Porodnice Strakonice - zkušenosti

8.1.20 20:21

Porodnice Strakonice - zkušenosti

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se strakonickou porodnici, jak to tam chodí a je třeba se tam předem nějak registrovat nebo tam zavolat? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.20 18:00

Ve Strakonicích jsem rodila v srpnu 2019, za mě pohoda, neměla jsem žádné velké požadavky,(myslím porodní plán atd.. ) takže s tím ti moc neporadím… Nicméně, doktoři i sestry příjemný i na šestinedělí. Objednávat se nemusíš a prostředí hezké, čisté a klidně :lol: :kytka: moc držím palečky, ať ti vše dobre dopadne a kdy máš termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 11:44

@Alcounek Jee tak to jsi mě uklidnila :grin: a mohla jsi se tam jet nějak předem podívat nebo něco?
Termín mám na konci března :blush: a děkujeme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 13:22

Podívat jsem se tam nebyla, ale asi měsíc pred termínem jsem byla na kontrole s ozvy miminka, ale jen kvůli tomu, že můj gynekolog měl dovolenou… :lol: Takže jsem viděla chodbu a malinkou ordinaci s lehatkem :lol: nicméně, když by sis zavolala, že by si u nich ráda rodila, ale chtěla vidět prostředí, tak by neměl být problém. Pořádají i předporodní kurzy, ale s tím nemám zkušenosti. Konec prezna, to už máš skoro za pár :palec: není zač a přeji ti pohodový a rychlý porod :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 11:26

@Alcounek tak to zkusim, děkuju moc :oops:
A jenom mimochodem.. nevíte někdo, jestli když si zavolám záchranku, když by to přišlo a byla jsem doma sama, jestli si můžu říct, kam chci odvézt? Spadame pod okres Prachatice, ale tam nevlezu ani kdybych měla porodit doma :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
26.1.20 11:29

@Jana84667 ve Strakonicích budeš určitě spokojená, jdu tam v březnu rodit potřetí. Není problém si to tam ani předem prohlídnout. Co se týká záchranky, odveze tě spádové, to by si pak takhle chtěl vybírat u všeho každý ;). Takže bych si zařídila jiné varianty odvozu. Příbuzný, kamarád, taxi.. jinak u prvního porodu je nepravděpodobné že to půjde extra rychlé, třeba by manžel nebo někdo z rodiny stihl dorazit z prace. Od prasknutí čiré plodové vody se má dorazit do 2 hodin, když porod začne kontrakcemi, tak to také několik hodin trvá a staci dorazit až když jsou pravidelně nějakou chvíli po 5ti minutach. přeji ať vše proběhne bezproblemove

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
26.1.20 11:56
@Jana84667 píše:
@Alcounek tak to zkusim, děkuju moc :oops:
A jenom mimochodem.. nevíte někdo, jestli když si zavolám záchranku, když by to přišlo a byla jsem doma sama, jestli si můžu říct, kam chci odvézt? Spadame pod okres Prachatice, ale tam nevlezu ani kdybych měla porodit doma :D

Ano, můžeš si vybrat. Mě vezla záchranka a ptali se, jakou mám porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:48

A co všechno vám tam dají a co je určitě potřeba vzít si svoje? Popř. kolik čeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 19:13

Máš to napsané na stránkách nemocnice, vím, že pro miminko dávají prakticky všechno :relaxed:️ jen oblečení na cestu z porodnice a pár dětských plenek jsem si vzala i když je tam dávají. A pro tebe, záleží na tvým komfortu, určitě pantofle, někdo si tam bral župan (pro mě zbytečná věc, rodila jsem v srpnu) pak nějaké poporodní vložky, kojící podprsenku a vložky do podprsenky a vlastní košilku (já si nechala erarni, za mě byly pohodlny) i když jsem si je přivezla a určitě si vezmi ručník a hygienicke potřeby a třeba jednu vodu :grin: a nezapomeň na veškeré dokumenty, co máš mít sebou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 06:26

@Alcounek děkuju:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie