Porodnice - na Vinohrady NE!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymni  01.12.02 15:12
Porodnice - na Vinohrady NE!

Je důležité si vybrat nemocnici i když se ještě nechystáte rodit!!! Viz následující sms dvou holek, které spolu ležely na Vinohradech na odd. rizikového těhotenství.

Sms: Ahoj Lucko, tak se mi narodil Honzíček, ve 24. týdnu těhotenství, ještě „žije“. Z Vinohradské nemocnice mě převezli s kontrakcemi do Podolí, prý zanedbání péče.

Re sms: Ahoj Lenko, moc drzim palce. Ja porodila v Motole, byla to Anicka, zila tyden. Uz ji nemohli zachranit. Od 20. tydne jsem mela streptokoka, tzn. ze uz na Vinohradech. Naznacili, ze je to tez zanedbani pece.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Anonymni  23.01.03 15:39
Porodnice - na Vinohrady NE!

Ráda bych, kdyby se mi ozvala paní,

která porodila v Motole Aničku a měla streptokoka. Mám podobný problém.

Díky R.

 
esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 23.01.03 18:27
Porodnice - na Vinohrady NE!

Moje kamarádka byla na ki/yretáži ? ve Vinohradské, pár dní po propuštění se musela vrátit kvůli hrozným bolestem. Tehdy jí sdělili, že je to odůvodněné, protože z histologii se jim vrátil „čistý“ výsledek. To znamená, že jí prostě nevyčistili a s klidem pustili domů!!! Tento nález v době propouštění už měli! Při dalším „čištění“ jí prořízli dělohu. Výsledek - nemožnost otěhotnět, resp. donosit plod. Tak tedy díky za odbornou péči. A taky za tu čistotu a ochotu, která tam panuje.

 
Anonymni  24.01.03 21:12
Porodnice - na Vinohrady NE!

Jen jsem se tam byla podivat a s hrůzou jsem utekla. Přístup personálu byl děsný. Nakonec jsem se zeptala na epidurál. Sestra mi řekla, že je naprosto zbytečný. Prostě jatka.

 
Anonymni  21.02.03 12:20
Porodnice - na Vinohrady NE!

Ahoj všem!Jen vám chvi sdělit takovou malou radu - nejezděte do porodnice v HK. Byla jsem těhotná 2 měsíce, když jsem začala krvácet.Přijela jsem tam, a oni mě poslali domů s tím, že jsem OK.O den později zjistili, že jsem potratila.Neob­těžovali se vyčistit mi dělohu a pustili mě domů s tím, že to nějak ven vypadne.O týden později jsem dostala další silné krvácení a hrozné bolesti v podbřišku a v kříži.Nicméně, ani to se doktorovi nezdálo nenormální a poslal mě domů.Když jsem po 4 hodinách doma omdlela a krvácení sílilo,odvezl mě přítel do jiné nemocnice, kde okamžitě provedli kyretáž.Kdybych mě tam přítel neodvezl, už jsem nikdy nemusela mít děti.Takže - dávejte si pozor na porodnici v HK. Díky.

 
Anonymni  23.02.03 19:10
Porodnice - na Vinohrady NE!

Máte-li někdo zkušenosti s porodem v Gyncentru v Hloubětíně, napište prosím. Díky.

 
mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 25.02.03 10:53
Porodnice - na Vinohrady NE!

Ahoj,

v Gyncentru v Hloubětíně se nerodí! Bohužel :-( Já tam chodím na gyndu a jsem moc spokojená, takže bych tam ráda i rodila, ale doktorka mi říkala, že tam nejsou na porody zařízení a asi ani do budoucna to neplánují, protože s tím je spojené obrovské zázemí, např. pediatři atd. Takže se poohlédni po nějaké „klasické“ porodnici.

Míša

 
Anonymni  02.03.03 10:14
Porodnice - na Vinohrady NE!

Milé maminky. Taky jsem rodila své první dítě ve Vinohradské porodnici. Je to už sice 6 let, ale díky zásahu doktorů a špatnému rozhodování, díky tomu všemu máme problémy s dítětem. Po 6 letech jsme se dozvěděli, že já i dítě jsme nemuseli tento náš porod přežít. Rodila jsem s vysokým tlakem, který pořád stoupal. Rodila jsem klasickým způsobem i když jsem měla díky tomuto problému rodit císařem. Kdybych rodila císařem, tak jak to mělo být, tak jsme mohli mít zdravé dítě. Prostě a jednoduše, kdybych čekala někdy druhé dítě, tak Vinohrady už nikdy . Do dnes mám ze všeho noční můry.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >


Reklama