Porodnice Neratovice - aktuální zkušenosti

60
3.4.20 21:58

Porodnice Neratovice - aktuální zkušenosti

Najde se tu nějaká maminka, která rodila teď v poslední době v Neratovické porodnici a je ochotná se podělit o své zkušenosti? Řekněme třeba teď v posledních 3 měsících? Zajímá mě i aktuální situace s opatřeními kvůli Covid… Předem velice děkuji za příspěvky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.4.20 14:09

Ahoj, já osobně bych do Neratovic neposlala ani největšího nepřítele. Jsou tam samé mladé doktorky co nic neumí a naopak namistrovaný primář. Rodila jsem tam, zkazili mi porodní šití, primář ze mě dělal hysterku, že mě to pořád bolí, že to není možné. Dokonce mi úplně na férovku řekl, že mám zdravé dítě, tak co bych jako ještě chtěla. Že nemůžu po 8 týdnů sedět ani chodit ho nezajímalo. Dohromady mě dávali v jiné porodnici, kde se mi jednou koukli mezi nohy a bylo jim úplně jasné, kde je problém, takže asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
1
11.4.20 13:15

Ahoj, já sama jsem v Neratovicích nerodila, ale ráda bych. Chtela bych se zeptat jak je to dlouho co si tam rodila? Moje kamarádka tam rodila před měsícem a byla nejvíc nadšená. Prý absolutně skvělý přístup, pocit komfortu a domácího prostředí :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.20 13:15

Rodila jsem tam před rokem, ale osazenstvo je tam stále stejné. Moje zkušenost je opravdu strašná, přístup katastrofa. Udělali mi váhový odkad o kilo menší. O KILO!!!Když jsem chtěla po 15ti hodinách porodu epidurál, řekli mi, že nevědí kde je anesteziolog. ONI TO NEVĚDÍ, KDE JE!!! Kojení po dvou hodinách, vážení a neustálé zapisování spolu se zpraseným šitím už byla jen taková třešinka na dortu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama