Porodnice Karlovy Vary - co s sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Artik
Kecalka 378 příspěvků 02.01.13 12:09
Porodnice K. Vary - co sebou

Dobrý den maminky :kytka:
chtěla bych vás požádat o radu. Najde se zde některá/ré co jste rodili nedávno v karlovarské porodnici?
Rozhodla jsem se rodit právě tam, čeká mě to začátkem dubna, tak ted sháním informace jak to tam chodí. Ve starších diskuzích jsem se třeba dočetla že si nesmím brát svou noční košili, že raději preferují ty jejich..nebo zda si mám brát své porodnické vložky nebo mohu mít i klasické obyčejné a ještě zda musím mít i své jednorázové nebo sítované porodnické kalhotky? Také jak je to s dětskou kosmetikou a zda mám mít svoje oblečení pro děti? Také by mě zajímalo, jak je to potom s RL, když nejsem z K. Varů ale jiného města, zda přijde někdo z matriky, sepíše potřebné údaje a pak si to vyzvednu na matrice ve svém bydlišti?
Předem vám moc děkuji :kytka:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Karlovy Vary

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69323 příspěvků 02.01.13 12:18

Košili si neber, košile se fasují jejich, je jich dostatek na časté měnění, kalhotky si můžeš vzít jaké chceš, já měla bavlněné, síťované porodnické nemusím, ale je to na tobě, vložky jsou zbytečné, dostávají se v dostatečném množství sterilní balené v pytlíkách a kupodivu musím říct, že jsou vážně bezvadné, takže zbytečné nosit svoje. Oblečení na miminko se může fasovat, není ho extra tolik, ale fasuje, můžeš si ho oblékat do svých oblečků, já dávala moje oblečky. Papírové pleny nedostaneš, musíš mít své, do Varů bych doporučila koupit jedno balení plen happy 2-5kg, velmi to tam preferují, není to nuitnost, ale vyhneš se blbým kecům ze stran personálu, prodávají se v nemocniční lékárně. Kosmetiku používají Johson, brát si svou nemusíš, je v dostečném množství, pokud ti nevadí tahle značka, já měla svou a používala svou. I krém na prdelku jsem dostala jejich nějaký namíchaný.
Co se matriky týče, to ti nevím, já jsem z Varů, ale při příjmu se vyplnily papíry, oni to pak odesílají samy, tak se zeptáš na příjmu, nebo spíš manžel :mrgreen: kdyby ještě něco, klidně se ptej.

terinka4444
Hvězda diskuse 69323 příspěvků 02.01.13 12:19

Kalhotky musíš mít své, ty se nefasují, dospělácká kosmetika taky ne.

kovinka2
Kecalka 441 příspěvků 02.01.13 12:21

Košile dostaneš jejich, ostatní jsem měla svoje. oblečky na mimi i pleny. ráda jsem si ho převlíkala ze začátku. ted už mě to neba je mu rok a pul a každou chvilku je jak prasátko :mrgreen:

Artik
Kecalka 378 příspěvků 02.01.13 12:26

@terinka4444 moc ti děkuju za info. O těch plenách jsem něco zaslechla, takže je určitě koupím, nerada bych aby na mě někdo zbytečně vrčel :lol:

Příspěvek upraven 02.01.13 v 12:28

Artik
Kecalka 378 příspěvků 02.01.13 12:28

@kovinka2 docela se těším na převlékání, už mám nakoupeno spoustu krásných věciček, ale je možné že až budou větší že mě to také přestane bavit :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 69323 příspěvků 02.01.13 13:17

Ještě mě napadly látkové pleny, ty jsou totálně na příděl, vzala jsem si své, ale hlídat se musí jak ostříž, jinak o ně přijdeš. a koukám, že čekáš dvojčata, rodit jdeš přirozeně? Napadla mě odsávačka, zvlášť u dvojčat, mají jich nedostatek, já ji neměla ani koupenou, malá na Jipce, už ji manžel běžel koupit, byl z toho vystreslý, pomocí ní jsem se rozkojila. Jen takový postřeh. Tak hodně štěstí, ať to má hladký průběh.

Artik
Kecalka 378 příspěvků 02.01.13 14:01

@terinka4444 já právě ještě nevím jak budu rodit, doktorka říkala že největší pravděpodobnost to bude císař, ale ještě nepadlo poslední slovo, tak uvidím. Jinak děkuju, snad to bude hladký průběh, to si také přeju :kytka:

Artik
Kecalka 378 příspěvků 11.01.13 12:38

@terinka4444 Ahoj, chtěla sem se tě zeptat jak je to ve varech s porodním plánem nebo porodním přáním? Všude hledám tiskopis a nemůžu ho najít, jiné porodnice ho na svých stránkách mají, vary ne. Chtěla sem o něm v klidu popřemýšlet.

Fipa
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 23.01.16 13:06

Ahoj, nevíte někdo, jak se staví porodnice ve Varech k porodnimu plánu? Rodila jsem tam prvního chlapečka bez plánu, ale tentokrát bych si chtěla nějaké věci ohlídat a pojistit.

Tynulle2224
Nováček 1 příspěvek 25.01.18 18:52

Dobry den chtela jsem se zeptat co si mam vzit sebou do porodnice? A jak tam resi porodni plan? Jestli ho dodrzuji nebo ne dekuji moc

Váš příspěvek
Reklama