Reklama

Porodnice Roudnice nad Labem - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 17:42
Porodnice Roudnice nad Labem - zkušenost

Zdravim, ráda bych s zeptala na zkušenosti s porodem v Roudnici nad Labem. Rozhoduji se mezi Slaným a Roudnici. Budu muset na plánovaný císař. Slaný mě odrazuje protože koho znám tak po císaři nekoji. Budu ráda za vaše názory a zkušenosti :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Roudnice nad Labem

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 30.12.17 18:42

@Jancakobo Ahoj.
Ja rodila ve Slanem a nemuzu si stezovat.
Moje kamaradka v Roudnici a byl to takovy zážitek, ze dalsi dite nechce. :roll:
Druha mela planovany cisar ve Slanem, byl s ni manzel celou dobu a kojila.
Asi jak kdo. ;) :mavam:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 30.12.17 19:05

Ahojky, ja rodila v Roudnici dvakrat. Poprvy des bes, ale podruhy parada. Nemuzu si stezovat. Taky jsem mela planovanyho cisare. Takze za me Roudnice.

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 30.12.17 20:36

Koukněte do hodnocení porodnice Roudnice nad Labem - spousta maminek tam už sepsala podrobnější recenzi. Vás, co jste tam rodily nedávno, prosím o přidání recenze.

Držím palce, :hug:
Monika

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:12

Děkuji za radu. Už jsem tuto diskuzi četla, jen jsem chtěla nějaký aktuální názor.????

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:15

@HandulkaK děkuji za info. Se mnou tam bohužel patner být nemůže, máme doma 3leteho syna, takže ten bude doma. Hrozí mi ještě hospitalizace před porodem, takže i proto se ptám 8)

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:17

@martinka28 já mám právě pár názoru že po znovu otevření se to tam zlepšilo. Ale je lepší vědět zkušenosti přímo od někoho. :lol:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 31.12.17 08:24

@Jancakobo tak on ti kazdy rekne nevo jineho, protoze kazdemu neco jineho vyhovuje.
Moje kamaradka chtěla za kazdou cenu rodit v Motole a ja bych radeji nez tam rodila snad doma. :lol:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 31.12.17 10:22

@Jancakobo Ano, přesně..zlepšilo se to tam. Takže za mě opravdu můžu doporučit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >