Porodnice Krnov-co s sebou do porodnice?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.1.22 15:46

Porodnice Krnov-co sebou do porodnice?

Dobrý den, maminky🙂
Chtěla bych se zeptat…,v březnu mám termín porodu, a nevíte některá prosím, co sebou do porodnice? Na jejich stránkách jsem to nikde nenašla. Budu rodit poprvé, tak abych na něco nezapomněla..
Děkuji Vám ☺️☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66
7.1.22 16:00
@Verinka131 píše:
Dobrý den, maminky🙂
Chtěla bych se zeptat…,v březnu mám termín porodu, a nevíte některá prosím, co sebou do porodnice? Na jejich stránkách jsem to nikde nenašla. Budu rodit poprvé, tak abych na něco nezapomněla..
Děkuji Vám ☺️☺️

Ahoj,
já se balila podle tohoto seznamu od gynekologa a v naší nemocnici to měli i na stránkách.. Přidala jsem si akorát navíc zupan :mrgreen: :lol:
Do druhé menší tašky jsem si zabalila věci na převlečení pro mě a pro miminko vel. 56 až nás pusti :) to přiveze tatínek druhý den třeba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7144
7.1.22 16:48

Je to pěkná porodnice, znám tam pár fajn sester, vše v základu tam je, ale sbal se normálně dle základních seznamů na netu, lepší mít více věcí, jak pak někde žebrat o zubní pastu, vložku, plínu nebo župan…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 09:45

Děkuji Vam za odpověď.
Ptala jsem se proto, že v některé porodnici dávají třeba plenky, v některé ne, tak proto jsem se ptala na konkrétní porodnici v Krnově, ať vím, co si mám vzít a co ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
8.1.22 11:11
@Verinka131 píše:
Děkuji Vam za odpověď.
Ptala jsem se proto, že v některé porodnici dávají třeba plenky, v některé ne, tak proto jsem se ptala na konkrétní porodnici v Krnově, ať vím, co si mám vzít a co ne

Tak to už jen doporučuji zavolat do té nemocnice, aby te bud navedli kde mají seznam na stránkách a nebo zda by ti řekli stručně co sebou.
Hlavně seznam se furt mění. Např. U nás si nemusela mít jednorázové podložky před rokem.. A letos již ano.

Nebo se taky půjdeš cca v 36 tt zapsat do nemocnice, tak se jich tam zeptáš osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat