Porodnice Obilní trh Brno - co s sebou?

8959
7.6.13 18:21

Porodnice Obilní trh Brno-co s sebou?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co se teď aktuálně má vzít do porodky na Obilňák? :-)
Děkuji za každou odpověď. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11535
7.6.13 18:26

@Lejaa myslíš jaký papíry nebo co všechno s sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
7.6.13 19:21

Papíry, vložky, oblečko pro malýho… všechno :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
7.6.13 19:37
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
7.6.13 20:06

Já si chystala dvě tašky, jednu pro sebe a mimi a jednu na odjezd, tu mi potom v den odjezdu přivezl přítel. Vem si vložky, vložky do podprdy, pampers, krém na zadeček pro miminko, krém na prsa, kosmetiku, ručník 2×, foťák, mibil, nabíječky, papíry o otcovství (pokud nejste sezdaný), občanku. Určo tě napadne ještě spoustu jiných věcí. Pro miminko ti půjčí košilku, zavinku, látkovou plýnu, když budeš potřebovat, dají ti čisté. Doporučuji využít, doma se ještě napereš hodně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
7.6.13 20:08

Jo a jednorázové kalhotky, já měla síťované, jsou super v tom, že přepereš a můžeš použít znovu, taky mi byli příjemnější na tělo. Vložky jsem měla Batist flover od samu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9269
7.6.13 20:31

Já měla porodnické vložky, které jsou dlouhé jako 2 vložky za sebou. Zkus se zeptat v lékárně. Když jsem je tam měla, tak si holky chodily půjčovat. Když máš po porodu očistky, tak si nemusíš dávat 2 za sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
7.6.13 20:45

Vzala jsem si taky papírové kuchyňské utěrky. Už ani nevím o koho byla ta rada, ale třeba po sprchování bylo příjemnější utřít si spodek do nich než do ručníku. A maximálně hygienické ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat