Porodnice Trebíč, jak se dívají na nekojičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 18:42
Porodnice Trebič jak se dívají na nekojičky

Porodnice Trebič jak se dívají na nekojičky
Chci se zeptat, jaký máte zkušenosti z Trebíčskou porodnici. Nechci kojit představa o tom že bych měla kojit me ubýjí. Nedokážu si představit že bych si sama na bradavky měla sáhnout natož aby se mi přisálo dítě. Ale mám strach jak se tam na mě budou dívat. A aby me neodsoudily a bez tak me do toho nutili. Děkuji za jakyholiv informace.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Třebíč

Reakce:

hanzbl00
Závislačka 3374 příspěvků 12.04.18 18:44

Uplne v klidu. Mi prislo, ze tam kojeni moc nepodporujou. Rodila sem tam v roce 2015 a urcite polovina deti byla na flasce nebo prikrmovana. Proste reknes, ze kojit nechces a podle me to vezmou uplne v pohode :palec:

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 12.04.18 18:56

Nikdo te do toho nemuze a hlavně nesmí nutit. A kdyby se poměry změnily, těch pár dni tam zabojkotujes, půjde dom a pojedes si podle svého. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 19:07

Myslíte že tam mám zajet ještě než tam pojedu rodit a domluvit se snima. A nebo až když pujdu rodit.

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 12.04.18 19:10
@Anonymní píše:
Myslíte že tam mám zajet ještě než tam pojedu rodit a domluvit se snima. A nebo až když pujdu rodit.

Tak celkově je lepší se objednat na sepsání porodopisu předem, až pak pojedeš s porodem, nebudou tě pak zpovídat v kontrakcich ;)

Mallorka
Závislačka 3022 příspěvků 12.04.18 20:39

Sestřičky jsou tam moooc hodne a třeba potom zmenis názor, když budeš mít dítě v naruci. Kojeni je fakt to nejlepší, co můžeš dítěti dát. Když to nepůjde, dojdeš si pro prikrm. Kojící tam moc chválí. J8nak hsou ale hodně na všechny. Dopředu bych to teda určitě hlásit nesla

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 12.04.18 20:43

Ženské neblázněte už

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >