Porodnice Rychnov n/Kněžnou vs. Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mZoey
Stálice 82 příspěvků 31.01.19 15:43
Porodnice Rychnov n/Kněžnou vs. Ústí nad Orlicí

Zdravím, jsou tu nějaké maminky, které mají zkušenost z této doby na jednu z těchto nemocniční porodnici? Porod se blíží a bydlím mezi nimi, a nějak se nemůžu rozhodnout. :-) Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martinka404040
Kecalka 192 příspěvků 31.01.19 15:53
Ahoj!

Já jsem rodila minulý rok v září v Rychnově nad Kněžnou.. a za mě tedy super :palec: ! Přístup od všech velmi úctyhodný, až na jednu sestru, ale všude se najde někdo kdo nám nesedne, nebo tak. Měla jsem porodní plán, který si všichni poctivě přečetli a všichni se jím řídili, byly na mě moc hodní a cítila jsem velkou oporu. S porodní asistentkou jsme se i na sále zasmáli :lol: . Když byl malý na světě vše mi podrobně vysvětlili, ukázali naučili.. Prostě za mě 1* !! :kytka:

Janli
Kelišová 7238 příspěvků 31.01.19 16:02

Ani s jednou nešlápneš vedle.

mZoey
Stálice 82 příspěvků 31.01.19 16:16

Děkuji, právě na obě slyším relativně chválu, a kladné recenze. Beru, že ne vždy je vše ok, ale těch názorů je v celku málo. Jde mi o to, že známá říkala, že v Rychnově nechávají tatínka hned od počátku porodu, a v Ústí ho posílají pryč a volají ho přímo až na porod. Ale když jsem na stránkách Rychnova viděla že ani jeden doktor nemá české jméno docela jsem se lekla. Proto se radši ptám, nechci soudit někoho jen podle jména, a vím že v Rychnově měli problém s nedostatkem doktorů.

Lucie Zezulková
Nováček 6 příspěvků 31.01.19 16:38

Já byla vloni v červnu v RK a naprostá spokojenost se vším. Služby mají i doktoři, kteří mají svoje ambulance, Dorko a Voráček, u mě se zrovna střídali ve službě a byli oba výborní. Partner byl u celého porodu a pak i u mytí a měření miminka, zatímco já se sprchovala. Setřičky skvělé, ochotné, vysvětlily a pomohly se vším, ze začátku jsme trochu bojovali s kojením a jejich rady pomohly.

yellowyedna
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 31.01.19 17:03

@mZoey ani v Rychnově nepustí tatínka hned,ale volají ho az na samotný porod co vím..Rychnov chválej,ale já se bála,že zrovna český doktor bude u jiného porodu a ja budu rodit s ukrajinským..ale ono se hlavně rodí s PA ;-)

mZoey
Stálice 82 příspěvků 31.01.19 17:24

@yellowyedna známá tam rodila a právě tam měla normálně přítele od začátku, co příjeli ;-) ale bylo to před 1-2 rokama, tak se právě ptám jestli s tím má někdo zkušenost ted :-)
Jinak nic proti ukrajinským doktorům, přítel byl u zubaře, a měl pohotovost jaký si ukrajinec, a povídal, že lepšího zubaře neviděl. jen netuším, jako moc srovnávat zubaře s porodníkem :D :lol:

yellowyedna
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 31.01.19 17:27

@mZoey taky jsem to slysela ;-) jdi se do obou podivat a rozhodni se podle pocitů ;-) ja rodila v Nachodě a spokojenost.

mZoey
Stálice 82 příspěvků 31.01.19 17:52

@yellowyedna jj, asi ano, a ty jsi byla na tomhle předporodním ? kdy jsi tam byla? jsem v půl 29tt, a furt mi přijde že mám čas, ale asi už by to chtělo co ? :D

yellowyedna
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 01.02.19 14:28

@mZoey hele já tam šla asi až někdy v 35tt,stejně kdybys rodila dřív než 36tt,tak musíš do HK ;)

mZoey
Stálice 82 příspěvků 01.02.19 18:56

@yellowyedna a objednávala ses jak moc dopředu ?? :-) jestli jim zavolat a objednat se dopředu ? :-)

Lucie Zezulková
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 19:13

Není potřeba se objednávat, aspoň vloni nebylo a bylo to každý první a třetí čtvrtek odpoledne, mají info na internetu.

mZoey
Stálice 82 příspěvků 01.02.19 19:32

aha, oni že tam mají na internetu normálně čísla…ale tak…asi když se pozeptám tak se nic nestane :-)

Lucie Zezulková
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 19:52

Určitě, já si tam taky radši volala, jestli to opravdu je.

mZoey
Stálice 82 příspěvků 01.02.19 20:05

tak super :-) děkuji moc :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >