Porodnice Fifejdy a kojení

1
9.2.21 15:25

Porodnice Fifejdy a kojení

Dobrý den. Mám dotaz na maminky, které teď někdy rodily v porodnici Na Fifejdech. Sama jsem tam rodila v roce 2018. Na porod CS si nemůžu stěžovat, doktor a personál před a během porodu na jedničku. JIP taky v pořádku. Peklo začalo až na oddělení šestinedělí. Nemohla jsem se rozkojit, málo mléka, dcera hladová atd. Sestřičky na mně jedna přes druhou tlačily ať se více snažím, o doktorce Liškové ani nemluvím. Bylo to pro mně peklo, stres a k tomu hormony. Jen napíšu, že jsem se ani doma nerozkojila a dcera byla od dvou týdnů na UM. To trápení se snahou o kojení a stres mělo to za následek, že si první dva týdny života dcery pamatuji jen matně. Některé okamžiky vůbec. Už to nechci zažít. Za 8 týdnu mně čeká druhý CS a chci se zeptat, jestli i nadále je to tam s přístupem ke kojení stejné. Připravuju se na to, že mi to zase nemusí jít (samozřejmě doufám že to půjde) a bojím se toho tlaku tam. Můj gynekolog mi poradil, když bude nejhůř podepsat revers. Jen mně zajímá jaké je to tam teď. Děkuji za informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.2.21 16:21

Ahoj, já mám za sebou dva porody tam a s Liškovou taky blbou zkušenost. První sítě sekcí a ona mi pak mačkala prsa a mléko stříkalo po pokoji. Neskutečně mě to ponížilo, je to kráva. Tehdy byla primářka 2012. Pak mi vrchní sestra přišla říct, že Lišková je sice členem laktační ligy, ale nikdy sama nekojila. Já se rozkojila dobře. V roce 2018 jsem rodila normálně a už jsem ji potkala jen při vyřizování propouštěcí zprávy. Sestry mi se správným přiložením pomáhaly. Teď na jaře budu rodit potřetí a opět tam, už mám zkušenosti a nenechám se rozhodit. Doporučuji kojící granulový čaj od Hippu a pít hodně vody, hlavně klid. Držím palce Petra

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat