Porodnice Karlovy Vary nebo Sokolov - aktuální zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicky B
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 17.07.19 10:07
Porodnice Karlovy Vary nebo Sokolov - aktuální zkušenosti?

Ahoj maminky, máte prosím někdo aktuální zkušenosti s těmito porodnicemi? Obě prošly poslední rok velkými změnami, v Sokolově je prý ostrovský personál, ve Varech se k lepšímu změnil bonding atd. A já jsem aktuálně v hloupé situaci, kdy se musím teď hned rozhodnout, kde budu rodit, v recenzích není moc aktuálních zkušeností. Děkuju všem za čas a rady :)

Reakce:
Adulka24
Echt Kelišová 8479 příspěvků 17.07.19 10:50

S dovolením se háčkuji

Kalbe
Kecalka 356 příspěvků 17.07.19 11:19

@Nicky B
Tak ja osobne mam spatne zkusenosti v Karlovych Varech, nevim jak je to jinde… Opravdu jsem se necitila dobre, ani potom na oddeleni. A to jsem zdravotni sestra, opravdu hrozny jak se ke me chovali… Mozna jsem schytala spatny personal :nevim:, ale jak rikam, to uz bych radsi rodila doma sama
nez tam s nima. A promin nechci te nejak desit, nekdo si Karlovy Vary zase chvali, ted jsem to ze sebe alespon dostala!! :lol:

Nicky B
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 17.07.19 11:25

@Kalbe já jsem právě taky zaslechla spíše ty špatné informace, tak opravdu hodně zvažuju, co dál… A kdy jsi tam rodila, nechceš se malinko rozepsat, co nebylo úplně ok?

Kalbe
Kecalka 356 příspěvků 17.07.19 11:50

@Nicky B budou to 2 roky… No moje tehotenstvi bylo rizikove a mela jsem nakonec vyvolavany porod. Rodila jsem 2 dny, kdy mi to vyvolavali a pak zase zastavili protoze mala furt nechtela ven, pak ja uz z toho hotova, unavena, 2 dny neustale kontrakce, zacala jsem hystercit, bala jsem se, sestry na me byli kvuli tomu protivne, ta jedna mi dokonce rekla at nervu ze moc hystercim, ze jdu slyset z okna… ani jednou, i kdyz jsem prosila, mi nedali nic na bolest. Pak mi zastavili porod, ze to zkusime zitra, ale ja citila ze se neco deje, tak jsem zase zvonila a sestra uz nasr… co jako zase chci???!! No tak me vysetrila a ja uz rodila, tak cumela jak vejr :lol: takze nestihla klystyr nic… No pak na kresle - ja si dovolila rodit za 10 minut 19.00 takze koncila sluzba ze… Sestra se divala na hodinky a rikala ze ji jede autobus takze pospichala, skakala mi na bricho abych uz to dite jako vytlacila… No hrozny, pak jeste jedna scena s placentou, sestra proste nebere ohled ze me neco boli…
Pak na oddeleni taky, ale to vidim az ted zpetne : zakazujou matkam prikladat deti k prsu podle potreby, kdyz nedodrzis rezim po 3 hod. Řvou na tebe, jak je to spatne, ale to, ze ti place dite prptoze chce maminku to je nezajima…
No jeste ze muj muz je lekar a byl tam semnou, jinak bych to psychicky nezvladla… Vic k tomu asi nemam co rict.

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 17.07.19 11:57

@Kalbe holt na kra.vu narazis všude. Je mi to líto. Melas ji dát loktem, když ti skákala po břiše. Achjo.

Kalbe
Kecalka 356 příspěvků 17.07.19 12:08

@g.sandova jo, ted uz bych udelala vse jinak… Rikala jsem si, ze uz nikdy nebudu rodit, ale je pravda, ze cas to zahoji, a clovek na to spatny proste nejak zapomene.

Myšové mizerní
Povídálka 28 příspěvků 1 inzerát 17.07.19 13:35

Já tedy půjdu do Sokolova, když mi Ostrov zavřeli (první porod tam). Říkám si, že když je to stejný provozovatel, že by jejich filozofie mohla být podobná. Do Varů mě nikdo nedostane. Podle fotek prostředí vypadá fajn. Na stránkách píší taky celkem rozumně, i když je mi jasné že realita bude trochu jiná. Další možnost byla Kadaň, ale ta už je přeci jen daleko. Já si ale myslím, že pokud jsou komplikace, tak to stojí za prd kdekoliv. Já měla první porod bez problémů a skvělou porodní asistentku.

Nicky B
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 18.07.19 10:19

A máte někdo aktuální zkušenost se Sokolovem?

luciie88
Kecalka 186 příspěvků 18.07.19 19:37

Také mě zajímá :) náhodou někdo aktuální zkušenost s Chebem nemá?

Váš příspěvek
Reklama