Porodnice Stod - hekárna, nadstandard

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
467
15.4.21 22:11

Porodnice Stod - hekárna, nadstandard

Začínám pomaloucčku a polehoučku projíždět informace o porodnicích. Nejblíž mám Stod a na porodnici a dětské oddělení jsem slyšela pozitivní reference. Nicméně mě zajímá několik věcí, které jsem se nikde nedočetla:

1. hekárna - společná a nebo samostatná? Obsahuje záchod a koupelnu?
  2. jak vypadá nadstandsrd? Vyplatí se připlatit si?

Preferuji hlavně soukromí, nechci někde hekat s jinýma maminama. Zároveň preferují vlastní toaletu a prostě svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
424
11.6.21 20:26

@kakadel
Ahoj, nevím jestli už jsi nahodou neporodila, ale přesto ti odpovím.
1. Hekarna společná. Malý pokoj o 3 postelych. Ve vedlejší místnosti záchod, sprcha, ale je to zároveň přijímací místnost, takže soukromí nic moc.
2. Určitě nadstandard. Máš sprchu u nosu a nemusíš dávat mimčo hlídat. Menší místnost, prebalovak, koupelna. Ale nelze zamluvit dopředu.
Jinak jsem byla spokojená se vším. Jak s péčí při porodu, tak i po. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
12.6.21 16:42
@Tynulda píše:
@kakadel
Ahoj, nevím jestli už jsi nahodou neporodila, ale přesto ti odpovím.
1. Hekarna společná. Malý pokoj o 3 postelych. Ve vedlejší místnosti záchod, sprcha, ale je to zároveň přijímací místnost, takže soukromí nic moc.
2. Určitě nadstandard. Máš sprchu u nosu a nemusíš dávat mimčo hlídat. Menší místnost, prebalovak, koupelna. Ale nelze zamluvit dopředu.
Jinak jsem byla spokojená se vším. Jak s péčí při porodu, tak i po. ;)

Moc díky za odpověď. Nakonec jsem se rozhodla rodit na Lochotíně. Ta hekárna mi odrazuje… Tak snad to je správné rozhodnutí, uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat