Porodnice Krč. Kdo rodil v 2019-2020, jak jste byli spokojeni?

16
26.1.20 23:13

Porodnice Krč. Kdo rodil v 2019-2020, jak jste byli spokojeni?

Ahoj holky! Zajímá mně vás názor na porodnice Krč. Rodila jsem tam syna ve 2017 a byla jsem spokojená. Proto i teď jsem zvolila rodit tam, ale v poslední době slyším jen špatné názory :( Co vy na to, té kdo rodil tam v 2019-2020? Byly jste spokojeni?

Předem děkuji za názor! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12111
26.1.20 23:39

Rodila jsem teď v prosinci a spokojena jsem byla moc, naprosto se vším.. Prede mnou rodila jedna kamarádka a hned po mě druhá a obě taky spokojené ;)
Ja tam rodila už 2010 a už tenkrát jsem byla spokojená a teď ještě o něco víc. Do jiné porodnice už bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 23:39

@MerelinM rodila jsem v Krči v lednu 2019 a na gynekologii super. Od sestřiček v poradně až po porodníka. Ale dětské sestry to je děs běs. Nechápu, že to co tam bylo tam vůbec může pracovat. Mela jsem problémy s kojením a sestra mi tam ve dvě ráno dávala přednášku jak ona krmila z ručně odstrikaneho MM 3 děti, podbkra kojení je tam minimální. Ale byla jsem prvorodička, tak možná proto. Každopádně bych tam šla rodit znova, jen bych už na dětské sestry prdela.

• Nahlásit
  • Citovat
4257
26.1.20 23:59

Rodila jsem tam 2013- to byl horor..jak pokoje tak chování personálu atd. Už jsem řekla, že tam nikdy.
Pak 8/ 2018- měli stop stav. byla jsem poslední co vzali(měla jsem to nejníže). Nemůžu si stěžovat. Kdybych měla 3dite šla bych tam znova. Já moc doporučuji. :palec: fakt komfort. :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
27.1.20 00:03
@Alyss píše:
Rodila jsem teď v prosinci a spokojena jsem byla moc, naprosto se vším.. Prede mnou rodila jedna kamarádka a hned po mě druhá a obě taky spokojené ;)
Ja tam rodila už 2010 a už tenkrát jsem byla spokojená a teď ještě o něco víc. Do jiné porodnice už bych nešla.

Tak to je super! Potěšila jsi mně :slight_smile:

Příspěvek upraven 27.01.20 v 00:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 00:04

Jak už jsem psala zde v podobné diskuzi - já jsem v Krči nebyla spokojená a rodit už tam vážně nebudu. Porod na jaře 2019. Byla jsem prvorodička. Celou dobu při kontrolách mě ujišťovali, jak mi se vším poradí, at nic nečtu na Internetu a dopředu si nic nezjištuju, že to nemá smysl, že realita je stejně jiná, takže jsem nic před porodem prostě nic nestudovala. To, že mi udělali bez svolení hamiltnuv hmat, to bych ještě trochu pochopila, protože jsem byla v rizikové skupině, ale při porodu chování porodní asistentky - jako nic moc profesionalita. Při tlačení jsem totiž vytlačila i trochu stolice (i když jsem předtím měla klystýr samozřejmě), a to se porodní asistentce nelíbilo a začala tam řvát, že v hovnech tam nikdo nebude (před mým partnerem tam tohle vyřvávala, K. R.A. V.K. A!), takže tohle bylo vážně hodně neprofesionální a trapné a hodně mě to ponížilo… a v podstatě znechutilo mi to celej porod. Další věc - jaksi mi zapomněli říct, že musím dítě přiložit co nejdřív po porodu k prsu… Což by jako prvorodičce snad poradit měli ne? Hlavně když mě ujištovali, že mi vše řeknou a poradí. Ve finále mi to tedy poradila až poradkyně z laktační ligy, která se ke mně dostala až někdy za 8 hodin po porodu, takže mlíko už nikdy nedorazilo. Taky mě naštvalo, že mě hned druhý den večer v podstatě dětské sestry donutily začít dokrmovat UM! Doted nechápu proč jako! Malá mi zhubla, ale né tolik, aby se hned druhý den muselo dokrmovat UM! Podle mě za tim byl blížící se svátek a chtěly uvolnit pokoj nebo nevim. :nevim: Další věc - jedna sestra, taková kudrnatá, starší, hlas jako hokynářka - zásadně si nedesinfikovala ruce před manipulací s dítětem, takže když mi šla dokrmit dítě UM přes stříkačku a prst, tak malý šoupla ty špinavý prsty a nehty do pusy a bylo. Žádná starost s desinfekcí nebo tak… takže za mě Krč už nikdy! Sestry na gyndě super, ale prostě tyhle věci jim neodpustim a pořád přemýšlím o stížnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 00:07

A ještě bych dodala - jedna dětská sestra mi řekla (když mi malá od prsa odvracela hlavu): " Je vidět, že vás vaše dítě prostě nechce." dobrý ne? tohle říct matce, která nedavno porodila - jako dobrý no

• Nahlásit
  • Citovat
16
27.1.20 00:15
@Alyss píše:
Ja tam rodila už 2010 a už tenkrát jsem byla spokojená a teď ještě o něco víc. Do jiné porodnice už bych nešla.
Tak to je super! Potěšila jsi mně :slight_smile:
Pokud se můžu ještě zeptat, jak je to tam s erárními košilemi-davaji na porod svoji, nebo musíš mít vlastni (minule jsem na sám porod dostala nemocenskou, svoji jsem oblékla na pokoji, poté co jsem si dala sprchu)?
@Anonymní píše:
@MerelinM rodila jsem v Krči v lednu 2019 a na gynekologii super. Od sestřiček v poradně až po porodníka. Ale dětské sestry to je děs běs. Nechápu, že to co tam bylo tam vůbec může pracovat. Mela jsem problémy s kojením a sestra mi tam ve dvě ráno dávala přednášku jak ona krmila z ručně odstrikaneho MM 3 děti, podbkra kojení je tam minimální. Ale byla jsem prvorodička, tak možná proto. Každopádně bych tam šla rodit znova, jen bych už na dětské sestry prdela.

Hmmm…tak to se mně minule nestálo :nevim:. Laktační poradkyně byla furt při ruce. Všechno v klidu vysvětlila, ukázala, pomohla…co den, tak nová poloha při kojení. A myslím si, že díky tomu už druhý den po porodu malý vypil 90 ml mléka (!!!) Pravda je že od jiné sestřičky jsem dostala vynadano, že špatně vážím dítě do a po kojení. Pak za mnou chodila a vážila samá a divila se, že malý tak bašti ( Do konce ho pojmenovali „rekordmanon“ na oddělení :laughing: :see_no_evil:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
27.1.20 00:17
@Anonymní píše:
A ještě bych dodala - jedna dětská sestra mi řekla (když mi malá od prsa odvracela hlavu): " Je vidět, že vás vaše dítě prostě nechce." dobrý ne? tohle říct matce, která nedavno porodila - jako dobrý no

8o tak to ne!! To bych asi nedala! Co je to vůbec za přístup?? Asi bych ji tak něco řekla :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 00:21
@MerelinM píše:
Hmmm…tak to se mně minule nestálo :nevim:. Laktační poradkyně byla furt při ruce. Všechno v klidu vysvětlila, ukázala, pomohla…co den, tak nová poloha při kojení. A myslím si, že díky tomu už druhý den po porodu malý vypil 90 ml mléka (!!!) Pravda je že od jiné sestřičky jsem dostala vynadano, že špatně vážím dítě do a po kojení. Pak za mnou chodila a vážila samá a divila se, že malý tak bašti ( Do konce ho pojmenovali „rekordmanon“ na oddělení :laughing: :see_no_evil:).

To je zajimave. Ja se o tom, ze v porodnici je lakracni dozvedela az pri vizite 4 den pobytu. Mela jsem do krve rozkousanou bradavku, sestram to bylo jedno, brecela jsem doktorce, ze chci komity ale ze necim jak a ze mam krvave prso. Ta se zhrizila, kdyz to videla. Rekka sestram at mi daji hydrogel, to se mohla sestra malem vzteky po a dat mi ho nechtela, pry si ho mam jit koupit, tak ji to dr jeste jednou zopakovala, tak mi ho tedy milostove prinesla. A laktacni prisla az 5.den pobytu a teda taky znechucena. Fakt detsky tam jsou k*avy na entou.

• Nahlásit
  • Citovat
16
27.1.20 00:23
@Anonymní píše:
Jak už jsem psala zde v podobné diskuzi - já jsem v Krči nebyla spokojená a rodit už tam vážně nebudu. Porod na jaře 2019. Byla jsem prvorodička. Celou dobu při kontrolách mě ujišťovali, jak mi se vším poradí, at nic nečtu na Internetu a dopředu si nic nezjištuju, že to nemá smysl, že realita je stejně jiná, takže jsem nic před porodem prostě nic nestudovala. To, že mi udělali bez svolení hamiltnuv hmat, to bych ještě trochu pochopila, protože jsem byla v rizikové skupině, ale při porodu chování porodní asistentky - jako nic moc profesionalita. Při tlačení jsem totiž vytlačila i trochu stolice (i když jsem předtím měla klystýr samozřejmě), a to se porodní asistentce nelíbilo a začala tam řvát, že v hovnech tam nikdo nebude (před mým partnerem tam tohle vyřvávala, K. R.A. V.K. A!), takže tohle bylo vážně hodně neprofesionální a trapné a hodně mě to ponížilo… a v podstatě znechutilo mi to celej porod. Další věc - jaksi mi zapomněli říct, že musím dítě přiložit co nejdřív po porodu k prsu… Což by jako prvorodičce snad poradit měli ne? Hlavně když mě ujištovali, že mi vše řeknou a poradí. Ve finále mi to tedy poradila až poradkyně z laktační ligy, která se ke mně dostala až někdy za 8 hodin po porodu, takže mlíko už nikdy nedorazilo. Taky mě naštvalo, že mě hned druhý den večer v podstatě dětské sestry donutily začít dokrmovat UM! Doted nechápu proč jako! Malá mi zhubla, ale né tolik, aby se hned druhý den muselo dokrmovat UM! Podle mě za tim byl blížící se svátek a chtěly uvolnit pokoj nebo nevim. :nevim: Další věc - jedna sestra, taková kudrnatá, starší, hlas jako hokynářka - zásadně si nedesinfikovala ruce před manipulací s dítětem, takže když mi šla dokrmit dítě UM přes stříkačku a prst, tak malý šoupla ty špinavý prsty a nehty do pusy a bylo. Žádná starost s desinfekcí nebo tak… takže za mě Krč už nikdy! Sestry na gyndě super, ale prostě tyhle věci jim neodpustim a pořád přemýšlím o stížnosti.

Díky za názor! Mohu dotaz: měla jsi u porodu doktorku taky, nebo jenom PA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 00:24
@Anonymní píše:
A ještě bych dodala - jedna dětská sestra mi řekla (když mi malá od prsa odvracela hlavu): " Je vidět, že vás vaše dítě prostě nechce." dobrý ne? tohle říct matce, která nedavno porodila - jako dobrý no

Tomuhle bych verila, me hodila dite do postele se slovy at si uklodnim toho sveho nervacka. 2 hodiny po porodu v 5 rano. Nechapu co tam tohle stvoreni dela, at jde pracovat do marnice a ne k novorozencum.

• Nahlásit
  • Citovat
16
27.1.20 00:27
@Anonymní píše:
To je zajimave. Ja se o tom, ze v porodnici je lakracni dozvedela az pri vizite 4 den pobytu. Mela jsem do krve rozkousanou bradavku, sestram to bylo jedno, brecela jsem doktorce, ze chci komity ale ze necim jak a ze mam krvave prso. Ta se zhrizila, kdyz to videla. Rekka sestram at mi daji hydrogel, to se mohla sestra malem vzteky po a dat mi ho nechtela, pry si ho mam jit koupit, tak ji to dr jeste jednou zopakovala, tak mi ho tedy milostove prinesla. A laktacni prisla az 5.den pobytu a teda taky znechucena. Fakt detsky tam jsou k*avy na entou.

Holky, nestrašte!! Za měsíc mám termín :person_facepalming: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 00:31
@MerelinM píše:
Holky, nestrašte!! Za měsíc mám termín :person_facepalming: :)

Nestrasim, sama rikam, ze bych tam sla znova. Ale dala bych si vetsi pozor na detske. Co jsem tam zazila ja byla hruza. Ale rikam, byla jsem prcorodicka, tak to taky muze hrat svoji roli, ale nemistne pozna! ky a neochota z jejich strany tam byla. Ale co tak slycham, tak detske sestry jsou otresne vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 00:33

@MerelinM Jen PA, měla jsem přirozenej porod bez komplikací, takže lékař nebyl nutný, ten přišel až po porodu zkontrolovat, jestli všechno vyšlo ven…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama