Porodnice Mladá Boleslav - co s sebou?

26.5.20 15:34

Porodnice Mladá Boleslav - co s sebou?

Zdravím všechny, rodil tu někdo v poslední době v Mladé Boleslavi? Vzhledem k tomu, že na porodopis jsem objednaná až za tři týdny a termín porodu se blíží, tak bych měla dotaz ohledně toho, co s sebou do porodnice. Nikde jsem nenašla, zda mají erární oblečení pro miminko na oddělení a mám si vzít jen oblečení na odchod domů, nebo mám sbalit oblečení na celý ten pobyt? Díky za rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

262
26.5.20 15:54

@Adulinka11 tak to mě zajímá, rodit chci také v MB :) na porodopis si mě pozvali 23.6. A TP mám 9.7. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 17:23

@Mystery-lady Ha, tak já mám termín o něco později a na porodopis jdu 18.6. :D Takže mám jako ještě čas, ale tak první dítě, žádný zkušenosti…chci být ready :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
26.5.20 18:12

Rodila jsem zde naposledy v 2017, obleceni na mimino dali jen jedno na sale, vlozky pro me tez jedny. Dal jsem musela mit vsechno svoje, na sebe I mimco. Jestli se to zmenilo, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 06:55

Ahoj holky, musite mit vsechno svoje, rodila jsem zde pred mesicem. pouze vam hned po porodu oblecou mimco do eraru, pak uz musite mit obleceni svoje… A na zachode je jeden balicek jejich vlozek, ale to staci tak na prvni den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.6.20 15:54

@Natalie1321 gratuluji k mimi :potlesk: :potlesk: a když už jste psala, že jste zde rodila nedávno, chtěla bych se zeptat. Jak je to u porodu? Mohla jste si říci v jaké poloze chcete rodit, nebo jste prostě striktně musela v leže na koze? Jaký je celkový dojem z porodnice, řídil se porod podle Vás, nebo podle doktoru a sester?
Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 17:17

@m-sha4 no bohuzel muj porod byl velice osklivy, tak vam asi neporadim…otevrela jsem se z 1 cm na 9 behem 20ti minut a 4 hodiny jsem lezela s nohama v kozach, jelikoz jsem mela jiz hlavu mezi nohama a jen nechtela prolezt :D a nakonec vykouklo na svet temer petikilove mimco, bohuzel mi nebyl delan odhad…takze ja si nejake polohy atd vybirat ani nemohla…i mi tlacily na bricho ke konci a presto, ze se to nema delat v tu chvili to bylo jiz nutne…jinak celkovy dojem takovy neutralni..temer se o nas nikdo nezajimal, ani se nepodivali na me poraneni, jen se rano prisli zeptat jak mi je…pozitivne beru detske sestry..i v noci si semnou jedna sedla na chodbu a hodinu mne tam pomahala s kojenim…drzim palce at je vas porod vetsi zazitek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.6.20 19:53

@Natalie1321 ježíši Kriste tak to jste měla fakt mazec 8o děkuji, čeká mě to na začátku září tak jsem zvědavá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
22.6.20 06:53

@Adulinka11 ahoj :mavam:, tak jak probíhalo sepsání porodipisu? A jak dlouho to cca trvá? Je to čistě jen sepsání informaci a nebo i kontrola čípku a ozev?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 15:20

@Mystery-lady Ahoj, bylo to vyloženě jen o sepsání mých údajů, anamnézy a tak. Plus jsem musela dát papíry kvůli otcovství (nejsme s přítelem svoji) a zároveň už chtěli vyplnit papíry na matriku ohledně křestního jména s tím, že přítel to pak podepíše později. Už mám za sebou ale i první kontrolu v porodnici a na té mi jen dělali ozvy a pak klasická poradna (tlak, moč, váha). Čípek nekontrolovali - prý kdybych vyloženě chtěla, tak můžou, ale byla jsem pár dní před u svého gynekologa, takže jsem to nechtěla. Teď ve středu jdu po týdnu znovu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama