Porodnice Havlíčkův Brod 2021

204
3.3.21 15:59

Porodnice Havlíčkův Brod 2021

Zdravím, je tady nějaká maminka, která by měla aktuální zkušenosti s porodem v porodnici HB? Funguje porodnice aspoň relativně normálně? Jak dlouho jste po porodu v porodnici v této době zůstaly?
Za chvíli mám termín, tak by mě zajímalo aktuální info. Děkuji za jakoukoli zkušenost. :kytka: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.3.21 16:37

Zkus se zeptat spíš na FB Havlíčkobrodské maminky. Já tam rodila 2×, ale mladšímu už jsou tři roky :D

• Citovat
  • Nahlásit
204
3.3.21 17:50
@Anonymní píše:
Zkus se zeptat spíš na FB Havlíčkobrodské maminky. Já tam rodila 2×, ale mladšímu už jsou tři roky :D

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.3.21 05:59

V pátek se nám zde narodil malý Tomášek, všichni byli super, s manželkou jsem mohl být celou dobu + na ubytování. Nějaká omezení jsme moc nevnímali, kromě toho, že jsem měl respirátor. Návštěvy jsou možné jen pro tatínky denně od 14 do 16. Ještě nevíme, kdy je pustí, ale standard je tuším 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
12.3.21 22:47

@Ales851 gratuluji k narození chlapečka :srdce:
Musela mít manželka také respirátor? Dělali Vám testy na covid? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.3.21 10:24

Děkujeme :-). Testy na COVID nám nedělali, respirátor při porodu mít nemusela, měl jsem ho jen já. Později na pokoji také ne, pouze na chodbě či společných prostorách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
13.3.21 16:21

@Ales851 Děkuji za odpověď :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
13.3.21 16:24

@Ales851 Gratuluji. :kytka: a moc děkuji za reakci. Jsem jen ráda, že opatření nejsou tolik znát. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat