Porodnice Jihlava - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka230798
Kecalka 174 příspěvků 19.03.18 17:37
Porodnice Jihlava - zkušenosti?

Zdravím,
chtěla bych se zeptat těch, co teď někdy (poslední rok či dva) rodily v Jihlavě. Četla jsem, že dříve byla na porodnici samá stížnost, ale teď se prý opravdu hodně zlepšila. Jaké byly vaše zkušenosti? Ještě jsem někde zachytila, že za příplatek je možné být na klasickém pokoji sama, pokud nevyjde nadstandart, popřípadě vyšel na vás nadstandart nebo je měli obsazené?
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

berua13
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 19.03.18 18:07

@Lenka230798 rodila jsem v Jihlavě vloni v červenci a byla jsem spokojená. Jak na sálech i na šestinedělí příjemný personál. Nadstandart jsem nechtěla, takže to neporadím.

janiben
Povídálka 11 příspěvků 01.06.18 06:52
Hrůza

Osobni zkusenost mam z Jihlavy. V roce 2014 porod syna. Vse v pohode i kdyz to byl dlouhy porod a ne lehky tak por asist mi byla k dispozici dle svych moznosti. Hlidali miminko a vse probehlo v poradku. Sestinedeli super. Porod pred 10 dny. Proste smula na doktora i sestru. Totalni nezajem i kdyu jsem byla jediny porod. Doktor totalne nezkuseny protivna por asist. Nechali me v nejvetsich bolestech samotnou s tim ze pride za hodinu. Po pul hodine jsem se skoro doplazila na chodbu kde vykecaval doktor i sestra at se jdou na me hned podivat. Velmi neochotne teda sli a zjistili ze uz rodim a male slabnou ozvy. Pak vse honem honem rvali malou ze me pumpou. Mala je v poradku ale podle me tohle proste nebylo v poradku. Prozila jsem peklo a vyslechla si reci jako ze porod boli zdyt uz jsem rodila a at se porad nesprchuju a tak. Tecka byla šití kdy jsem citila uolne vse a fakt brecela bolesti. Proc jsem u prvniho porodu citila jen tahani??? Šestinedeli horsi nez driv ale v pohode. Na nadstandardu lepsi pece.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Rodiště Rytmuse zažívá obří sjezd Romů! Důvodem je léčitel připomínající Ježíše

Do slovenských Piešťan, odkud pochází známý raper Rytmus, už několik dní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama