Reklama

Porodnice Hradec Králové - čerstvé zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 10:32
Porodnice Hradec Králové - čerstvé zkušenosti

Ahoj za chvilku mám termín a chci se zeptat na čerstvé zkušenosti z porodnice v hradci. Mam to hodinu cesty ale i tak chci rodit tam. Bojím se aby mě třeba neposlali domu když to bude ještě „málo“ nebo aby neměli plno :roll: a celkově by mě zajímalo jak jste byli spokojeni? A dál co všechno jste si brali s sebou? Jen podle jejich seznamu nebo něco navíc co jste užili? Děkuji :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Havlíčkův Brod

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 10:58

Ja muzu osobne srovnat 2 porody ve dvou nemocnicich - Hradec a Trutnov. Do Hradce jsem to take mela pul hodiny cesty, chtela jsem tam rodit, kdyby byly komplikace.. A zadne pozitivni vzpominky nemam, za me priserna fabrika s zadnym milym pristupem.. Co nejdrive odrodit a propustit, zanet ktery propukl uz tam, nakonec resili uplne jinde, diky nezajmu.. Dite v poradku, ale i pres zakaz vstavani z oddeleni porodnice mi z detskeho odmitali vozit, takze se jen telefonem 3metry od postele ozvalo, at si prijdu.. Zadna moznost reakce z luzka.. Z Trutnova mam same pozitivni zkusenosti.. Je to mensi nemocnice, ale i pres temer 6-ti tydenni pobyt, opravdu super.

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 11:47

Děkuji za názor. S tim, že je to fabrika tak nějak počítám je to prostě velká nemocnice a taky je to jeden z mínusu

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 08.08.18 12:10

@Pingvinka ještě jsem nerodila ale termín mám tento rok a vím že chci rodit v HK. Ze je to fabrika s tím počítám ale tak nějak je mi to fuk

Lentilkaaa83
Závislačka 3041 příspěvků 08.08.18 12:17

Ja rodila loni. Pristup sestricek z detskeho suprovy. Rozjel se mi zanet, hned jsem dostala atb a jak mi bylo zle, tak nebyl problem, aby si sesteicky vzaly malou k sobe. Ja mela takovou zimnici a klepala jsem se, ze jsem se bala, abych ji neublizila. Lezela jsem tam tyden a kvuli tomu, ze neslo kojit by si me tam klidne nechali dele. Jinak samotny porod nic moc. Ten dr mi nesedl.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 08.08.18 12:28

Já tam rodila před rokem. Zrovna jsem byla na vyvolání a dcera se narodila nakonec v noci (měla jsem na vyvolání nastoupit v 9 ráno) překotným porodem (mmch kdybych byla doma, tak tam nedojedu, kontrakce okamžitě po minutě). Rozjel se u ní zánět, tak jsme byly v porodnici celý týden. Jako je to velká nemocnice, no… nečekej nějaký individuální přístup. Ale není to tak strašné a sestřičky z dětského oddělení jsou vyloženě super, i když tam většinou mají dost fofr a nezastaví se.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 08.08.18 12:49

@Pingvinka rodila jsem letos v červnu a nemůžu si stěžovat i přesto že měli na dveřích stop stav tak mě už nikam neodeslali malá byla od příjmu během třičtvrtě hodiny na světě porodní asistentka v pohodě,doktor taky dětské sestřičky super ikdyž měli frmol co sem měla své tak plenky dali jich asi 10
no malá s přehledem za ty 3 dny jich 40 posrajdila :mrgreen: a porodnické vložky ikdyž dalii dva balíky bylo to pro mě málo :mavam:

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 13:08

@lachtanice86 tvuj prispevek je evidentne k veci :roll: ano jeste jsem nerodila termin mam v zari. Fuk mi to neni nechytej me za slovo jen s tim pocitam za 1 a za 2 jen jsem se slusne zeptala. Mas zkusenosti? Nemas? Tak to asi nemusis komentovat :nevim: :mavam:

natyber
Kelišová 6017 příspěvků 08.08.18 14:44

@Pingvinka Rodila jsem v HK před dvaceti lety a před pěti lety a za cca měsíc a půl tam budu rodit znovu. Je to fabrika, záleží co očekáváš. Přežily to jiné, přežiju to taky. Mám to tam asi 5 minut autem, takže nikam jinam se nepotáhnu. Budu se snažit vydržet doma co nejdéle. Jinak je to tam tak trochu jak na běžícím pásu, nic moc alternativních přístupů nečekej. Porod vede lékař. Beru pleny pro mimčo, cca 30ks, pak dva balíky vložek určitě. Ostatní věci mají, jako odsavačky, kloboučky, kosmetiku pro mimčo, oblečení pro maminku i mimčo. Sester je tam hodně i doktorů, záleží asi na koho zrovna narazíš.

Přeji hladký porod ;)

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 08.08.18 15:54

@Pingvinka nechápu co se rozcilujes. Asi hormony co?

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 16:17

@natyber moc děkuji i tobě :kytka:

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 16:20

@lachtanice86 nerozciluju jen me tvuj prispevek nic nedal - neodpovedel na otazku tudiz mi prijde k nicemu :think:
Jasne hormony to vis ze jo :potlesk:

Pingvinka
Stálice 65 příspěvků 08.08.18 16:21

@VerčaZav díky ;)

admin
Extra třída :D 10892 příspěvků 10.08.18 15:22

Dobrý den, @Pingvinka ,
doporučuji pročíst hodnocení porodnice Hradec králové - objevují se tam stále nové zkušenosti. Kdo už jste v porodnici rodila, moc prosím o vložení vaší zkušenosti - určitě pomůže dalším maminkám.

Zakladatelko a @lachtanice86 - držím palce. :hug:

Monika

Modesta
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 10.08.18 15:37

@admin
Máte tam odkaz na hodnocení porodnice v Havlíčkově Brodu ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama