Porodnice Hradec Králové

Anonymni
7.5.07 15:05

Porodnice Hradec Králové

Ahoj holky,

chystam se jít rodit do Hradce Kralové.Máte některa čerstvé zkušenosti a rady jak to tam chodí,co si vzít sebou a tak.
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.5.07 16:49

tak nakukuju zda už tady něco někdo připsal a ono nic.No holky rodí vůbec někdo v Hradci?
tak ja ještě nakouknu jestli jsem někdo něco hodil.
papa
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Vvv
1364
8.5.07 16:53

Katko, na vysvědčení pro porodnice tady jsi koukala?
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Stránky www.aperio.cz nebo www.rodina.cz , kde jsou také hodnocení porodnic, už asi znáš…

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
8.5.07 17:17

Ahoj,
já jsem rodila v HK letos v lednu…Měla jsem štěstí na příjem,sestry i doktorku,takže bych je moc pochválila…Za 72 hodin nás pustili domů :wink:
Na mimčo jsem si vezla plínky,protože tam jich dostaneš jen 8 a ubrousky na zadek,oblečení a vše kolem jsem používala erární.....
Pro sebe jsem měla jen hygienické potřeby,ručník,časopisy.Košile,vložky a župan si tam můžee brát jak se potřebuješ :)
Kdybys chtěla vědět něco konkrétního,tak ještě napiš.
Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
8.5.07 17:21

Ahoj Katko, Hradec můžu jen doporučit. Porodnice je celkem nově zrekonstuovaná, personál příjemný.
S sebou jsem si brala pro sebe jednorázové kalhotky, podprsenku na kojení, hygienické potřeby (sprcháč, krém, hřeben…) Košili pokud chceš, dostaneš erární (doporučuji, přeci jen se můžeš převlékat i několikrát za den,), vložky jsou také k dispozici.
Pro mimčo mají vlastní košilky a zabalovačku, tak jen snad jednorázové plínky, pokud budeš chtít. Dostaneš jich na pobyt 12 a pokud nestačí, musíš doplnit z vlastních zdrojů nebo tam jsou k dispozici látkové (těch můžeš spotřebovat kolik chceš).
Tak a teď nevím co víc :oops: ale jak si vzpomenu, doplním.
Kdy máš termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
8.5.07 17:22

aaa, tak Rendule byla rychlejší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.5.07 19:12

Ahojda holky,

díky moc.Ještě jak je to tam s navštěvama?Připlací se něco za porod s tatínkem, ma si vzít něco k pití,jidlu.Jak to berou , že se tam motaj mužsky.
Pokoje jsou po kolika nebo jste měli nadstandart a za kolik.Já ho teda asi chtít nebudu přece jsem ženska ukecana a sama na pokoji asi by bylo depresivní.No uvidíme.Sprchy na každym pokoji?A co jídlo?Pití? je dobry si dat přivízt vody,ovoce,čokoladku atd…
Naposledy jsem rodila před 13lety a to bylo asi všechno jinak.Jinak to mam za par 3.6. na jednu stranu se těším, ale taky budu mít po klídečku strašně mě to uteklo.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.5.07 19:14

jo a ještě jak je to s focením, kamerou na sále? A něco se dostava na pamatku ? fotej mimča do novin nebo jen tak?

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
6909
8.5.07 19:29

Katko,
ani nevím jak tam jsou návštěvy,to jsem ani nezjišťovala,ale vím,že za ostatníma tam byly třeba i v 8 večer.Tak asi od 10-20.
Za tatínka u porodu se připlácí 400,– a za nadstandardní porodní sál taky 400,–.
Já měla normální pokoj,dvoulůžák,jsou tam i třílůžkové a nejsem si jistá,ale nadstandard stojí asi 1200-1500 za noc,což je docela dost :wink:
Sprchy jsou na každým pokoji,jídlo nic moc pro kojící matky,mě rodina pivezla pití,ovoce a čokoládu.Já si jídlo od nich moc neužila,protože jsem u porodu 3× zvracela,tak jsem skoro 2 dny na nic neměla chuť.A 3.den jsem šla domů :) Moc mě ale chtnal jejich ovocný čaj.....
Jídlo a pití jsem manželovi moc neřešila,protože jsem rodila v noci a on skoro spal v čekárně před příjmem,když jsem sepisovala papíry a byla na přípravě a spolu jsme byli na porodním sále asi 45 minut než se Matýsek vyklubal.Potm jsem mu dala svoji snídani,ikdyž prý na jídlo neměl ani pomyšlení.
Přeju ti ať máš tak rychlý a téměř bezbolestný porod jako já :wink: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
8.5.07 19:35

Ať má manžel foťák už sebou,můj pro něj musel pak letět do tašky,která byla na příjmu a fotilm,když malýho myli,oblíkali atd… .Na památku dostane paměťní list se jmény Mudry a asistentek,které byly u jeho porodu a tam mu otisknou nožičku žlutou barvou…
Jinak až budete odcházet tak dostante kufřík od sponzorů :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
8.5.07 19:37

Do novin se prý fotí,ale my to nestihli,takže se asi fotí od neděle do úterý a taky tam chodí paní fotografka,která ti mimčo vyfotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.07 09:04

Ahoj holky,

díky za rady a tipy.Kdyby mě ještě neco napadlo tak písnu.Užívejte si miminek rychle to uteče.Já než se naděla tak synačkovi je už 13let a už se nechce muchlat.

pa Katka

• Nahlásit
  • Citovat
325
7.4.10 10:55

Ahoj holky, prosím, nevíte některá zda nejsou nějaké změny v porodnici v Hradci Králové? Rodila jsem tam před 3 roky a byla jsem spokojená. :-D Teď bych tam chtěla rodit znovu. Tři roky je ale dlouhá doba, tak bych chtěla vědět, zda je všechno při starém. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10378
9.4.10 18:00

ahojky,rodila jsem v řijnu 09.Nevím jak to tam vypadalo před tím,ale teď je to super.Většinu věcí (ručníky,vložky,na mimčo oblečky,pár plínek,…) to nám dali.
Jestli chceš vědět něco konkrétně,ptéj se :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
12.4.10 10:36

Mili, děkuji moc. A co doktoři? Já když rodila, tak jsem byla teda spokojená. V našem okolí skoro každý jezdí rodit do Jičína a na Hradec hodně lidí nadává. Já si teda nemohla po prvním porodu stěžovat. Taky si myslím, že kdyby byla jakákoliv komplikace s miminkem, tak mi ho stejně převezou do fakultky do Hradce a co já pak sama v Jičíně. Z toho bych se asi zbláznila. :cry: Vím, že se mluvilo o tom, že chtějí postavit ještě jedno patro porodnice. Už za mě to bylo nové a docela příjemné prostředí. Teda až na to jídlo, to zase nebylo moc na místě pro kojící matky. Za mě ses tam nemusela nijak registrovat. Prostě jsi přijela a buď měli místo, nebo poslali jinam. To nebyl naštěstí můj případ, protože já už tam ležela 3 dny před porodem. Jak je to teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama