Reklama

Porodnice OSTRAVA - aktuální recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 95 příspěvků 24.02.17 20:55
Porodnice OSTRAVA - aktuální recenze

Ahoj,
vybírám si porodnici, ideálně v Ostravě. Jaké jsou Vaše zkušenosti s Porubou, Vítkovicemi či Fifejdy? Můžete něco doporučit nebo naopak ne?

Diskuze jsou zde celkem zastaralé, tak oživuji téma, třeba se bude hodit i jiným :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Fifejdy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 21:01

V breznu 2013 jsem rodila ve Vitkach, v rijnu 2014 a 2016 v porube a taky velka spokojenost :potlesk:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 24.02.17 21:13

Fifejdy dvakrát a dvakrát spokojenost. Naposledy zima 2015. Super personál i fajn prostředí. Dali mě na obrovský pokoj, jedno lůžko, telka, velká koupelna se sprcháčem a WC, vybavení skoro jak doma, a zírala jsem, že tam budu i rodit. :D Neplánovaně jsem po kontrole v porodnici zůstala. Odd. poporodní nové není, ale nechybělo mi nic. Za mě super.

Ladiabola
Kecalka 301 příspěvků 24.02.17 22:11

Ja rodila před 2 měsíci na Fifejdach. Naprostá spokojenost. I první porod před 2 lety byl co se týče nemocnice super. Všichni milí, porodní plán dodržen, všecko mi vysvětlili, co dělají, proč to dělají.. nemůžu si stěžovat.

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 24.02.17 22:37

7/2015 Poruba, spokojenost, jinam bych nešla kvůli dětské jip na patře, tato porodnice je „lepší“ pro vicerodičky neb nikdo neopruzuje, pokud není požádán…

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.02.17 22:49

Fifejdy 2015 a nikdy více, porodnice hrůza, možná hezky vybavená, ale personál děs. Celkově mám na ten porod dost špatné vzpomínky. A i když mají všude nápisy Baby friendly, tak ani omylem. Šestinedělí celkem fajn, sestry milé, jen každá tvrdila nebo odpovídala něco jiného, tak jako prvomatka jsem z toho byla trochu zmatená.

Poruba 2016 super. Porodnice skvělá, všechny PA i doktorka úžasné, berou ohledy na PP. Šestinedělí s připomínkami, ale tam prudila jen jedna sestra (bohužel jsme ji schytly dost často), ostatní personál skvělý. Hodně podporují kojení, každý den docházela LP. Na nic sem si nemohla stěžovat a to jsme tam zůstali trčet o 3 dny déle.

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 25.02.17 07:28
@Maiiia píše:
Fifejdy 2015 a nikdy více, porodnice hrůza, možná hezky vybavená, ale personál děs. Celkově mám na ten porod dost špatné vzpomínky. A i když mají všude nápisy Baby friendly, tak ani omylem. Šestinedělí celkem fajn, sestry milé, jen každá tvrdila nebo odpovídala něco jiného, tak jako prvomatka jsem z toho byla trochu zmatená.Poruba 2016 super. Porodnice skvělá, všechny PA i doktorka úžasné, berou ohledy na PP. Šestinedělí s připomínkami, ale tam prudila jen jedna sestra (bohužel jsme ji schytly dost často), ostatní personál skvělý. Hodně podporují kojení, každý den docházela LP. Na nic sem si nemohla stěžovat a to jsme tam zůstali trčet o 3 dny déle.

Tak to teda koukám. Kamarádka rodila v Porubě na jaře 2016 a prý katastrofa. Musela přimo tam, ze zdravotních důvodů. O kojení se tam nezajímal nikdo a na co se nezeptala, tak nevěděla. Byla z toho, jako prvorodička, totálně v háji. Ze zkušeností i jiných je v Porubě hodně neosobní přístup a jede to tam jak na běžícím pásu. :nevim:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 25.02.17 08:29
@Ice79 píše:
Tak to teda koukám. Kamarádka rodila v Porubě na jaře 2016 a prý katastrofa. Musela přimo tam, ze zdravotních důvodů. O kojení se tam nezajímal nikdo a na co se nezeptala, tak nevěděla. Byla z toho, jako prvorodička, totálně v háji. Ze zkušeností i jiných je v Porubě hodně neosobní přístup a jede to tam jak na běžícím pásu. :nevim:

Slyšela jsem to samé. Výborní odborníci, hezké prostředí, ale lidský přístup nula.

Jinak já za sebe můžu vřele doporučit Karvinou. ;)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 25.02.17 08:36
@MarieP píše:
7/2015 Poruba, spokojenost, jinam bych nešla kvůli dětské jip na patře, tato porodnice je „lepší“ pro vicerodičky neb nikdo neopruzuje, pokud není požádán…

přesně tak, rodila jsem 2/2015 a pro vícerodičky super, když to maminka umí tak dají pokoj. Byli jsme na pokoji 3 a byla tam maminka prvorodička a hrůza, každá sestra řekla něco jiného. já tam rodila císařem v úterý a v pátek jsem šla domů

Jannnkaaa
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 25.02.17 09:19

Tohle téma mě taky zajímá :), přečetla jsem hodně pozitivních příspěvků na vítkovickou nemocnici(ale prý tam nemají ani inkubátory atd.), tak budu ráda maminky, jestli jste něco neslyšely i vy a nejlépe osobní zkušenosti ;)

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.02.17 09:33

@Ice79 Proto jsem tam nechtěla rodit poprvé, taky jsem slyšela samé hororové scénáře. Pak tam rodily dvě mé kamarádky a říkaly, že v poho, i když já měla trochu jiné priority, než ony. Nakonec jsem tam šla rodit kvůli vzdálenosti, neměli jsme auto a fakultku máme za rohem. Ale opravdu jsem byla spokojená.

@Diggy Sranda byla, že jsme se původně sešly na pokoji dvě vícerodičky a stejně nám přišla sestra ukázat, jak se přebaluje, koupe, kojí…Jako nasmály jsme se tomu dost, páč sestra nám ukázala něco a my si pak stejně jely podle sebe :-)

Zuzlee
Kecalka 117 příspěvků 40 inzerátů 27.02.17 07:56

Ahojte:) Já zatím s porodem nemám žádné zkušenosti, ale nedávno jsem byla poslána od gynekologa na fakultku s tím, že se mi hoodně zkracuje čípek a že už jsem byla otevřená na konec malíčku( 33+4) Ti si mě tam nechali na jednu noc, udělali mi test, díky kterému zjistili, že během 14ti dnů bych rodit neměla. A ráno mě poslali domů, s tím, že mě zase předávají mému doktorovi. Personál byl fajn, to jsem si neměla na co stěžovat :) Já myslela, že je teda vše OK. Ale do týdne jsem šla zase ke gynekologovi a ten nechápal, jak mě v mojem stavu mohli poslat domů. Že to přece není možné, aby to nechali tak, prý to poslední dobou dělají často. Je nezajímá v kolikátém týdnu maminka porodí, berou to tam prý jako na běžícím páse. Původně jsem chtěla rodit na Fifejdách, ale jelikož mi hrozí předčasný porod, tak prý je v tomto lepší fakultka :nevim:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 27.02.17 15:04

@Zuzlee asi takhle: od ukončeného 36tt (tj. 36+) můžeš rodit kdekoliv, od 32tt na Fifejdách a dřív jedině na fakultce. Takže ty teď už klidně na Fifky můžeš. ;)

claireg
Stálice 95 příspěvků 27.02.17 16:23

Děkuji moc za názory :) O Porubě jsem také slyšela, že je super, ale pro vícerodičky. Protože budu rodit poprvé, dávám přednost spíše tomu, ať se mi věnují.

Ve Vítkovících i Porubě jsem byla na prohlídce, vzhledově se mi teda líbí více ty Vítkovice, i personál byl při prohlídce milejší. Ale asi zkusíme kouknout i do těch Fifejd…

Zuzlee
Kecalka 117 příspěvků 40 inzerátů 27.02.17 17:28

Tak to je fajn :) Ale je zajímavé, že sto lidí sto názorů :) Ono potom možná záleží i na tom, jakou směnu člověk chytne a i na tom, jak se člověk chová k nim a potom oni k vám :) Stejně mám furt dilemma kam teda jít. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama