Reklama

Porodnice Motol - zkušenosti 2016/2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romana.kriva
Povídálka 35 příspěvků 02.02.17 19:32
Porodnice Motol - zkušenosti 2016/2017

Rodil někdo z vás v poslední době v Motole? Jaká byla vaše zkušenost, prosím?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 02.02.17 19:37

Já tam rodila plán. sekcí dvojčata v sronu 2016. No, záleží o jakou stránku Ti jde..

Z hlediska profesionality nemám námitek. Lékaři na špičkové úrovni (jen za tu dobu, co jsem tam byla já, zachránili život mé spoluležící, doslova ji stáhli hrobníkovi z lopaty, měla embolii plodovou vodou a miminko taky zachránili).

Z hlediska lidskosti.. tam to pokulhává. Hlavně sestry na 6tinedělí.. Nejen mě ale i další maminky tam několikrát sjely.. Nebudu Ti lhát, po porodu s Tebou cloumají hormony a takovýto přístup není ideální..

Jestli bych tam rodila znova? Kdybych zase čekala dvojčata, bez váhání. Pokud by bylo jedno a bez komplikací, volila bych menší rodinnou porodnici. Třeba Neratovice.

Kamarádka, co tam rodila v červenci 2016 přirozeně si ji moc chválí.

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 02.02.17 19:44

Já tam rodila už třikrát, naposledy před rokem. Já byla vždycky spokojená, zvlášť s personálem na porodním sále. Šestinedělí trochu horší, ale žádnej teror. Já teda ale nejsem příliš náročný pacient a u porodu mi zásahy lékaře a por. asistentky nevadily (naopak, aspoň se to urychlilo :lol: )

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 20:23

Rodila jsem 6/15, doktorů se bojím, z šestinedělí jsem měla hrůzu, podle toho, co jsem četla. Personál profesionální, zázemí luxusní, šestinedělí pohodové vyjma jedné sestry, kterou jestli příště potkám, už sebou zametat nenechám a od plic jí řeknu, co si o ní myslím. Ovšem zbytek personálu na šestinedělí, paráda :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 20:33
@kyticka86 píše:
Já tam rodila plán. sekcí dvojčata v sronu 2016. No, záleží o jakou stránku Ti jde..

Z hlediska profesionality nemám námitek. Lékaři na špičkové úrovni (jen za tu dobu, co jsem tam byla já, zachránili život mé spoluležící, doslova ji stáhli hrobníkovi z lopaty, měla embolii plodovou vodou a miminko taky zachránili).

Z hlediska lidskosti.. tam to pokulhává. Hlavně sestry na 6tinedělí.. Nejen mě ale i další maminky tam několikrát sjely.. Nebudu Ti lhát, po porodu s Tebou cloumají hormony a takovýto přístup není ideální..

Jestli bych tam rodila znova? Kdybych zase čekala dvojčata, bez váhání. Pokud by bylo jedno a bez komplikací, volila bych menší rodinnou porodnici. Třeba Neratovice.

Kamarádka, co tam rodila v červenci 2016 přirozeně si ji moc chválí.

Tak to je tam pořád stejné. Naposledy jsem tam byla v roce 2010. Doktoři výborní, příjemní, profesionální, ale některé sestry stály za to. :roll: Na porod jako takový ráda vzpomínám, ale na dobu po porodu na odd. šestinedělí mám špatné vzpomínky, hlavně s první dcerou. Problémy s kojením, vážení, novorozenecká žloutenka… S druhou dcerou už jsem to tolik neprožívala a oni také ne, když viděli, že už je to druhý porod, a šla jsem hned brzy domů, i dětská dr. se divila, že jsem doma nějak brzo. ;) Pro mě jedině dobře.

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 05.02.17 10:47
@romana.kriva píše:
Rodil někdo z vás v poslední době v Motole? Jaká byla vaše zkušenost, prosím?

Take se tam chystam, tak se tesim na dalsi aktualnejsi zkusenosti… Kdy mas TP?

kyticka86
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.02.17 12:20

@Icestar Jak ta sedtra vypadala a kolik ji bylo? Bylas na sestinedeli 1 nebo 2? :lol:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 19:27

@kyticka86 Myslím že na dvojce. Byla spíš starší než ostatní, kulantně řečeno plnoštíhlá, taková rázná tmavovlasá ženská, která se ráda poslouchala

Petussska
Kecalka 216 příspěvků 08.02.17 15:27

Já tam rodila teď v září a porodní tým super, byli prostě skvělý a milý a to jsem rodila předčasně a v totálním stresu a panice.
Co se týká pooperačního oddělení nebo celkově péče kolem a kolem tak…nic moc, no. To se prostě musí vydržet. Ale péče o děti je fakt kvalitní a o to jde!

romana.kriva
Povídálka 35 příspěvků 16.02.17 11:00
Pro Lex1

Mám termín 16/6… A ty?

romana.kriva
Povídálka 35 příspěvků 16.02.17 11:01

A kdy na jak dlouho vám vzali po porodu dítě? Nerada ybch, aby mi ho odnesli na dlouho.

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 16.02.17 11:26
@romana.kriva píše:
Mám termín 16/6… A ty?

Ja mela termin včera. Zrovna jsem v Motole a cekam na kontrolu, doufam, ze uz domu nepojedem :P

Lindag
Stálice 60 příspěvků 16.02.17 13:52

@romana.kriva
Já mám termín 5.6., tak se třeba potkáme ;-)
Jinak ja rodila v Motole pred 3 lety a na porodnim sále všichni suproví, jen jedna dětská sestra těsně po porodu měla kecy na moje nehty (gelovky), dodnes jsem nepochopila s čím měla problém. Každopádně to mi bylo jedno. Na šestinedělí to šlo, žádný problém nebyl, navíc se snaží dávat prvorodičky s druhorodickami na pokoj spolu, asi si tim usnadní trochu práci. Mně to pomohlo, chytla jsem dvě super holky, radily mi s kojením atd. Třeba to letos budu moct nějaké prvorodicce vrátit :-)

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.02.17 08:53
@romana.kriva píše:
A kdy na jak dlouho vám vzali po porodu dítě? Nerada ybch, aby mi ho odnesli na dlouho.

Podavam cerstve informace, jelikoz ve ctvrtek u me porod opravdu probehl :), miminko Ti hned daji na brisko, pak odvezou na dobu nez Ty zustavas lezet na sale, cca 2 hodiny na sledovani. Pak to zalezi na druhu pokoje, ktery dostanes. Ja nesla hned na 2-pokojovy rooming in, protoze nemeli misto. Tajze me soupli na cisare, tam mimca nosi kazde 3 hod na kojeni. Druhy den jsem se stehovala na standard rooming in, mimco mas u sebe porad :potlesk:
Jinak za me, veskera pece a pristup na jedničku :palec:, porod fantasticky tym. Na sestinedelku jsou neprijemne vyjimky, ale to clovek nevnima. Tym lekaru pediatricky, naprosto famozni, same mlade zenske :palec: :palec:. DOPORUCUJI jednoznacne Motol :pankac:

Petussska
Kecalka 216 příspěvků 19.02.17 15:01

Porodní tým super, fakt chování na úrovni. oddělení jako je Rizikový, pooperační a JIP tak napůl, záleží kdo zrovna se o mimčo stará a kdo zrovna má službu. Někdy je to fakt síla teda. Ale porodní sál je jednička.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama