Porodnice Jihlava - provizorní prostory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Keny
Kecalka 104 příspěvků 08.09.11 21:35
Porodnice Jihlava - provizorní prostory

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti nyní s porodnicí v Jihlavě. Dělají rekonstrukci porodních sálů a prý se rodí někde u pohotovosti. Mají jen jeden pokoj kde všichny leží při I a II porodní době a když se jich sejde víc ani tam nemůžou být s nimi partneři.
Byla jsem rozhodnutá tam jít rodit ale tohle mě teda vyklá. Budu ráda za vaše zkušenosti.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Jihlava

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 08.09.11 22:33

já rodila v jihlavě před dvěma roky, bylo to tam fajn, ale do těhle podmínek bych asi nešla a vybrala jinou porodnici, třeba v Havlíčkově Brodu :wink:
Přece jen si neumím představit aby u mě nebyl manžel, protože sama bych to určitě nezvládla, navíc tam být pohromadě s dalšíma maminkama určitě taky nepřidá…
Přeju pohodový porod ať už to bude kdekoliv :wink:

helcaj
Nováček 2 příspěvky 14.09.11 08:53

Za měsíc a něco mám termín porodu a od začátku jsem byla přesvědčená, že budu rodit v Jihlavě. Když jsem se chtěla objednat na předporodní kurz, řekla mi sestra z porodnice, že jednorázové kurzy nedělají, protože probíhá rekonstrukce, ale že jinak fungujou normálně, rodit u nich můžu a když nebude plno, může tam se mnou být i manžel. Tak mě tím zaskočila, že jsem se už na nic jinýho neptala. Včera jsem byla na prohlídce u gynekologa, tak jsem se ptala sestřičky, jestli nemá nějaký info, jak to teď v porodnici funguje - tak asi tak, že provoz je jakoby normální, akorát mají asi tři boxy (nevím jestli předporodní nebo porodní) oddělený plentou. To mě odradilo definitivně. Další možností je pro mě Pelhřimov, tak tam to snad bude bez problémů.

wjerushka
Závislačka 2840 příspěvků 17.09.11 20:16

já v provizorních prostorách rodila. Je to vedle LSPP. Mají udělaný příjem, kde jsou dvě lůžka oddělený plentou, měří tam i křivky. Pak se jde na provizorní porodní sál na křeslo a vedle jako by do L je poporodní nebo i přípravka. To jsou postele oddělený plenotu. Je fakt, že je to hodně velký provizorium a i samy PA říkaly, že pokud by se nás sešlo líp, nebylo by možný, aby manžel byl na sále a poporodním. My jsme tam byli sami, takže bez problémů. Je to o štěstí. Další nepříjemností je, že jak bourají ten sál, tak je to na šestinedělí celkem hodně slyšet. Zase kvůli rekonstrukci se tam maminy nehrnou, takže je tam fakt klid na personálu je to znát, jak na šestinedělí, tak na sálech. Takže já byla spokojená.

RůžaP
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 17.09.11 20:26

Kamarádka rodila 2.9., málo mamin, tak klídek. Přesně jak píše wjerushka - na šestinedělí rany a vrtání jsou slyšet, tatínek, kdyby porod stihl :-) , tak by u toho byl, protože nikdo jiný nerodil. Ale, kdyby jich tam bylo víc, tak k tomu nejde…asi bych se rozhodla jet jinam. Snad už v lednu bude po rekonstrukci :think:…prý to má trvat do prosince…

Keny
Kecalka 104 příspěvků 20.09.11 13:11

Tak jsem se tam byla podívat a je to fakt jak píšete. Rodí se tam jak za dob našich maminek..))) Třeba budu mít taky štěstí že tam budu sama.

čoudovaanet
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 09.10.11 19:34

Zdravim maminky,tak jak to ctu,tak teda velke provizorium,presto se tam chystam rodit,na konci listopadu,tak snad budu mit stesti a budu tam sama,aby s nama mohl byt tatinek.. :-)

Libza
Kelišová 5277 příspěvků 10.10.11 19:01

V Jihlavě teď rodila kamarádka - ale císařem - a bez problémů..nebo teda takhle..na nemocnici jako takovou si neztěžuje…má nadstandard, je na pokoji s dvojčaty sama, má klídek. Jen pořád nadává na personál :nevim: Nevím, co tam má s kým za problém, ale od začátku pořád řeší nějaké neshody…

Moje zkušenost je z Třebíče. teď nedávno jsem tam rodila a můžu vřele doporučit…Zařízení nové jak na porodním boxu, tak na šestinedělí, personál příjemný, všichni velice milí…no pobyt tam byl jako dovolená.

mamkaKačulky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.11 12:03
porod v Jihlavě v

Rodila jsem v Jihlavě začátkem listopadu a rekonstrukce porodních sálů vůbec neměla na péči o nás vliv.Musím poděkovat porodním asistentkám za jejich skvělý přístup.V předsálí, kde jsem ležela těsně před porodem, sme byly dvě, oddělené plentou.Záleží na náhodě.Sál je uplně normálně zařízen, člověk nemá pocit, že je něco provizorní.Na šestinedělí byly sestřičky hodné, jak ženské, tak dětské.Můžu jen doporučit, byla jsem moc spokojená

Vendis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 17:35
provizorni prostory

Ja jsem rodila v Jihlave 25.11. a musim rict,ze si na nic nemuzu stezovat,porodni asistentky a sestricky strasne prijemne…na hekarne jsem byla sama,bohuzel pritel porod nestihl,ale pustili ho za mnou na porodni sal,kdyz dorazil a potom mohl byt se mnou zase na hekarne,i kdyz vedle me byla jedna pani,je to vsechno o domluve a sestricky se snazi vyhovet vsem…takze se vubec niceho nebojte.Chtela jsem nadstandartni pokoj,ale meli obsazeno,byla jsem s jednou holcinou na normalnim pokoji a navstevy jsme mohly mit neomezene,je to vsechno fakt o domluve.....jeste jednou dekuju vsem v Jihlavske porodnici :D :potlesk:

čoudovaanet
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 03.12.11 16:51

Vendis,ahoj,zdra­vim.. :) Mas pravdu,nemuzu si stezovat,rodila jsem 25.11.,ty jsi to krasne zvladla predemnou a ja mela celou porodnici pro sebe,sestry byly uzasne,nemuzeme si na ne stezovat,k pri­telovi i ke me se chovali super,samotny sal nema na rekonstrukci vliv,sestinedeli taky v pohode,na pokoji jsme to zmakly a ja pak sama taky..sestry hodne a ochotne!
Ale jsem rada,ze jsem rodila sama,dost dobre si neumim predstavit,ze by za plentou vedle me jeste byla nejaka maminka..

Vendis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.11 17:42

a hlavne jsem mela stesti na skvelou spolubydlici a Filipka:-))) :lol: :potlesk:

čoudovaanet
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 03.12.11 18:00

Dekujeme,taky jsme radi,ze jsme meli na pokoji Vas :mrgreen:

Vendis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.11 18:43
:D :D :lol:
leentilka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 13.01.12 22:11

Já jsem rodila v Jihlavě začátkem listopadu, kamarádka teď nedávno. Za obě můžu říct, že i přes probíhající rekonstrukci bylo vše bez problému a personál se maximálně snaží a je vstřícný.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >