Porodnice Havlickuv Brod 2018-2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeGo
Povídálka 18 příspěvků 16.03.19 07:51
Porodnice Havlickuv Brod 2018-2019

Zdravim vsechny maminky :) Je tu nekdo, kdo cca v poslednim roce rodil v Havlickove Brode? Ja osobne jsem tam rodila v roce 2016 a byla jsem moc spokojena. Nyni mam termin v kvetnu 2019 a premyslim, ze bych jela opet tam-pokud se neco zasadne nezmenilo k horsimu. Za me tam byly krasne porodni pokoje, kde jsem byla sama s manzelem, mela jsem vlastnu sprchu, wc atd. Porodni sal byl hned za dverimi. Miminko mi dali hned na prsa, nikam ho neodnaseli, pak az s manzelem, dalsi 2h na porodnim pokoji nas taky nechali samotne s manzelem a miminkem. Pokoje na 6tinedeli byly po 2-velke, prostorne + predpokoj se sprchou, wc, vanickou pro mimca, prebalovakem, bylo k dispozici veskere detske obleceni, masticky, osusky, mydlo atd. Na vysetreni chodily maminky vzdy s detma-nikam je sestry neodvazely, personal mily, ochotny, vstricny :srdce: Je to tak i nyni, nebo se zhorsili? Dekuji za info a preji hezky den! :D

Reakce:
Makinka87
Povídálka 47 příspěvků 16.03.19 08:02
@VeGo píše:
Zdravim vsechny maminky :) Je tu nekdo, kdo cca v poslednim roce rodil v Havlickove Brode? Ja osobne jsem tam rodila v roce 2016 a byla jsem moc spokojena. Nyni mam termin v kvetnu 2019 a premyslim, ze bych jela opet tam-pokud se neco zasadne nezmenilo k horsimu. Za me tam byly krasne porodni pokoje, kde jsem byla sama s manzelem, mela jsem vlastnu sprchu, wc atd. Porodni sal byl hned za dverimi. Miminko mi dali hned na prsa, nikam ho neodnaseli, pak az s manzelem, dalsi 2h na porodnim pokoji nas taky nechali samotne s manzelem a miminkem. Pokoje na 6tinedeli byly po 2-velke, prostorne + predpokoj se sprchou, wc, vanickou pro mimca, prebalovakem, bylo k dispozici veskere detske obleceni, masticky, osusky, mydlo atd. Na vysetreni chodily maminky vzdy s detma-nikam je sestry neodvazely, personal mily, ochotny, vstricny :srdce: Je to tak i nyni, nebo se zhorsili? Dekuji za info a preji hezky den! :D

Moc ráda bych se k tomuto dotazu přidala. Termín červen 2019, jsem prvorodička a váhám… děkuji

VeGo
Povídálka 18 příspěvků 16.03.19 08:08

@Makinka87 za me to tam bylo uzasny. Nekde jsem i zaslechla, ze tam meli predelavat ty porodni pokoje.

P4ja
Echt Kelišová 8586 příspěvků 16.03.19 08:28

Rodila jsem v červnu a za mě super. Porod si moc nepamatuju ale asistentka fajn a ochotná. Doktorka taky. Malou jsem měla u sebe, i když doktorka, pak chtěla dolovat placentu, ale p.Weberova jí nedovolila odnést. Je to jak v hotelu. Vše v jednom. Koupelna, postel, křeslo. Potom příjemná péče na gynde. A úžasné sestřičky v čele s p. Blazkovou a samozřejmě p.primarka. ale my byli na intermediární péči. Domů jsem šla později ale plně rozkojena. Doporučuji přednášky v Mammacentru, kde se se sestrami potkáš

Váš příspěvek
Reklama