Porodnice Roudnice nad Labem - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 17:42
Porodnice Roudnice nad Labem - zkušenost

Zdravim, ráda bych s zeptala na zkušenosti s porodem v Roudnici nad Labem. Rozhoduji se mezi Slaným a Roudnici. Budu muset na plánovaný císař. Slaný mě odrazuje protože koho znám tak po císaři nekoji. Budu ráda za vaše názory a zkušenosti :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Roudnice nad Labem

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 30.12.17 18:42

@Jancakobo Ahoj.
Ja rodila ve Slanem a nemuzu si stezovat.
Moje kamaradka v Roudnici a byl to takovy zážitek, ze dalsi dite nechce. :roll:
Druha mela planovany cisar ve Slanem, byl s ni manzel celou dobu a kojila.
Asi jak kdo. ;) :mavam:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 30.12.17 19:05

Ahojky, ja rodila v Roudnici dvakrat. Poprvy des bes, ale podruhy parada. Nemuzu si stezovat. Taky jsem mela planovanyho cisare. Takze za me Roudnice.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 30.12.17 20:36

Koukněte do hodnocení porodnice Roudnice nad Labem - spousta maminek tam už sepsala podrobnější recenzi. Vás, co jste tam rodily nedávno, prosím o přidání recenze.

Držím palce, :hug:
Monika

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:12

Děkuji za radu. Už jsem tuto diskuzi četla, jen jsem chtěla nějaký aktuální názor.????

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:15

@HandulkaK děkuji za info. Se mnou tam bohužel patner být nemůže, máme doma 3leteho syna, takže ten bude doma. Hrozí mi ještě hospitalizace před porodem, takže i proto se ptám 8)

Jancakobo
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 08:17

@martinka28 já mám právě pár názoru že po znovu otevření se to tam zlepšilo. Ale je lepší vědět zkušenosti přímo od někoho. :lol:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 31.12.17 08:24

@Jancakobo tak on ti kazdy rekne nevo jineho, protoze kazdemu neco jineho vyhovuje.
Moje kamaradka chtěla za kazdou cenu rodit v Motole a ja bych radeji nez tam rodila snad doma. :lol:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 31.12.17 10:22

@Jancakobo Ano, přesně..zlepšilo se to tam. Takže za mě opravdu můžu doporučit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >