Porodnice Přerov a co s sebou k porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
5.1.22 23:10

Porodnice Přerov a co s sebou k porodu

Krásný den,
chtěla bych se zeptat zdali máte některá zkušenost s porodnicí v Přerově, kde se právě chystám rodit.
Vím, že si přebírají těhulky ve 36.tt…nebo jste se nahlašovali už dříve?
Jaký je přístup personálu, hlavně na oddělení šestinedělí? Zatím jsem jsem slyšela jenom pozitiva… :)

Plus mám ještě otázky co s sebou k porodu:
Ohledně souhlasného prohlášení rodičů o jménu si musím zajít před porodem na matriku, kde nám to potvrdí?… nebo se to nějak řeší až v porodnici a oni to posílají na matriku?
Jsem vdaná…takže prohlášení o otcovství není potřeba jsme manželé že? :)
Jsem prvorodička a mám v tom trochu zmatek :D

Moc děkuji za Vaše odpovědi a přeji hezký den :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
5.1.22 23:40

Ahoj sice zkušenosti s Přerovem nemám, ale budu tam rodit taky. Mám termín teď 11.1 :D. jinak při registraci dostaneš potřebné papíry na podepsání jako jméno a souhlasy a taky seznam co jsi všechno vzít. Pokud jsi vdaná tak na matriku nemusíte. Jen potřebuješ do porodnice kopii oddacího listů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
6.1.22 00:12

Holky v Přerově jsem rodila dvakrát. Naposledy 25. 2. 2021 holčičku. Registrovat jsem se tam byla v 37. týdnu. Dostala jsem papíry na vyplnění ( prohlášení o jméně, seznam co sebou do porodnice ). Personál je až na pár výjimek super. Mě rodila paní doktorka Meričková s je to úžasná lékařka. PA už tak dobra nebyla, ale to tu nebude rozebírat. Dětské sestry taky super hlavně sestřička Beáta ( příjmení nevím ) byla úžasná. Když jsi vdaná tak budeš potřebovat jen kopii oddacího listu. Klidně mi napište do zpráv a napíšu víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
6.1.22 00:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.1.22 09:02

Moc děkuji, už v tom mám jasno… mám termín koncem března, tak už se pomaličku připravuji, hlavně psychicky :D
@Freyach přeji moc štěstí u porodu ať jste oba s mrňouskem zdraví :srdce:
@iamlenka moc děkuji, taky čekám holčičku a už se na ni nemůžeme s manželem dočkat… a přeji taky hodně zdraví a radosti s dětma :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
6.1.22 09:35

@lucky1997 děkuji 🙂a ještě teda doporučuji vzít si sebou nějaké malé jídlo ( sušené ovoce, sušenky,..) poslední večeře byla tuším v 17h a vždycky největší hlad přicházel v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.1.22 08:02

lucky1997

Tak mi už máme na světě chlapecka :srdce:, tak můžu z první ruky říct, že jsem hrozně ráda že jsem si vybrala Přerov. Personal byl skvělý, jak u porodu tak na novorozeneckém. Sestřičky se velmi staraly, v případě potřeby chodili pomáhat s kojením a vším co bylo potřeba :potlesk:.
Jídlo mi tam chutnalo a měla jsem pocit že pořád něco nosí na jídlo. vecere teda v 17:00,ale většinou toho bylo hodně tak jsem si nechala na později abych neměla večer hlad…jinak doporučuji přibalit více rulicek toaletního papíru :D..a pokud máte tak delší šňůru na nabíječku telefonu :lol:…Přeju hodně štěstí s výběrem za mě Přerov Super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat