Porodnice FN Lochotín Plzeň

296
20.6.20 17:52

Porodnice FN Lochotín Plzeň

Ahoj devcata, je tady někdo, kdo teď v poslední době rodil v Plzni na Lochotíně? Mám pár dní do termínu, jsem prvorodička a napadá mě snad 1000 otázek :D dlouho jsem přemýšlela jestli rodit na Lochotíně nebo v Mulačovce a nakonec jsem se rozhodla pro FN. Napíšu pár otázek a když se najde někdo, kdo tu v posledních pár měsících rodil a odpoví mi, tak budu moc ráda.

1. balila jsem si věci podle seznamu, co je na strankach FN, je něco co tam není a v porodce vám to chybelo?
  2. jsou na pokojích uzamykatelne skříňky? Neumím si představit, že pak někam půjdu z pokoje a nechám tam peněženku, mobil a jiné soukromé veci jen tak volně, lidem zkrátka neverim :)
  3. je šance, že se dostanu na nadstandard? určitě o něj při přijmu budu žádat, ale zajímalo by mě, jestli se třeba teď některé povedlo se tam dostat

4? jak to teď vlastně je s otcem u porodu? může tam být celou dobu nebo jen nějaký určitý čas před a po?
To je zatím asi vše, když mi někdo odpoví, budu moc vděčná a budu moc ráda i když třeba celkově zhodnotite porod v této porodnici :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17129
20.6.20 18:01

Ja tam rodila pred rokem, 1. nevim ja si balila vse co sem hodlala pouzit, jedine co sem mela erarni byl toaletak a obleceni pro miminko, to neradi vidi vlastni. 2. Nejsou, je tam velky satnik a takovy ten nemocnicni stolek (ja u sebe nemela penize a mobil sem si brala s sebou kdyz sem nekam sla)
3. Zalezi kolik bude aktualne rodicek, ja se nedostala ani u jednoho porodu, je mozme ze budes mit stesti.
4. Otec u porodu být může celou dobu, az pak na oddělení jsou navstevy omezene návštěvní dobou (ale kdyz jsou dobre sestry, tak se da lecos domluvit).

Jinak ja tam rodila 2× a uplna spokojenost (snad az na jidlo teda)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.6.20 09:15

Já rodila v unoru. U porodu může otec být celou dobu. Až tě povezu na šestinedělí, tak tě tam může tatínek doprovodit a pak musi pryč. Sebou si určitě vem čepičku, rukavičky a vlhký ubrousky. O tyto věci tam byla nouze. Určitě i jednorázový kalhotky s vlozkama.
A když jsem tam byla já, tak nebyla šance na nadstandard, přednostně tam byly císařaky.
Vem si určitě pantofle do sprchy.

Nelekni se, že ti bude každá sestřička říkat něco jiného ohledně kojení, ale to je všude :blush:mne vždy poradily ochotně, neboj se jich ptát.
Stejně si doma s miminkem uděláte vše dle svého. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama