Reklama

Porodnice Slaný nebo Neratovice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chelsea123
Stálice 89 příspěvků 19.08.18 18:33
Porodnice Slaný nebo Neratovice?

Ahoj. Jsem v 28. tt a momentálně se rozhoduji, do které porodnice se zaregistrovat k porodu, zda do Slaného nebo do Neratovic. V Neratovicích jsem rodila před osmi lety svou první dceru a byla jsem tam vcelku spokojená. Uvažuji ale i o Slaném. Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti z poslední doby z těchto dvou porodnic. V odkazu „porodnice“ toho bohužel moc není. Děkuji.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Neratovice

Reklama

Reakce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 19:10

@chelsea123 rodila jsem na zacatku roku ve Slanym a byla jsem moc spokojena. Byl to prvni porod a hrozne rada na nej vzpominam :) personal byl naprosto skvely, porodni asistentky uzasne :srdce: jen jednu noc jedna detska sestra nemela uplne svuj den a byla protivna, ale to se asi muze stat vsude :nevim: pokid bych rodila nekdy znova tak si do Slanyho dojedu ikdybych zrovna bydlela v Brne :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 19:26

Rodila jsem v Neratkach 2016 a 2017 - prvni skoncil akut. cisarem, druhy pro problemy s jizvou planovanym cisarem. Obe zkusenosti des, ale mame ji 5 minut autem od domu, tak jsem si rekla, ze vydrzim i druhy… Oba porody byl stop stav, poprve jsem se dostala na nadstandard - super, podruhe se pry „neuvolnil“ i kdyz jsem byla v poradniku a v nemocnici stravila 5 dni… Byla jsem na ctyrluzaku a postele desne (blbe se mi z nich vstavali a byly prolezene), sestry pro rodicky, jak ktera - nejhorsi byla Gabina (obezni sestra, neochotna a neustale pripominky ke vsemu a ke vsem). Na detskem jsou hodni vsichni… Presto, ze jsem sla na planovany cisar - nastup o den driv v 15:00, tak jsem cekala na chodbe do 19 nez se uvolnila postel (domu uz me pustit nechteli, protoze me uz prijali a vecer uz by me udajne nemel kdo prijmout..)…

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 19.08.18 20:12

Já rodila v Neratovicích letos a byla jsem vcelku spokojená. Poradnu jsem stihla čtyřikrát, jsou tam teď mladí doktoři, všichni příjemní, sestry taky. Monitor tam dělají od ukončeného 39. týdne, ten už jsem nestihla. Já si neplatila nějakou tu ambulanci Premium, v tý normální se často dlouho čeká, tak jsem si nosila radši nějakou svačinu :D Na příjmu se mě ujala PA Barešová, udělal se monitor a pak jsem šla na ten čtyřlůžák, nadstandard plnej. PA byla celou dobu moc fajn, chodila kontrolovat, natáčet monitor, nechala jsem si dát nějaký čípky, vyšetřovat mě chodila MUDr. Parmová, taky moc hodná, nic mi necpaly, neurychlovaly, nabízely akorát vanu, jestli nechci něco na bolesti a klystýr, ten jsem odmítla, nebyl problém. Na sále potom vše ok, PA akorát nahřívala hráz, na tlačení přišla doktorka, chytila dceru, dala na břicho. Nástřih netřeba, tak nebyl.
Byla jsem tam potom 5 dní, všichni milí, ochotný - sestry, lékaři, uklízečky.. :) Až teda MUDr. Košík na novorozeneckém, ten je protivnej a měl blbý řeči, nešlo mi kojení. I tady jsem o něm četla negativní zkušenosti, ten to tam trochu kazí. Pak se naštěstí vystřídal s MUDr. Pšeničkovou, ta už byla fajn. Jídlo nic moc, ale dalo se, zabalila bych si nějaký dobroty s sebou.
A jediný, co mi teda vadilo - rodila jsem v zimě a bylo tam strašný vedro, přetopeno jak blázen, lilo ze mě celý dny :roll:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 19.08.18 20:19

Jinak klasika mimčo celou dobu na pokoji, dali mi pleny, mast na zadek, oblečky. Sestry ukázaly přebalování, koupání. Nenarazila jsem tam na žádnou protivnou. Akorát co bych vytkla - nešlo kojení, hrozně se snažily mi pomoct, ale jak se u mě různě střídaly, tak mi každá řekla něco jinýho, měla jsem v tom docela hokej :? No nakonec jsem odcházela s tím, že budu odsávat svoje mléko a k tomu dokrm UM a do zprávy si napsali, že prej plně kojím :roll:
A na miminu jsem teď četla stížnosti na MUDr. Javorkovou u porodu, tu jsem nechytla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >