Porodnice Tábor, novější zkušenost

826
8.1.20 23:23

Porodnice Tábor, novější zkušenost

Zdravím, ráda bych letos rodila v porodnici v Táboře, nenašla sem zde mnoho diskuzí ani názorů. Máte některá novější zkušenost? Nejlépe z roku 2019? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2456
8.1.20 23:42

Srpen 2019,můžu doporučit. Měla jsem neplánovaně CS, doktoři super. Hlavně paní doktorka Vaňková. Sestry byly milé, se vším mi pomohly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
9.1.20 07:59

Taktez srpen 2019. Vse ok. Mela jsem predem domluvenou porodni asistentku Jarku Haluzovou. Na pul uvazku je v porodnici a na pul soukrome. Mohu jen doporucit! Celou dobu se od nas ze salu nehnula, rozdychavala se mnou kazdou kontrakci. Poradila spoustu figlu. Monitor nataceny ve sprse. Tykali jsme si s ni, masirovala me v prubehu celeho tehotenstvi doma. Dcera 4050g.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
včera v 16:05

Take by me zajimalo:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
včera v 16:22

Červen 2019 - nemám moc co hodnotit, kdo chce mít u porodu klid a co nejméně zásahů ideální volba. Trochu pomalejší příjem, porodní sály super, celou dobu nás nechali jen s přítelem k dispozici, sprcha, míč apod. cca každou hodinku nakoukla asistentka, lékařka až na poslední cca hodinku víceméně jen na tlačení. Já hned na příjmu hlásila ze chci nějaké drogy, nejlépe epidural, pořad slibovali a nakonec se to nestihlo, v tu chvíli mi to vadilo hodně. Oddělení šestineďelí super akorát dětská lékařka mi nebyla sympatická. Nadstandart bez poplatku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama