Porodnice Rakovník - zkušenosti

2064
2.7.20 12:33

Porodnice Rakovník - zkušenosti

:mavam: najde se někdo s aktuální zkušeností?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28
2.7.20 21:41
@Lamicka2016 píše: :mavam: najde se někdo s aktuální zkušeností?

Porodnice se snaží, porodní pokoj byl hezký, sestry v pohodě, záleží na koho narazis. Ale co se týče šestinedělí tak katastrofa. Měla jsem nadstandardní pokoj, chtějí za něj litr na noc. No když jsem to viděla, tak jsem se šla zeptat jestli to myslí vážně. :nevim: jídlo klasika hnus. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
3.7.20 07:40

@FifkaJ Dškuji a volila jsi si sama nějakou porodní asistentku? Na tom šestinedělí lze pobýt asi i nějak zkráceně? :think: O nadstandartu také uvažuji hlavně kvůli soukromí a vlastní koupelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.7.20 08:38
@Lamicka2016 píše:
@FifkaJ Dškuji a volila jsi si sama nějakou porodní asistentku? Na tom šestinedělí lze pobýt asi i nějak zkráceně? :think: O nadstandartu také uvažuji hlavně kvůli soukromí a vlastní koupelně.

Porodní asistentku jsem si nevolila. Rodila jsem v Sobotu a chtěla jít v pondělí domů, Ale musela jsem Podepsat revers. jejich nadstandardní pokoj je jen o soukromí, protože koupelna pamatuje Husáka :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
3.7.20 08:41

@FifkaJ je mi to jasné, ale hlavní je ten porod a „zážitzek“ z něj a pak už to zvládneme. :andel: také to vidím max na 2 noci a na revers domů pokud bude vše ok :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama