Porodnice Příbram 2018..zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SisaSm
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 18:40
Porodnice Příbram 2018..zkušenosti?

Dobrý večer…je zde nějaká maminka co má aktuální zkušenosti případně se chystá rodit v porodnici Příbram?

Reakce:

Fiducia
Generální žvanilka 24072 příspěvků 16.04.18 18:42

@SisaSm malá se tam narodila loni v létě

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 16.04.18 19:44

Já v červenci, tak se s dovolením připojím, zajímá mě hlavně porod císařským řezem. První jsem rodila v Hořovicích sekcí pro nepostupující porod a byla jsem spokojená, ale teď se rozhoduji pro PB.

Judithkaj
Nováček 16.04.18 19:56
@kytkalenka píše:
Já v červenci, tak se s dovolením připojím, zajímá mě hlavně porod císařským řezem. První jsem rodila v Hořovicích sekcí pro nepostupující porod a byla jsem spokojená, ale teď se rozhoduji pro PB.

Já na Hořovice nedám dopustit. Šla bych tam.

SisaSm
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 20:11

@kytkalenka dost spolužaček tam dělá a i dost rodilo…a chvála převažuje..bohužel všude je to o lidech…ale snad dobrý…nikam dál se mi nechce a na pha je stejně pozdě…

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 16.04.18 21:11

Ja byla minuly tyden v Pb na 3D a celkem me ty ordinace dole vydesili, myslela jsem ze uz je to cele nove udelane. Jinak sestricka mila ale stejne jim to moc neslo videt a doporucila mi sama zkusit to znovu v Horovicich maji tam lepsi pristroj. Ja tam byla s prvnim a mam krasna videa.

SisaSm
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 21:16

@kytkalenka co vím tak odd je úplně nové a sály taky…dělají prohlídky…každé pondělí tak zajděte kouknout…

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 16.04.18 21:19

Mam to v nejblizsi dobe v planu, ale urcite by bylo super info od nekoho kdo tam aktualne porodil :-)

SisaSm
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 21:23

@kytkalenka my jdeme 2.5. Na kurz…a pak hned další týden na prohlídku…já tam byla sice na praxi…ale pak byla rekonstrukce a hlavně chlap ať trochu tuší…
Jinak snad se někdo ozve s aktuálním zážitkem

Janina221
Stálice 65 příspěvků 16.04.18 21:23

Rodila jsem jsem v Příbrami, akutní sekce a byla jsem maximálně spokojená. Přístup je tam úžasný. Zachránili mi syna, byl KP, císaře jsem si ten den šla domluvit…ale nastala nějaká komplikace a museli mě hned odrodit. A chystám se tam rodit i letos… neměnila bych. Jsem původně z Prahy, v Pb žiju už 5let a co se týče přístupu všech lékařů, přijde mi to tu super…

SisaSm
Kecalka 464 příspěvků 16.04.18 21:26

@Janina221 tak to je bezva info…děkuji…ať to opět dopadne na jedničku

Janina221
Stálice 65 příspěvků 16.04.18 21:29

@SisaSm moc děkuju, Tobě také :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >