Porodnice Praha doporučení 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viki_xxx
Kecalka 190 příspěvků 03.07.19 08:58
Porodnice Praha doporučení 2019

Ahoj všem, jsem teprve 9 tt, už ale koukám po porodnicich, kvůli registraci. Aktuálních diskuzi jsem moc nenašla, tak budu všem moc vděčná za názory, doporučení a jaké koliv podrobné info. Pokud to půjde, chtěla bych porodnici, kde je bonding, porodní sály jsou po jednom lůžku se svojí socialkou (to samé „hekarna“, pomyšlení, že budu třeba x hodin trávit v bolestech společně s cizími lidmi mi případně strašně, je to intimní zážitek… Standardní pokoje také se svojí socialkou (nechci wc a sprchu na chodbě, nebo společnou s dalším pokojem) a také v ideálním případě, aby se mnou mohl být partner celou dobu… Nejen u porodu samotného. Vím, zní to možná rozmazlene, ale chtěla bych být v klidu, mít soukromí, nestresovat se a toto by mi pomohlo :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
histep
Kelišová 5104 příspěvků 03.07.19 09:02

Tak to musis rodit mimo Prahu.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 03.07.19 09:18

Ale nemusíš mimo Prahu :) Krč po rekonstrukci splňuje vlastně vše, co chceš, jedine co, tak nevim jestli všechny porodní boxy mají vlastní socialku

Viki_xxx
Kecalka 190 příspěvků 03.07.19 09:19
@Tichošlápek píše:
Ale nemusíš mimo Prahu :) Krč po rekonstrukci splňuje vlastně vše, co chceš, jedine co, tak nevim jestli všechny porodní boxy mají vlastní socialku

Diky za reakci.. Já i počítám s tím, že si priplatim za nadstandard, pokud bude kapacita… A ty máš osobní zkušenost?

Viki_xxx
Kecalka 190 příspěvků 03.07.19 09:19
@histep píše:
Tak to musis rodit mimo Prahu.

Až tak?

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 03.07.19 09:20

Tak to tedy taky nevím jestli v Praze pořídíš, zkus se mrknout na Podolí nebo Thomayerku, možná Apolinář bude mít nějaký alternativní režim :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 03.07.19 09:24

@Viki_xxx mám, nadstandard nevím jestli krc nabízí, vzhledem k tomu, ze všechny pokoje mají vlastní socialku. Já byla na standardním pokoji celou dobu sama, návštěvy nikdo časově neřešil.

histep
Kelišová 5104 příspěvků 03.07.19 09:25
@Tichošlápek píše:

Ne, v Krci ma svou sprchu pouze 1 porodni box, a WC je spolecne pro vsechny.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 03.07.19 09:27

@histep jo, to jedine jsem si nebyla jistá, já byla v tom jednom se sprchou :lol:

histep
Kelišová 5104 příspěvků 03.07.19 09:29
@Tichošlápek píše:
@histep jo, to jedine jsem si nebyla jistá, já byla v tom jednom se sprchou :lol:

A byla jsi na boxu od zacatku az do konce, nebo nejdriv nejaka hekarna? Diky.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 03.07.19 09:31

@histep rovnou box, po příjmu jsem šla na monitor, vyfasla košili a dali mne na box

histep
Kelišová 5104 příspěvků 03.07.19 09:36

@Tichošlápek Dik. Mam totiz podobne narocne predstavy jako zakladatelka a protoze je pro me dulezitejsi soukromi na sestinedeli, padlo Podoli a zustala ve vyberu jen Krc. Teda pokud nebude moznost jet do Pribrami. Ostatni prazske porodnice nestoji ani za zminku.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 03.07.19 09:38
@histep píše:
@Tichošlápek Dik. Mam totiz podobne narocne predstavy jako zakladatelka a protoze je pro me dulezitejsi soukromi na sestinedeli, padlo Podoli a zustala ve vyberu jen Krc. Teda pokud nebude moznost jet do Pribrami. Ostatni prazske porodnice nestoji ani za zminku.

Ahoj, můžu se zeptat co tím myslíš tím soukromím v šestinedělí?

Qadra
Kecalka 446 příspěvků 03.07.19 09:43

Apolinář tvoje podmínky nesplňuje. Hekárna společná bez možnosti partnera, porodní boxy odděleny plentou, standartní pokoje po porodu toalety na chodbě, sprchy společné s dalším pokojem, na pokoji minimálně 3 ženy…nadstandart je fajn, ale je tam vysoká poptávka

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 03.07.19 09:54

Neratovice, Melnik, ale jakmile nastanou komplikace u ditete vezou ho do vetsiho spitalu - prevoz 20-30min. A porod driv jak 36tt taky neberou. Kdyz to reknu blbe, byla jsem ted U Apolinare cely den, nez se slo rodit a byla jsem spokojena se vsim. Zajimalo me jen at me kontrolujou, jestli je dite ok. Personal byl skveli. Zbytek ti je ukradenej proste. Do Thomayerky bych nesla, jakmile nemas porod dle ucebnicovyho prikladu, poserou to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama