Porodnice Nymburk- názory a zkušenosti

11.4.16 10:23

Porodnice Nymburk- názory a zkušenosti

Chtěla bych se zeptat na nymburskou porodnici. Je opravdu nutná registrace k porodu? Jak jste byly v porodnici spokojené? Musím do porodnice jít na kontroly ještě před porodem? Můj gynekolog mi nic takovýho neřekl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1679
11.4.16 10:40

V Nymburce se mi narodily obe deti, registrace neni treba a kontroly take ne. Pouze pred odjezdem do porodnice jim zavolat. Za me spokojenost:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
11.4.16 11:19

Rodila jsem tam syna. Registrovaná jsem byla a chodila i na monitory, ale nemusíš. Moje zkušenost je ale špatná, podruhé uz budu rodit jinde - měla jsem komplikovaný porod s velkým poraněním a následný přístup sester byl dost hrozny. Hned prvni rano mi vycetly, ze jsem nemela malého pres noc u sebe (neslo to ze zdravotního hlediska nas obou), pomoc s kojením, info o cviceni po porodu nebo jen drobnosti typu - na chodbě mate caj (měla jsem nadstandard, takze jsem na chodbu bežně nechodila), kdy přijde vizita, jakékoli info o synovi prvni den - nula. Pri propusteni mi ani nechtěly přivolat výtah - nemohla jsem schody kvuli siti - atd. Takze za mne uz nikdy více. Lékaři jsou ale příjemní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
11.4.16 11:23

Rodila jsem tam v lednu. Gynekolog obvykle predava pacientku do pece porodnice drive-na kontroly se chodi. To je ale podle me plus-seznamis se s doktory a obhlidnes si to tam;) Persolan na gyn. skvely, personal na novorozeneckem ok-jedna sestra byla takova mene prijemna. Strava uchazejici, ale dojidala jsem se zasobami z domu. Soucasti beznych pokoju neni sprcha ani wc. To je jen na dvou nadstandardnich pokojich, o ktere se zada v okamziku prijmu. Kvuli tomu budu zvazovat pri pristim porodu i jine porodnice, jinak bych nevahala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
11.4.16 11:30

@Tichošlápek Mela jsem taktez velke poraneni, byla jsem vycevkovana a lekari i sestry byly vyborne. Mela jsem nadstandardni pokoj, na kterem byla konvicka, salky…pro caj jsem musela na chodbu, ale byly tam velke dzbanky, ktere vystacily na pul dne. Jak jsem psala vyse, problem byl na novorozeneckem…tlacitka na sesternu se na pokojich nesmi pouzivat, musi se pouzivat to na konci chodby. Coz pokud zenska nemuze moc chodit a vsude sebou taha pytlicek s moci a na chodbe posedavaji navstevy…neni moc prijemne. To same s wc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.16 09:44
@Tichošlápek píše:
Rodila jsem tam syna. Registrovaná jsem byla a chodila i na monitory, ale nemusíš. Moje zkušenost je ale špatná, podruhé uz budu rodit jinde - měla jsem komplikovaný porod s velkým poraněním a následný přístup sester byl dost hrozny. Hned prvni rano mi vycetly, ze jsem nemela malého pres noc u sebe (neslo to ze zdravotního hlediska nas obou), pomoc s kojením, info o cviceni po porodu nebo jen drobnosti typu - na chodbě mate caj (měla jsem nadstandard, takze jsem na chodbu bežně nechodila), kdy přijde vizita, jakékoli info o synovi prvni den - nula. Pri propusteni mi ani nechtěly přivolat výtah - nemohla jsem schody kvuli siti - atd. Takze za mne uz nikdy více. Lékaři jsou ale příjemní

a stačí registrace po telefonu nebo tam musím osobně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
15.4.16 09:47

@Joanna2804 ja byla osobně, protoze jsem rovnou jela i na monitor ;) a navíc ti daji razítko do průkazky, aby kdyžtak rychla věděla, kam te vezt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.16 16:37

Já byla taky zaregistrovaná a chodila jsem na předporodní kurz, ale nutné to není. Ale jak píší holky, většinou tě tam gynekolog před porodem předává, takže tam nejspíš pojedeš na monitory. Já stihla jen jeden :) Porodnici musím jen vychválit, rodila jsem loni a nejvíc jsem ocenila přístup a chování opravdu všech zaměstnanců. Loni tam byly staré záchody a sprchy, nyní už konečně nové. Jejich košile a vložky vždy k dispozici, na chodbě čaje, lednice, jídlo ti nosí na pokoj. Za mě spokojenost. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně napiš vzkaz :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.16 17:25
@dracena002 píše:
Já byla taky zaregistrovaná a chodila jsem na předporodní kurz, ale nutné to není. Ale jak píší holky, většinou tě tam gynekolog před porodem předává, takže tam nejspíš pojedeš na monitory. Já stihla jen jeden :) Porodnici musím jen vychválit, rodila jsem loni a nejvíc jsem ocenila přístup a chování opravdu všech zaměstnanců. Loni tam byly staré záchody a sprchy, nyní už konečně nové. Jejich košile a vložky vždy k dispozici, na chodbě čaje, lednice, jídlo ti nosí na pokoj. Za mě spokojenost. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně napiš vzkaz :mavam:

Díky za info. Já právě chodim na monitory ke svému doktorovi. Mám 2 týdny do porodu, tak jsem zvědavá, jak to chodí, ale tomu našemu prckovi se zatim ven moc nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 10:42

Někdo čerstvé info z porodnice?

Nebi někdo kdo tady chce rodit? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1072
29.10.19 13:17

Rodila jsem tam před čtyřmi týdny, byl to 3. porod a vždy jsem tam byla spokojená. Všichni byli moc příjemní, když jsem potřebovala poradili mi. Nemůžu si stěžovat. Kamarádka rodila v Kolíně a celkem si stěžovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
29.10.19 20:39

Rodila jsem tam před pěti týdny a v pohodě. Jestli máš konkrétní dotazy, klidně se zeptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 20:41

@Samy jeee, no super. :)

Jak je to s hekarnou? Jsi tam sama? Muže tam být manžel?

• Nahlásit
  • Citovat
1072
30.10.19 08:51

Manžel byl na hekárně se mnou a PA mě chodila kontrolovat. Měla jsem soukromí a měli jsme možnost jídla i pití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
5.11.19 22:49

Pardon, čtu až dnes. Já tentokrát klasickou hekárnu nestihla. :think: Byla jsem na běžném pokoji sama, pak u doktorky, do sprchy a odtud už rovnou na sál. Poprvé mohl být manžel se mnou normálně, nečekám, že by to změnili zpětně. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama