Porodnice Fifejdy a bezlepková dieta

6824
23.10.20 19:48

Porodnice Fifejdy a bezlepková dieta

Krásný večer. Najde se tady nějaká maminka která rodila na Fifejdach a má současně bezlepkovou dietu a také bez laktózy?? Rozhoduji se mezi Porubou a touto na fno mě ale bohužel po zkušenostech velmi odrazuje stravování. Jak Fifejdy ale nevím, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21289
23.10.20 20:02

Jsi celiak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6824
23.10.20 20:04

@mroe ano, již dva roky na přísné dietě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
23.10.20 20:30

Ehm… no já rodila úplně jinde, ale tu nemocniční stravu jsem odmítala jíst, takže mi jídlo nosil manžel :lol: ale tak nějak předpokládám, že nemocnice ti stravu přizpůsobí - před porodem vyplňuješ dotazník, kde jsou mimo jiné i alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
23.10.20 20:37

Rodila jsem sice letos v září ale ve Vitkovicich. A nemůžu si stěžovat jsem celiak a jidlo úplně bez problémů. Kdyz nevěděli přišli se zeptat, než aby mi dali něco co nemůžu. A personál taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 20:41

Já už bych si Fifejdy nevybrala. Ale to je o lidech na které člověk při porodu narazí a u téhle nemocnice s dietou neporadím. Ale Ve fakultní nemocnici Poruba vím, že celiak neměl problém a jídlo ze všech tří nemocnic nejlepší. Ovsem Vítkovice katastrofa. Tam, když jsme leželi s dcerou, která měla slabý zapal plic a má prisnou abkm, donesli mléčnou rýži a podruhé klasickou bramborovou kaši. Kdyby ji celou dobu nenosili vařené brambory a puding z vody, dala bych ji to sníst, ale bylo mi to divné :zed: sestřička mi tvrdila, že to není možné, že to musí být bezmlecne než našli v kuchyni její jídlo, které zamenili. Celkové jídlo hnus. Hlavne, že Agel. Nikdy
Ale to bylo dětské, třeba je na porodnickém lepší personál

Příspěvek upraven 23.10.20 v 20:42

• Citovat
  • Nahlásit
6824
23.10.20 20:42

V Porubě mi samozřejmě strávu také zajistili, ale byla to katastrofa :zed: každý den to samé a nejvíc mě teda dostala polévka třikrát po sobě nijaky vývar spis odvar z ryze s ryzí :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama