Porodnice Trebíč, jak se dívají na nekojičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.04.18 18:42
Porodnice Trebič jak se dívají na nekojičky

Porodnice Trebič jak se dívají na nekojičky
Chci se zeptat, jaký máte zkušenosti z Trebíčskou porodnici. Nechci kojit představa o tom že bych měla kojit me ubýjí. Nedokážu si představit že bych si sama na bradavky měla sáhnout natož aby se mi přisálo dítě. Ale mám strach jak se tam na mě budou dívat. A aby me neodsoudily a bez tak me do toho nutili. Děkuji za jakyholiv informace.

Ukázat zkušenosti z porodnice Třebíč

Reklama

Reakce:

hanzbl00
Závislačka 3365 příspěvků 12.04.18 18:44

Uplne v klidu. Mi prislo, ze tam kojeni moc nepodporujou. Rodila sem tam v roce 2015 a urcite polovina deti byla na flasce nebo prikrmovana. Proste reknes, ze kojit nechces a podle me to vezmou uplne v pohode :palec:

lolink
Kecalka 490 příspěvků 12.04.18 18:56

Nikdo te do toho nemuze a hlavně nesmí nutit. A kdyby se poměry změnily, těch pár dni tam zabojkotujes, půjde dom a pojedes si podle svého. ;)

Anonymní  12.04.18 19:07

Myslíte že tam mám zajet ještě než tam pojedu rodit a domluvit se snima. A nebo až když pujdu rodit.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 12.04.18 19:10
@Anonymní píše:
Myslíte že tam mám zajet ještě než tam pojedu rodit a domluvit se snima. A nebo až když pujdu rodit.

Tak celkově je lepší se objednat na sepsání porodopisu předem, až pak pojedeš s porodem, nebudou tě pak zpovídat v kontrakcich ;)

Mallorka
Závislačka 2913 příspěvků 12.04.18 20:39

Sestřičky jsou tam moooc hodne a třeba potom zmenis názor, když budeš mít dítě v naruci. Kojeni je fakt to nejlepší, co můžeš dítěti dát. Když to nepůjde, dojdeš si pro prikrm. Kojící tam moc chválí. J8nak hsou ale hodně na všechny. Dopředu bych to teda určitě hlásit nesla

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1703 příspěvků 12.04.18 20:43

Ženské neblázněte už

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama