Porodnice na Vinohradech v Praze - nové zkušenosti

LP4
74
7.7.21 19:58

Porodnice na Vinohradech v Praze - nove zkušenostii

Ahoj, premyslim, ze bych si pro svuj porod zvolila tuto porodnici. Prosim mate nekdo nejake nove zkusenosti s touto porodnici? Recenze na internetu jsem cetla, ale ty stare me moc nezajimaji, personal muze byt uz jiny..dekuju za nazory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.7.21 20:40

Za me skvela porodnice (jaro 2021)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
7.7.21 20:59

Doporučuji podívat se na FB do skupiny Recenze porodnic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
74
8.7.21 11:05

@Sallema děkuji za radu. Recenzí je tam opravdu dost jen bohužel ne tolik na ty Vinohrady. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.7.21 23:24

Rodila jsem tam (podruhé) před 14 dny a rozhodně doporučuji. Nové sály, skvělý personál, ale nevím, co od porodnice očekáváte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
74
12.7.21 11:52

@dilmar

Dobrý den,

nerada bych se setkala s nepříjemným personálem, byla bych ráda kdyby mi pomohli, poradili když budu potřebovat a odrodili mě, tak jak to bude nejméně rizikové.. prostě když bude nutný císař, aby mi ho udělali, když ne tak ať mě odrodi normálně prostě asi to co každý. :) Aby o mě bylo prostě normálně postaráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.7.21 16:04

Pokud chcete, aby Vás někdo „normálně odrodil“, tak asi nebudete mít problém v žádné pražské porodnici. (Nebere to, prosím, jako výtku. Ať si každý vybere, co mu vyhovuje.) Já si Vinohrady vybírala právě proto, že jsou relativně menší a respektující.
Ale k věci: i se screeningem jsem se letos setkala s šesti doktory, všichni byli profesionální a příjemní, vysvětlili, co a proč dělají, zeptali se, zda mám já nějaký dotaz. Obě porodní asistentky taky na jedničku :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.7.21 15:54

Zdravím, ráda se také přidám se svojí zkušeností. Rodila jsem na Vinohradech v červnu 2021 a musím říct, že všichni byli skvělí. Jak doktoři, tak PA a dokonce i všichni na oddělení šestinedělí (což, jak tak slýchávám, opravdu nebývá).
Mají nově zrekonstruované porodní sály, já když rodila, tak jsem dostala údajně ten „nejlepší“ - byl to sál o dvou místnostech, v jednom klasické porodní lůžko a k tomu velká koupelna, kde byla sprcha, vana, záchod a gymnastický míč. Vše opravdu nové a krásné. Celou dobu byl se mnou můj muž, nechávali nám tam soukromí a chodili jen kontrolovat a ptali se, jestli něco nepotřebuju. Za mě spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
74
13.7.21 19:19

@christix děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...