Porodnice podolí a návštěva s dítětem

56
18.2.20 19:13

Porodnice podolí a návštěva s dítětem

Zdravím :mavam: sice jsem před rokem rodila v podolí, ale na něco takového jsem neměla jediný důvod se ptát :D v srpnu budu rodit znovu v podolí a chci se zeptat zda můžou chodit na návštěvy děti..v té době bude synovi rok a půl, takže nějakou nemoc ze školky nebo něco takového dotáhnout nemůže :D :D :D nevím jak to napsat líp :D já si moc sama neumím predstavit, že bych byla 3-4 dny bez syna 24/7 :( aspoň na chvilku se s ním pomazlit :srdce: děkuji za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13
18.2.20 19:20

Před rokem s tím nebyl problém, syn měl taky 1,5 a chodili s manželem za námi každý den ;) jen to chce počítat s tím, ze je to na chvilku, protože děti to tam moc nebaví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2488
18.2.20 19:31

Určitě může, byla jsem i s půlroční na návštěvě. Já mám rodit teď a máme zákaz návštěv, takže super :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
18.2.20 21:26

@hilda1 to mi je jasný, že tam dlouho nevydrží :D ale aspoň chviličku aby mi po synovi a samozdrejme i příteli nebylo smutno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
18.2.20 21:28

Tak to moc držím palečky! :srdce:
Jeeje to mi je lito…já bych z toho byla hrozně nešťastná :( pamatuju si když jsem byla v porodnici tři dny a doktorka mi řekla, že mě takhle nepustí, protoze se nemuzu rozkojit a já se už rozbrecela jak jsem chtěla domu za přítelem aby jsme byli spolu všichni..naštěstí mě další den hned pustili :D dokonce i dřív než v těch 11 hodin nebo kolik to vůbec bylo :D @JancaS84

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
19.2.20 00:10

Za mnou chodil manžel i s první dcerou každý den. Nová sestřička i celá porodnice ji naopak hodně bavila :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
19.2.20 01:13
@Sabu412 píše:
Zdravím :mavam: sice jsem před rokem rodila v podolí, ale na něco takového jsem neměla jediný důvod se ptát :D v srpnu budu rodit znovu v podolí a chci se zeptat zda můžou chodit na návštěvy děti..v té době bude synovi rok a půl, takže nějakou nemoc ze školky nebo něco takového dotáhnout nemůže :D :D :D nevím jak to napsat líp :D já si moc sama neumím predstavit, že bych byla 3-4 dny bez syna 24/7 :( aspoň na chvilku se s ním pomazlit :srdce: děkuji za odpovědi :mavam:

Dite a manzel nejsou navsteva, ale osoby blizke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
19.2.20 09:58

@rozand bože :roll: to vím samozdrejme taky :potlesk: ale taky vím, ze v některých porodnicích jsou děti zakázané..proto se ptám konkrétně na podolí ;) ale návštěva jako návštěva :D :D to, ze jsou osoby blízké je jasný, ale do te porodnice chodi jako návštěva ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
19.2.20 11:27

@Sabu412 No jenže ten zákaz je protiprávní, tedy nezávazný, na to narážím. A ne, nechodí. https://verajedlickova.cz/…ev-neni-zed/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama