Porodnice Neratovice a Brandýs n. L.

kadl
10.11.09 21:35

Porodnice Neratovice a Brandýs n.L.

Tak už došlo i na mě a pod tíhou dobrých výsledků z NT jsem i já nucena vybrat si porodnici :-D
Obě porodnice znám, jednu dokonce i zevnitř :-D ale přece jen jsou to informace zastaralé, proto bych uvítala vaše čerstvé zkušenosti z obou porodnic.
Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2026
11.11.09 08:57

ahoj, já rodila v Neratovicích a spokojenost rodila bych tam znovu :wink: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12204
11.11.09 14:33

v Brandýse jsem rodila, v Neratovicích hodně kamarádek. Já bych radila spíš Neratovice, osobně by se mi do Brandýsa nechtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
frodo
22.11.09 14:13

ahojky, rodila jsem v Brandýse před 2 měsíci a psokojenost maximální, doporučuji Brandýs :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1329
22.11.09 23:29

A můžu se zeptat, jestli je pravda, že se v Brandýse rekonstruovaly sociálky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
23.11.09 08:15

mají nové nadstandartní pokoje jednolůžák s TV a vlastní sociálkou, jsou moc hezký, ostatní pokoje jsou po dvou nebo třech a sociálku mají společnou a ta je pořád stejná, nebo teda aspoň mě přišla, za celou dobu pobytu jsem tam potkala asi jednu maminku, i když bylo přes půlku oddělení plné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fendulka
12.12.09 22:20

porodnice Brandýs

V Brandýse jsem rodila letos v červenci svého prvorozeného synka. Mají několik nových nadstandardních pokojů. Já byla na obyčejném a ve všech pokojích byly max. 2 maminky s miminkama. Sociálky jsou sice společné, ale udržované, čisté. Nevím, jak vypadaly dříve. Jsou minimálně opravené záchody, ve sprše jsem potkávala při plném stavu odd. maminky minimálně a vždy jsme se v klidu vystřídaly tak, že ve sprše byla jen jedna. Strašně chválím personál, na předporodním, při porodu i na odd. šestinedělí. Leckdo by to považoval za nadstandard.
Mrňous měl silnou žlou´tenku, takže skončil pod lampama v inkubátoru. Přesto jsem ho ale měla na pokoji a mohla ho tedy kdykoliv vyndat na kojení. Rodila jsem přes noc a sama (tedy jediný porod v tu dobu), takže taťka se mnou mohl být od prasknutí vody včetně úplně celou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
16.12.09 21:48

neratovice

já jsem rodila v Neratovicích a naprostá spokojenost.Personál velmi ochotný a vstřícný,až ta kuchyně, ale ta mi byla stejně jedno. :lol: Neratovice doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
16.12.09 23:08

No, já bych už asi v Brandýse rodit nechtěla… Vloni jsem ta porodila předčasně 1-kilovou holčičku, byl to takový bleskový porod-neporod, ale to jednání bylo docela děsný podle mě… Ležela jsem na gynekologii a měla jsem velkou smůlu na sestru… Nejdřív mi nechtěla zavolat doktora, když potom zavolala, tak už bylo opravdu za 5min 12… Pak u porodu byl pan primář, asi jako vojenskýho chirurg by se uplatnil, ale u druhýho porodu někoho takovýho nechci… Pořád mám v hlavě: „s váma to bude teda těžký“ a ironický poznámky typu „no, porod bolí“, bych u delšího porodu taky nechtěla poslouchat… Taky bych příště očekávala, že mi budou některé zákroky předem sděleny a vysvětleny - jako např. píchnutí plodové vody, nástřih… A do dneška nechápu, proč mi PA zatlačila na břicho, když porod postupoval tak rychle… si jenom říkám, jestli to nesouvisí s tou strašnou modřinou, co potom malá měla na hlavičce… Ale zaplať Pánbu, malá to přežila ve zdraví… Jinak po porodu mě dali opět na gynekologii, měla jsem pokoj pro sebe a byly tam opět milé sestřičky…další den ráno, jsem z nemocnice na revers odešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127
26.12.09 19:53

Já rodila v Nera minulý rok v listopadu a nemohla jsem si stěžovat.Nera mám blízko mého bydliště. To byl zrovna boj o místo, což letos vůbec nebylo. Má sestřenice tam na mé doporučení rodila letos v srpnu a nemohla si také stěžovat a bude doporučovat dál, byla velice spokojená, a jsem ráda, že služby se dále zkvalitňují, nikoli zhoršují.
Do Brandýsa bych nešla, neslyšela jsem z mého okolí dobré reference.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fendulka
26.12.09 22:11

BrandýsxNeratovice

Je pravda, že rodit v Brandýse předčasně určitě není vhodné - nemají novorozeneckou JIP - nevím, jestli v Neratovicích je. O Brandýse se dříve - před cca 3 lety - opravdu nemluvilo moc lichotivě, ale časy se naštěstí opravdu mění. Moje zkušenosti z Brandýse z července 2009 najdete výše, byla jsem velmi spokojená i jako prvorodička. Kamarádka ve stejnou dobu rodila v Neratovicích a čekala i několik hodin na prohlídku v poradně. Na standardních pokojích ležely běžně 3 maminky s mimčama. Z vlastní zkušenosti musím říct, že jsem byla velmi ráda, že v Brandýse dávají i na standardní pokoj max. 2 maminky. Ono odpočívat u kolotoče návštěv, vizit miminek, maminek, koupání, uklízení, povlíkání apod. bylo náročné a čím více maminek, tím horší - možná jsem to zvládala hůř proto, že jsem rodila přes noc a chyběl mi spánek, který jsem pak těžce doháněla.

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.10 12:20

Ahoj všem maminkám. Když jsem rodila své první dítko v roce 2007, vůbec jsem netušila, jakou porodnici vybrat. A hlavně, podle čeho. Nakonec jsem se rozhodla pro Brandýs. Je pravdou, že nemocnice jako taková byla starší, pokoje nebyly moderně vybavené, ale myslím, že to není vůbec podstatné. Hlavní je personál. V každé nemocnici se najdou milejší i ti míň milí, ale nemůžu si stěžovat. Mou slečnu rodila paní doktorka a byla jsem spokojená. A především jsem byla spokojená s přístupem k miminkům. Sestřičky byly úžasné. I s ohledem na to, že byl v porodnici nadstav a sanitky přivážely rodičky i z jiných porodnic (Praha, MB, Nymburk).
V polovině dubna 2010 budu rodit své druhé dítko a myslím, že se vrátím do Brandýsa. Mám opravdu dobré zkušenosti. A taky záleží hodně na maminkách. Každá snáší porod, bolesti…a vše, co se kolem ní děje, jinak. Nicméně Brandýs doporučuju :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Janina76
12.2.10 11:36

Ahoj,

holky, zvažuju naše třetí porodit v Neratovicích. Starší děti jsem rodila v Podolí a už se mi tam nechce. Moje požadavky jsou, aby mi nezasahovali do porodu, nechci ani oxy, ani úlevu od bolesti ani píchat vodu ani klystýr, rodit chci ve mnou zvolené poloze (ne že mi to nejdřív na webu slíbí a pak při akci mi umožní rodit pouze v pololeže - jak bysme to miminko chytali?), aby na mě neřvali: tlačte, tlačte, čehož výsledkem bude moje další šílený natržení + nástřih, aby mi pak dítě dali na břicho a neprudili u každého mého dotazu. Aby mi dítě neustále neodváželi, nechtěli ho očkovat atd. atd. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc. Mám strach, že když se zeptám přímo v porodnici, uchlácholí mě, že všechno jde a pak skutek utek…

• Nahlásit
  • Citovat
mamili
3.6.10 08:55

Ahoj,
to asi budes muset rodit doma, protoze v zadny porodnici, i kdyz ti to slibujou, tak to pak nedodrzi. Ja rodila prvni miminko v Horovicich, kde mi tohle vsechno naslibovali a pak tam na me rvala sestricka, kterou jsem ani predtim ani potom nevidela tlac tlac a ja pritom potrebovala chvili pauzu, aby se mohla povolit hraz.
Dalsi dve uz jsem radeji rodila doma a ten zazitek se opravdu neda srovnat. Je to ale jen pro silnejsu povahy.
Mozna muzes zkusit jeste Vrchlabi.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.10 22:15

porodnice Brandýs

Také přidám svou zkušenost z 2/2010 z porodnice Brandýs n. Labem.
předporodní příprava dobrá- PA mě o vše, co nastane podrobně informovala, pravidelně malého monitorovala. Nejprve mě rodila MUDr.Homolková- velmi milá doktorka. Pak ale nastal problém a Ondra se zasekl už v čípku- přes hlavičku se mu přetáhla blanka a nechtěla ho pustit dál- nakonec byl zavolán MUDr.Lidák, který Ondru vyprostil a přivedl na svět. Porodníky si nemůžu vynachválit :palec:
Zato některé dětské sestry byly děs- nijak neměly potřebu nás učit kojit, přišly jednou za den, mezi dveřmi se zeptaly jestli to zkoušíme a aniž by počkaly na odpověď odešly.
Mě nechtěly pustit domů „protože maminka nepochopila princip kojení“, nakonec jsem dostala odsávačku ( po tom, co Ondra 3 nic nejedl ,ani nepil). Za noc jsem ho vyhnala o 80g a ráno nás pustily domů.
Závěr: Porodníci velmi dobří, ale sestry žádná sláva. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama