Reklama

Porodnice Kolín- termín porodu srpen/září 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tery88
Povídálka 30 příspěvků 16.08.18 06:29
Porodnice Kolín- termín porodu srpen/září 2018

Ahoj holky, které se chystáte rodit v Kolíně, jste tu nektěrá, která má rodit v období kdy má být Kolínská nemocnice zavřená kvůli stěhování? :think:

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.08.18 06:46

Já jsem tu, termín mám příští týden, ale třeba to do neděle ještě stihnu… A když ne, tak pojedu do Čáslavi.

Tery88
Povídálka 30 příspěvků 16.08.18 07:01
@Adelka951 píše:
Já jsem tu, termín mám příští týden, ale třeba to do neděle ještě stihnu… A když ne, tak pojedu do Čáslavi.

Ahoj Adélko a kdy máš termín? Já příští sobotu,ale říkám si, že bych byla ráda kdybych to ještě stihla, protože jinak asi bych volila Hradec Králové. Říkám si,aby v Kolíně už třeba nebyli nějací nevrlý když tam napochoduje těhulka před tim než mají zavírat.
A jak se cítíš?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.08.18 07:18

@Tery88 Já mám termín příští pátek, nebojím se, že by byli na mě nepříjemní, když přijdu v neděli odpoledne, tesne před zavirackou. Je to už můj třetí porod a vždy to byl docela fofr, tak nemůžu riskovat jet někam hodně daleko, nechci porodit v autě :lol:
Já už právě první dítko rodila v Čáslavi, protože v Kolíně malovali, mám na to prostě kliku :lol: .Cítím se docela dobře, musím fungovat kvůli dětem a ještě máme štěně, tak se celý den nezastavuje… Včera mi trochu tvrdlo břicho, ale nic z toho nebylo… Už bych to radši malá za sebou.

Tery88
Povídálka 30 příspěvků 16.08.18 07:25

@Adelka951 jee tak to máme skoro stejnej termín a ke komu chodíš na gyndu?třeba se tam potkáme, já čekám první tak jsem teda ze všeho vyhoukaná a jestli to poznám si říkám,mám bolesti třísel hlavně v noci a sem tam pobolívá břicho jak kdyby menzes..
Jinak to jsi klikařka :lol: ale aspoň víš do čeho jdeš když si rodila jak v Kolíně tak v Čáslavi.Nevíš kdy bude kolínská zase otevřená?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.08.18 07:47

Já chodím stále ke své dr. do Kutné Hory, ona má i monitor, takže chodím tam. Jen min. týden když měla dovolenou jsem byla v nemocnici v Čáslavi, do Kolína mě nechtěla poslat, když mám takový termín. Na stránkách mají, že znovu otevírají 27. 8. 2018 v 6:00 hod., ale bude to přestěhované a je otázka, jak to tam bude vypadat…Jinak v Čáslavi to prý předělali od té doby, co jsem tam rodila, tak doufám, že už je to tam lepší.

Tery88
Povídálka 30 příspěvků 16.08.18 07:51

aha díky..Má to právě být na dětským oddělení přesťehovaný takže to tam nějak smrsknou dohromady,no uvídíš třeba ve finále ta Čáslav lepší 8)

morinka7
Kelišová 6658 příspěvků 16.08.18 08:08

Holky já rodila v Čáslavi loni a za mě super :palec: Úžasný přístup i doktoři a sestry příjemný . Psala jsem sem i recenzi.
Já váhala mezi Čáslavi a Havlíčkovým Brodem ( a v mém termínu zase Havlíčkův Brod měl malování tak jsem měla jasno). Příště pojedu určitě do Čáslavi :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama