Porodnice Karviná - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dagb
Nováček 4 příspěvky 22.10.18 14:37
Porodnice Karviná - zkušenosti

Ahoj holky, rodily jste některá v poslední době v porodnici v Karviné..? Jaké máte zkušenosti, budu ráda za každý komentář. Moc děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Karviná

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 22.10.18 14:56

Já 3 dětičky :srdce: na porodním 50 na 50
Poporodní za mě parada :hug:

Sue2008
Stálice 81 příspěvků 22.10.18 15:16

Ahoj,mam cerstvou zkusenost (14 dni). Na porodnim jsem byla chvilku, ale vsichni byli moc hodni. Na sestinedeli jsem byla na nadstandardu, takze klid a pohoda. Oproti minulemu porodu (2 roky zpatky) mi prislo, ze je personal dost omlazeny, ale nebylo to na skodu. Pokud te zajima neco konkretne, tak se klidne ptej. :mavam:

dagb
Nováček 4 příspěvky 22.10.18 15:45

No já se právě rozhoduji, jestli mám jít do Karviné, anebo na Fifejdy. Tam jsem rodila první dítko v roce 2015, to byla Karviná v rekonstrukci, takže vyhrály Fifejdy. Na Karvinou jsem tedka právě slyšela celkem kladné ohlasy, tak zjištuji, jestli tam právě rodil někdo tedka nedávno, protože jsem strašně nerozhodná :-) A jak dlouho jsi chodila do poradny před porodem .? Byli tam v pohodě..? Moc děkuju

Sue2008
Stálice 81 příspěvků 22.10.18 15:54

Puvodne me chtela doktorka predat do porodnice az nejak v terminu, ale mimco delalo cavyky, ruzne se tocilo a nejak od 38 tt to doktorka vzdala s tim, ze musi v porodnici rozhodnout zda a kdy bude cisar. Chodila jsem tam normalne jednou za tyden. Sestricky jsou v ambulanci stejne, doktory volaji asi podle toho, kdo ma zrovna cas. Vzdycky jsem trefila hodnou doktorku, jednu z nich jsem mela i u porodu.

Sue2008
Stálice 81 příspěvků 22.10.18 16:00

Jo a rekonstrukce je zdarila, ja jsem prvni dceru rodila asi pul roku po, takze jsem to stihla do noveho ;) Pokud mas moznost, tak si domluv prohlidku, uz jenom ze zvedavosti :dance:

admin
Extra třída :D 11136 příspěvků 22.10.18 21:43

@dagb Dobrý den,

mrkněte také na zkušenosti maminek s Porodnicí Karviná.

Pěkný večer :kytka:
adminka Eliška

GabrielaC89
Nováček 5 příspěvků 23.10.18 19:18

Rodila jsem tam v unoru 2016 (nove udelane porodnici) a cervenec 2018 a nemuzu si stezovat, hodny mily personal, jak na porodnim sale tak na sestinedeli, rok 2016 nadstandart a 2018 obyc pokoj, oboji v pohode ale nadstandart byl o dost lepsi????hodne jidla a sprcha na pokoji????a klid :)

ivana.sy
Nováček 10 příspěvků 23.10.18 19:35

Holky, jak je to tam sim sim s lékaři? Rodila jsem tam už 2×. Chystám se i potřetí. Jen jsem koukala na „sestavu“ a přijde mi dost obnovená. Min. z 50% . Jsou lékaři v poho? A zkušenost s nadstandartem? Je tam nával?

Sue2008
Stálice 81 příspěvků 23.10.18 20:21

Z nadstandardem je to o stesti, jednou nam vysel, jednou ne. Mlade lekarky se mi zdaly vic empaticke (zatim :nevim: :mrgreen: ) nez minule lekari pred duchodem. Na noveho primare jsem slysela ruzne ohlasy, ale sestrenici rodil a ta si ho pochvalovala.

ivana.sy
Nováček 10 příspěvků 25.10.18 12:26

@Sue2008 díky. Mě zatím nads.vyšel pokaždé. Být na klasickém pokoji, tak se zblázním. Nemám ráda nemocnice, takže …
Plus měla jsem špatnou zkušenost s doktorkou, ale ta tam podle seznamu už není. :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Mě mladí doktoři nevadí. I když u porodu si doufám vystačím jen s asistentkou. Krom šití. Na to minule přišla paní doktorka xy a dost to zazdila. Čekala mě pak díky tomu operace. :nevim:
Tak snad mladí rádi a dobře vyšívají :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >