Porodnice Jihlava - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka230798
Kecalka 175 příspěvků 19.03.18 17:37
Porodnice Jihlava - zkušenosti?

Zdravím,
chtěla bych se zeptat těch, co teď někdy (poslední rok či dva) rodily v Jihlavě. Četla jsem, že dříve byla na porodnici samá stížnost, ale teď se prý opravdu hodně zlepšila. Jaké byly vaše zkušenosti? Ještě jsem někde zachytila, že za příplatek je možné být na klasickém pokoji sama, pokud nevyjde nadstandart, popřípadě vyšel na vás nadstandart nebo je měli obsazené?
Děkuji :kytka:

Reakce:
berua13
Ukecaná baba ;) 1721 příspěvků 19.03.18 18:07

@Lenka230798 rodila jsem v Jihlavě vloni v červenci a byla jsem spokojená. Jak na sálech i na šestinedělí příjemný personál. Nadstandart jsem nechtěla, takže to neporadím.

janiben
Povídálka 13 příspěvků 01.06.18 06:52
Hrůza

Osobni zkusenost mam z Jihlavy. V roce 2014 porod syna. Vse v pohode i kdyz to byl dlouhy porod a ne lehky tak por asist mi byla k dispozici dle svych moznosti. Hlidali miminko a vse probehlo v poradku. Sestinedeli super. Porod pred 10 dny. Proste smula na doktora i sestru. Totalni nezajem i kdyu jsem byla jediny porod. Doktor totalne nezkuseny protivna por asist. Nechali me v nejvetsich bolestech samotnou s tim ze pride za hodinu. Po pul hodine jsem se skoro doplazila na chodbu kde vykecaval doktor i sestra at se jdou na me hned podivat. Velmi neochotne teda sli a zjistili ze uz rodim a male slabnou ozvy. Pak vse honem honem rvali malou ze me pumpou. Mala je v poradku ale podle me tohle proste nebylo v poradku. Prozila jsem peklo a vyslechla si reci jako ze porod boli zdyt uz jsem rodila a at se porad nesprchuju a tak. Tecka byla šití kdy jsem citila uolne vse a fakt brecela bolesti. Proc jsem u prvniho porodu citila jen tahani??? Šestinedeli horsi nez driv ale v pohode. Na nadstandardu lepsi pece.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 17:08

Obnovuji diskuzi, nevěděl by někdo jaká je aktuálně cena za noc na nadstandartu? Nebo jak se pohybují ceny v jiných porodnicích? Nejspíš to bude podobne.. děkuji moc za info

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >