Porodnice Třebíč máte zkušenost?

Anonymní
25.3.21 12:29

Porodnice Třebíč máte zkušenost?

Ahoj holky, začínám řešit kam do porodnice. Nejblíž se mi nabízí Jihlava nebo Třebíč. Na Jihlavu jsem bohužel neslyšela úplně dobré hodnocení a proto se ptám jestli tu máte někdo zkušenosti s Třebíčí? Docela o ní uvažuji, tak by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost :D Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.3.21 13:29

Já rodila v Třebíči i v Jihlavě. Záleží jakou máš představu a očekávání. Pokud chceš hodně přirozený porod bez zásahů, spíš Jihlava. Ale i v Třebíči se dá leccos vydiskutovat (ale není to automaticky). Šestinedělí je hezčí v Třebíči. Ale je to prostě i o lidech…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 13:31
@Anonymní píše:
Já rodila v Třebíči i v Jihlavě. Záleží jakou máš představu a očekávání. Pokud chceš hodně přirozený porod bez zásahů, spíš Jihlava. Ale i v Třebíči se dá leccos vydiskutovat (ale není to automaticky). Šestinedělí je hezčí v Třebíči. Ale je to prostě i o lidech…

Děkuju :)
a jaký si měla zkušenosti s personálem? Na porod jsem slyšela chválu v obou porodnicích, ale s tím personálem prý horší Jihlava, ale asi to je o tom na jaký personál zrovna člověk trefí no. Já byla na šestinedělí když porodila kamarádka u ní na nadstandardu v Jihlavský porodnici a ty pokoje nic moc teda :D

• Citovat
  • Nahlásit
585
25.3.21 13:34

Jihlava pred 2-roky uplne super… Ale ja mela rychly porod..od prijmu maly za 20minut venku :lol: a sestinedeli bylo fajn. Vsude se najde nekdo z personalu, kdo nemusi sedet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 13:37
@Anonymní píše:
Děkuju :)
a jaký si měla zkušenosti s personálem? Na porod jsem slyšela chválu v obou porodnicích, ale s tím personálem prý horší Jihlava, ale asi to je o tom na jaký personál zrovna člověk trefí no. Já byla na šestinedělí když porodila kamarádka u ní na nadstandardu v Jihlavský porodnici a ty pokoje nic moc teda :D

V Třebíči na příjmu protivná sestra, ale pak už všichni skvělí, úžasná porodní asistentka i doktor. V Jihlavě jsem rodila podruhé a měla jsem zaplacenou tu individuální péči PA, čili ta byla opět parádní. Domů jsem šla brzy po porodu, ale nepotkala jsem tam jediného protivného člověka, fakt paráda. Ale ten vzhled pokojů na šestinedělí hrůza, Třebíč je jinde. Ale vždycky je to o prioritách. Já bych znova rodila spíš v Jihlavě, ale fakt moje zkušenost je dobrá z obou porodnic…

• Citovat
  • Nahlásit
464
25.3.21 13:40

Za mě už jen a pouze Třebíč. Rodila jsem plánovaným císařem a co se týče péče po porodu tak jsem si díky personálu připadala jako královna. První porod byl v Ivančicích a tam čistá katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 13:42

Ahoj, jelikož jsem rodila 2× v Třebíči, tak doporučuji Třebíč. Všichni tam byli moc milí a hlavně porodnice i šestinedělí jsou krásné, nové. Na mě to působilo pozitivně. nemám na co si stěžovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat