Reklama

Porodnice Strakonice - recenze a zkušnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 19.02.18 12:08
Porodnice Strakonice -recenze a zkušnosti

Ahoj maminky.. :) Vím, že tady už nějaká diskuze na téma porod ve Strakonické nemocnici proběhly, ale jsou staršího rázu a já bych byla moc ráda, kdyby se našel někdo, kdo rodil ve Strakonicích nedávno a mohl mi napsat své zkušenosti :) Jsem prvorodička a mám to za pár, celkem se bojím a zvažuji zda rodit ve Strakonicích, či třeba Písku :) Děkuji Vám moc za ohlasy!!! :hug:


Reklama

Reakce:
 
blueberryx
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 19.02.18 12:17

Ja tam rodila pred rokem a pul a byla jsem naprosto spokojena

 
rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 19.02.18 12:42

Rodila jsem před 14 dny. Záleží na tom, co od porodu očekáváš. I když se porodnice na svých stránkách chlubí přirozeným přístupem, tak o tom se moc mluvit nedá. Já rodila teda bleskově, ale chtěla jsem například malého na břicho a nejdřív se jim moc nechtělo a pak mi ho tam nechali snad minutu a hned odnesli. To samé nástřih atd. nikdy se mě neptali (tento porod tedy žádný nebyl potřeba, ale u předchozích dvou ano). Takže pokud chceš opravdu přirozené vedení porodu, tak to tady příliš nečekej nebo tedy já ho nezažila, na druhou stranu personál milí, všichni v pohodě. Na šestinedělí záleží jak budeš mít štěstí na sestry. Většina je milých a fajn až na jednu protivnou, ale tak to je všude. Nikdy to nikde není dokonalé. Já měla výhodu, že mám už třetí dítě, takže jsem od nikoho nic nepotřebovala.

 
Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 19.02.18 12:50

@rigousek To je mi úplně jasný… No přirozený postup, jsem prvorodička a mám z porodu ohromný strach, takže myslím, že budu ráda, když ze mě miminko nějak vyndají a já to vše přežiju :D Spíš mám strach, aby se něco nestalo, apod. Tak alespon že pesonál v pohodě. O šestinedělí jsem právě slyšela a vzhledem k tomu, že jsem prvorodička, jsem na to zvědavá.. Tak snad to vše dobře dopadne. Záruka stejně není nikde, Písek, Strakonice, asi je to všude dost podobné. :)

 
neilinka
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 13:16

Já ve Strakonicích rodila dvakrát. naposledy loni v červnu. Personál super, na všem se dá domluvit. To je asi nejdůležitější, je třeba si říci jak to chceš. U prvního porodu jsem nic moc neřešila, takže miminko mi na břicho nedali, nenapadlo mě si o to tenkrát říci. U druhého porodu jsem měla porodní přání. Asistentka to se mnou prošla ke každému bodu mi řekla jak to půjde udělat. Takže miminko na břicho, potom bonding. U obou porodů jsem požádala aby neprováděli nástřih, plně to respektovali a byla sem bez poranění i přes to, že děti měly obě 4 kg. Takže když to shrnu. Personál milý, vybavení porodního sálu také fajn, gauč ani televizi jsme s manželem ani nevyužili ;) a pokud máš jasno co a jak chceš ideálně sepsat na papír anebo se vždy ozvat a říci si, budou to respektovat.

 
sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 19.02.18 20:39

Strakonice super. Měli jsme pro sebe samostatný porodní box, tam klid a soukromí. Ptali se mě, jestli chci klystýr, ale nenutili mě. Po porodu dali malou tedy nejdřív manželovi než mě zašili a pak hned k prsu. Personál v pohodě. Oproti prvnímu porodu v Praze o 100 procent lep­ší.

 
Kamilouš
Stálice 98 příspěvků 28.02.18 10:45

Ahoj :mavam: uvažovala jsem jestli ve Strakonicích budu rodit nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla pro Písek :srdce: určitě dej vědět jak jsi dopadla a přeju ať je všechno v pořádku :hug:

 
Aneta199
Povídálka 30 příspěvků 13.03.18 15:53

@Kamilouš A kdy máš termín porodu? :) Já se nakonec rozhodla pro Strakonici, protože, co jsem tak slyšela Písek- Strakonice, je to celkem vyrovnané :)… Ve finále však víš, většinou závisí i na štěstí apod. Já mám termín 29.3 tak jsem zvědavá, kdy to přijde :D :nevim: :kytka:


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >