Porodnice Podolí zkušenosti

48
16.5.21 22:48

Porodnice Podolí zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto porodnicí. Jaká je poporodní péče, popřípadě kde ste našli ceník a veškeré informace ( jako pojišťovna, poporodní péče, porod a tak dále ). Jaký mají přístup k nechání miminka u matky? Vyplatí se tam nadstandardní pokoj? Předem děkuji za zkušenosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
440
17.5.21 00:12

Ja jsem z Podoli nadsena. Mohu teda porovnat jen s Bulovkou. Personal super, po porodu vam nabidnou, ze si miminko prvni noc nechaji na sesterne, abyste se mohla vyspat. Pokud odmitnete, v pohode bez kecu vam miminko nechaji.

Cenik jsem nasla nekde na strankach. Ale ja resila pouze cenu potvrzeni do hlaseni pojistne udalosti (hospitalizace v souvislosti s porodem) v ramci urazove pojistky. Stanicni sestra netusila, kolik za to ma chtit, pry se jeste nesetkala s tim, ze by nekdo chtel toto hlaseni vyplnit. Nakonec mi rekla cenu nizsi, nez byla v ceniku na strankach. Takze netusim, jestli maji cenik neaktualni, nebo ten ukon, ktery jsem v ceniku nasla, je neco jineho.

Ohledne nadstandardu - ja byla vzdycky rada, ze nejsem na pokoji sama. Mohla jsem si popovidat s ostatnimi maminkami, pohlidaly mi dite, kdyz jsem sla do sprchy. Dokonce ted posledne k nam chodila zoufala maminka, ktera byla na pokoji sama, ac to nebyl nadstandard, ze si nema s kym popovidat, kdyz jsou navstevy zakazane. Ale ona tam byla dele nez tyden, miminko ji nepribiralo. Ale urcite nekomu nadstandard vyhovuje.

I porodni pokoj maji paradni. Ja vzdy byla bez doprovodu, ale myslim si, ze i pro doprovod je ten pokoj prijemny. Podoli rozhodne doporucuji.

Edit: nevadilo mi tam, ani kdyz jeste byly spolecne sprchy na chodbe. Dvakrat jsem byla na pokoji nejdal od sprchy a pohoda. Ted po rekonstrukci maji sprchy a WC pro kazdy pokoj zvlast, takze uz je to vubec parada.

Příspěvek upraven 17.05.21 v 09:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 00:24

Taky jsem byla v zásadě spokojená. Ovšem vyskytnou se i nedostatky, některé sestry jsou milé, jiné jsou nepříjemné. Moje PA u porodu zrovna nic moc teda.

Nadstandard-to bys musela mít hodně velký štěstí (a asi si předplatit ten jejich balíček, který ti zajistí přednost, je-li nadstandard zrovna volný). No a nebo musis bejt tzv. kulich. Ale jinak pokoje byly fajn i normální, sprcha na chodbě nevadila. Doufám, že se tam dostanu k porodu i teď podruhé, registraci mám, tak sna to klapne (v UPMD se často stane, že i přes registraci tě pošlou jinam, neb je plno).

• Citovat
  • Nahlásit
440
17.5.21 09:25

Ja jsem tam zazila 4 PA (3 porody a pri jednom se menila smena) a 2 studentky na praxi. Nastesti vsechny super. Na sestinedeli taky moc fajn sestricky. Jen jedna detska sestricka byla mene prijemna, takze kdyz jsme ja nebo spolubydlici mely nejaky dotaz ohledne miminka, tak jsme pripadne cekaly na priste, az prijde jina. Ale to bylo pred 3 lety.

A posledne (letos v unoru) mela spolubydlici problemy s kojenim. Jedna starsi sestricka (tusim, ze se jmenovala Rakoczyova), mela neuveritelnou trpelivost a asi 30 se snazila miminko prikladat a rozkojit. Nakonec uspesne. A vlastne ted posledne jsem tam nenarazila na jedinou neprijemnou osobu. Az na pani matrikarku :D

Příspěvek upraven 17.05.21 v 09:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
17.5.21 09:39

@adusa12 Rodila jsem tam před 2,5 roky a byla jsem spokojená. Měla jsem super PA a všechno semnou konzultovala a do ničeho mě nenutila. Dobrý je že jak tě vezmou na porodní box který má svoji sprchu i wc tak tam partner je celou dobu s tebou, já tam byla nějakých 11 hodin. Když jsem porodila tak partner přestřihl pupeční šňůru a celou dobu jsem měla malou na sobě. Samozřejmě jí zvážili a změřili a zabalenou jí dali i partnerovi. Pak si malou odvezli a mě zašili ale vůbec to nebolelo a ještě mi potom přinesli něco k jídlu a na pokoji jsem měla malou pořád u sebe. Jinak na šestinedělí byli sestřičky hodné až na jednu ale to je asi všude a jídlo se teda nedalo moc jíst, doporučuji aby ti partner koupil něco dobrého :mrgreen: Kdybych šla znovu rodit tak tam jdu zase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.5.21 09:41
@Anonymní píše:
Taky jsem byla v zásadě spokojená. Ovšem vyskytnou se i nedostatky, některé sestry jsou milé, jiné jsou nepříjemné. Moje PA u porodu zrovna nic moc teda.Nadstandard-to bys musela mít hodně velký štěstí (a asi si předplatit ten jejich balíček, který ti zajistí přednost, je-li nadstandard zrovna volný). No a nebo musis bejt tzv. kulich. Ale jinak pokoje byly fajn i normální, sprcha na chodbě nevadila. Doufám, že se tam dostanu k porodu i teď podruhé, registraci mám, tak sna to klapne (v UPMD se často stane, že i přes registraci tě pošlou jinam, neb je plno).

Sprchy na chodbě už nejsou, oddělení jsou krásne rekonstruovana, každý pokoj má své soc zařízení, max sdílené pro 2 pokoje. Také jsem byla spokojena. A dostat nadstandard není nijak nemožné, je jich tam celkem dost, i když spoléhat se na to na 100% nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
17.5.21 11:12

K tomu jidlu. Neni to tam zadna slava. Treba na Bulovce mi chutnalo mnohem vic. Ale snist se to dalo i v Podoli. V Podoli jsem si chodila do kantyny. Nakoupila jsem tam hodne mlecnych vyrobku, coz mi podporilo laktaci. Maji tam i zakusky :) A platit se da hotove i kartou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 12:20
@Urubamba píše:
Sprchy na chodbě už nejsou, oddělení jsou krásne rekonstruovana, každý pokoj má své soc zařízení, max sdílené pro 2 pokoje. Také jsem byla spokojena. A dostat nadstandard není nijak nemožné, je jich tam celkem dost, i když spoléhat se na to na 100% nedá.

Jj, už jsem četla. Já tam byla před 2,5 lety, to byly sprchy ještě společné (2 místnosti se sprchami na patro, takže ono to stejně vycházelo cca 1 sprcha pro 2 až 3 pokoje, akorát se tam muselo dojít po chodbě no, ale nikdy jsem nečekala, vždy byla sprcha volná). Nadstandard může být fajn na noc. Jak někdo psal, že jedna maminka z nadstandardu se chodila družit…ono přes den jo, ale v noci, když vás budí vlastní mimino, cizí mimino a cizí maminka a občas vpád sestry..to si umím představit, že ten nadstandard se v noci může hodit. Ale já o něj usilovat nebudu, nepotřebuju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat