Porodnice FN Lochotín nebo Mulačova

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10.7.20 22:30

Porodnice FN Lochotin nebo Mulačova

Ahoj, zdravím všechny.
Mám na Vás velikou prosbu, potřebovala bych od Vás poradit.
První dítě jsem rodila u Mulaču, a byla jsem naprosto spokojená, ale teď mám termín 31.7-7.8 a to je porodnice u Mulaču zavřená kvůli rekonstrukci. Chtěla bych se Vás tedy zeptat, jestli máte některá zkušenosti s FN Lochotin, někdy v téhle době, jak to chodí, a jaké máte zkušenosti. Děkuji moc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29744
10.7.20 22:49

Lochotin je lepsi, nevim jak je to aktuálně s navstevama, rouskama atd, ale jinak super personal, na nic si tam nemůžu stěžovat, rodila sem tam 2×, naposled loni. Maj i lepší vybaveni, kdyby se cokoliv behem porodu podelalo, to byl hlavní faktor, na ktery sem pri vyberu porodnice koukala. Nejaky komfort se přežít da, ale kdyby nastal problem, tam jsou mnohem vetsi sance na zachranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
10.7.20 22:59

Rodila tam třikrát bratrancova manželka, naposledy teď v únoru těsně před koronakrizi a jako zkušenosti měla pokaždé jiné, napoprvé prý hrůza, napodruhé už dobré a napotřetí takové napůl dobre a napůl hrůza, prý hodně záleží, jaké chytneš sestry a celkově personál, že nejhorší snad vždycky byly sestry na šestinedělí, ale jinak prý zatím vše okay…jinak teď před 2-3 týdny mi tam rodila bývala spoluzacka z gymplu a prý hrozny, že hrozná neochota a arogance ze strany personálu, přenášela a oni ji museli vyvolávat a už to byl prý “strašný problém” pro ně a celé to prý trvalo snad 28 hodin a samotný porod trval jen 14 hodin…ale zvládla to, ale nevím, jako co jsem slysela, tak je to bud anebo, proste bud dobrý nebo blby, ale jinak prý dobrý, vybavení a tak super, jen ten personal musíš chytit dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42746
10.7.20 23:37

@verunka1234567 rodila jsem 2× u Mulačů (mám za sebou hodně problémů a vždy jsem byla tam, tak proto ten výběr, je to takové malé, rodinné), jednou hrozil převoz miminka na Lochotín, ale naštěstí nakonec převážet nemuseli.
Kamarádka rodila 2× na Lochotíně a byla spokojená, jen říkala, že je tam prostě hodně lidí a sestry nestíhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3352
10.7.20 23:59

Obě moje dcery se narodily ve Fakultce a já byla spokojená. Druhou dceru jsem tam porodila před půl rokem, takže jak je to po koronaviru, netuším. Ale za mě ok. Jediné, co je blbe, že tam bývá dost nával a ono 3 maminky na pokoji s miminka se dá, ale pak ty návštěvy. Leda na chodbě, aby se vzájemně nerušili. Ale jinak péče, přístup, vybavení.. bez připomínek. Na blbce a neochoty narazis všude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
23.7.20 11:42

Já rodila vloni v září na Lochotíně. Péče za mě super a i personál pozorný. Takže mohu jen doporučit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat