byl děsný, a ted slyším samou chválu na ČK tak nevím :think:
děkuji předem za odpovědi :kytka:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Český Krumlov

Reakce:
boball
Echt Kelišová 9364 příspěvků 23.10.13 08:20

Vždyt se můžeš rozhodnout později. Já byla v porodnici v 37 týdnu se tam podívat a domluvit se, že budu rodit u nich, a za týden už jsem tam byla a rodila. V tom 37 týdnu jsem rodila v Krumlově už v roce 95 a měli tam i inkubátor. Do Budějovic asi vozí jen opravdu hodně nezralé novorozence. Sousedka porodila v Krumlově, v 34 týdnu, holku odvezli do Budějovic a ona jela za ní druhý den.Od toho 37 týdne bych se toho v Krumlově už nebála ;)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.13 08:32

Ja jsem v Cb porodnici v rizikovej poradne zazila 2× kdy odvolali dr nahoru ns sal ze vezou rozjety porod jeden Z Ck a druhy z Jh oba dva byli v terminu a to u me rozhodlo ze ty 3 dny v cb proste vydrzim ale za cenu ze vim ze se jak o me tak o prcka postaraji a zadny prevazeni nebude jak ze strany neonatologie tak transfuzky ale je to kazdeho vec kde se rozhodne rodit

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 23.10.13 09:45

.

Příspěvek upraven 04.02.14 v 08:01

Lusita
Kecalka 393 příspěvků 23.10.13 10:14

Premyslela jsem presne nad tim stejnym a vyhraly CB - NIKDY nevis kdy bude potreba novorozenecka JIP. jistota, ze o malou bude v pripade krize dobre postarano prevazila nad „mym pohodlim“

afaxi
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 23.10.13 10:20

Rodila sem v CK. Do porodky sem jela s tim, ze se male nic nestane a proto netreba rodit v cb, kde je novorozenecka jip. Jinal co si pamatuji z kurzu, nam PA rikala, ze cewkokrumlovska porodnice je pripravena na porody od 36 tt.

Váš příspěvek
Reklama