Porodnice Hořovice zkusenosti, poplatky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Stálice 51 příspěvků 27.12.16 11:49
porodnice Hořovice zkusenosti, poplatky?

Dobrý den chtěla bych se zeptat na zkušenosti z porodnice. A nevite zda se v této porodnici platí epidural a pokud ano kolik? A někdo mi říkal, ze se platí i pobyt je to pravda? Moc děkuji

Reakce:

Liynks
Stálice 86 příspěvků 27.12.16 12:33

@Ajena16 o epidirálu nevím, měla jsem CS, ale pobyt se rozhodně neplatí. Jinak je to super porodnice, velmi milý a takřka rodinný přístup (i když byly vedra na padnutí a už měli stop stav). Za mě jedině doporučuji!

zabkamuselik
Nováček 3 příspěvky 27.12.16 12:48

Rodila jsem v Hořovicích obě své dcery. Poprvé jsem měla EPI podruhé ne. Epidurál se neplatí! Platí se rajský plyn, který ne k dispozici jako alternativa. Už se neplatí ani poplatek za tatínka u porodu. Jediné co se platí je pobyt na šestinedělí když využijete nadstandard. A to je 700/den ale standard pokoj se neplatí. Porodnici můžu vřele doporučit. Perfektní péče o vás i miminko, skvělý personál! Jediný škraloup je ten že se nemocnice už ROKY rekonstruuje a dostavuje a je tam nepřetržitý ( krom noci) nepříjemný opravdu hlasitý hluk! Při první dceři to byl OČISTEC. Při druhé už to nebylo tak strašné.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 27.12.16 13:25

Rodila jsem tam dceru a nejlepší porodnice, kde jsem byla.(to byla třetí :lol: )…Kam se hrabe Podolí…Za mě velká paráda :palec:…Nic jsem neplatila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >