Porodnice HK, PCE, nebo Náchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
llucineckaa
Povídálka 12 příspěvků 24.04.19 22:14
Porodnice HK, PCE, nebo Náchod?

Ahoj holky, vybírám a váhám, kam jít rodit. Jde mi především o akceptování mé soukromé porodní asistentky a možnost i jiné polohy na porod než jen v leže na zádech, jaké máte zkušenosti?

Děkuji

Reakce:
cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 25.04.19 16:51

Tak to spis něco menšího ne? Třeba Chrudim? Ve velkých porodnicích moc alternativní nejsou.

pomme
Kecalka 269 příspěvků 25.04.19 17:30

Být Tebou si hlavně vyberu porodnici, kterou nebudeš mít hodinu cesty autem. Ono Pardubice nebo Náchod mi přijde dost daleko od sebe. Když vemu svou zkušenost tak kdybych u druhého nebyla zrovna na kontrole v poradně, tak bych neměla šanci do porodnice ani dojet a rodila bych po cestě. U prvního mi teda 15min v autě s rozjetýma kontrakcema přišlo nekonečných.

felica
Stálice 88 příspěvků 26.04.19 12:14

Ahoj. Podle mě je dobré navštívit vybrané porodnice osobně, kouknout na prostředí a konzultovat předem s personálem porodní přání včetně možnosti mít vlastní PA (většinou ji akceptují ve funkci duly, cizí PA podle mě nenechají vést porod). V Hradci si toho moc vybrat nejde. Já se rozhodla na základě svého dobrého pocitu. Do malé porodnice jsem se jako prvorodička bála. Rodila jsem v Pardubicích. Vše se může změnit z minuty na minutu a taky je možné, že když budou komplikace, bez přemýšlení pojedete do nejbližší nemocnice.

Elis_Adla
Nováček 1 příspěvek 08.05.19 12:58

@llucineckaa ja osobně rodila v HK a nemůžu si to vynachválit, co se týče přístupu ke mě i k miminku bylo vše super. Jak to chodí s porodní asistentkou ale nevím, mě před porodem sami říkali že pokud to jde tak ať se zkusím projit nebo sednout na balon, ale přímo porod byl na zádech. Je fakt že mě bylo jedno v jaké poloze porodim hlavně aby už byla venku :D Nejlepší by bylo kdyby jsi to s nima zkusila probrat a zjistit jestli tam ta možnost je.. ja myslím že v hk by to možná šlo :) přeju šťastný výběr :palec: :mavam:

Iva1982
Povídálka 14 příspěvků 2 inzeráty 08.05.19 13:44
@llucineckaa píše:
Ahoj holky, vybírám a váhám, kam jít rodit. Jde mi především o akceptování mé soukromé porodní asistentky a možnost i jiné polohy na porod než jen v leže na zádech, jaké máte zkušenosti?Děkuji

Ahoj! Já rodila v Rychnově nad Kněžnou v lednu 2017 a lépe jsem si nemohla vybrat! Skvělé porodní asistentky, pomohou ti s výběrem polohy..já třeba rodila na boku a super… Jen nevím, jaké tam zůstalo personální obsazení, měli nějaké problémy. Stejný přístup mají prý i v Chrudimi. Protože jsem strašně stydlivá, tak se mi tam nechtělo, přeci jen je to malá nemocnice a všichni se tam znají a já tam několik let pracovala… Vybrala jsem si malou nemocnici záměrně, těhotenství a vše bylo v naprostém pořádku. Kdybych ale měla sebemenší problém, jela bych určitě rodit raději do fabriky, protože tam je po ruce opravdu vše. Jinak jestli opravdu váháš, jeď se do těch porodnic podívat!
Přeji šťastný výběr! :kytka:

llucineckaa
Povídálka 12 příspěvků 09.05.19 13:33

Ahoj holky, dekuji za názory, my jsme z hk a první porod v hk nebyl dle mého uhlu pohledu moc fajn, tak váhám, láká me náchod, kde jsem se byla podívat, ale ta cesta…pak jsem byla v pcích na které jsem celkem sázela, ale zrovna jsem narazila na sestru se kterou jsme si do oka nepadly…tak jeste jdu v po do hk, prý se to tam trochu zlepsilo, do telefonu mi rekli, at si klidne pa vezmu sebou, tak uvidíme…

Váš příspěvek
Reklama