Porodnice Kadaň - porod koncem pánevním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Povídálka 46 příspěvků 09.05.18 13:04
Porodnice Kadaň konec pánevní

Ahojky holky, za 14 dni mám termín porodu a rozhodla jsem se pro porodnici v Kadani.
Malá se mi bohužel neotocila a je koncem panevním, dle meho gynekologa bych to prý mohla odrodit přirozeně (vaginalne)
Prvni dcera byla normalne otocena hlavičkou a porod jsem mela přirozený.
Ted bych taky raději rodila přirozeně, mam strach z císaře ale taky strach o mimi kdyz budu rodit přirozeně, aby se neco nestalo.
Máte některá zkušenosti z porodnicí v Kadani, jak na tom jsou z porody koncem panevním?

Najdete v encyklopedii: Porod koncem pánevním

Reklama

Reakce:

AninkaCV
Kecalka 123 příspěvků 09.05.18 13:08

Ahoj, já jsem v Kadani rodila dvakrát, první dítě bylo až do 38. týdne otočeno KP, tak jsem tam šla na konzultaci - poradit se, co a jak. Domluvili jsme se na tom, že ač je to první dítě, zkusíme to přirozeně a kdyby to nešlo, tak zavčasu císař. Malá se naštěstí otočila 14 dní před porodem, takže proběhl normálně a bez komplikací. Myslím, že když tam zavoláš a objednáš se na konzultaci s někým z porodníků, doporučuji Dr. Dvořákovou - je skvělá, můžete se dopředu domluvit :)

eMa321
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 09.05.18 14:03

Ahoj, zkušenost s Kadaní nemám. Ale druhorozená dcera se narodila před 3 týdny plánovaným CŘ právě kvůli poloze koncem pánevním. Rodila jsem v Hořovicích. Dohodli jsme se, že pokud se porod nerozběhne přirozeně do termínu, raději dáme císaře. Léčíme nyní v Motole na ortopedii kyčle. Kvůli té poloze má totiž na obou nožičkách dysplazii kyčlí. A tam nám doktoři říkali, že bylo moc dobře, že jsem nerodila přirozeně. Že z gynekologického hlediska je to možná lepší, ale u dítěte může dojít právě ke zhoršení nálezu, různým vykloubením a pod. Nechci tě ovlivňovat ani strašit, jen předávám info. V porodnici totiž nechávali rozhodnutí především na mě. Dcera měla 4 kila, odhadovaná váha byla 3,7 kg.

lúcajan
Povídálka 46 příspěvků 10.05.18 21:56

Toho se právě nejvic bojim. Aby bylo mimi v pořádku

lúcajan
Povídálka 46 příspěvků 16.05.18 22:16

Holky nevite jestli me v te Kadani budou nutit rodit přirozeně?
Mame z toho z přítelem docela hruzu a priklanime se k císaři, ale vim ze v kadani dříve preferovali přirozené porody

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama