Porodnice Třinec - porod po předchozí sekci

Anonymní
11.1.20 16:53

Porodnice Trinec - porod po predchozi sekci

Ahoj,
hledam maminky, ktere prosly sekci a otehotnely 6-9 mesicu (neni podminkou) po cisari znovu a rodily v Trinci.
Zajima me, jak probihalo vase tehotenstvi (co na to jizva) a predevsim, zda vas v Trinci premlouvali k dalsimu cisari nebo vas nechali rodit vaginalne - co vse kontrolovali, zda merili tloustku jizvy, jak probihala 1. a 2. doba porodni - mohly jste normalne chodit na porodnim boxu, vyuzivat sprchu nebo jste byly porad monitorovany?
Jaky ma pristup Trinec k vaginalnim porodum po predchozich sekcich?
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.1.20 17:34

Ahoj, pred par mesici jsem hledala stejne zkusenosti, tak teda napisu tady tu svou cerstvou, i kdyz teda ja mela po prvnim cisari ctyri a pul roku… Co se tyce celkove porodniho odd. v Trinci, za me super! Hlavne teda por. asistentky uplne bezvadne, hlavne umi skvele podporit a celkove odvadeji dobrou praci. Muj lekar mi doporucoval vaginalni porod a stejne se tak staveli i v porodnici, nikoho z lekaru ani nenapadlo mi nabidnout cisare, ale jak jsem psala, po cisari mam dele… Jizvu mi vysetrili hned pri prijmu, nemusela jsem si o to rikat, pan doktor to bral jako samozrejmost. Porodni pokoje jsou velmi prijemne, pekne, ciste, me teda trochu chybela vana misto sprchy, ale ovavam se ze nakonec bych ji stejne ani nevyuzila. Mohla jsem se po pokoji pohybovat jak jsem chtela, do sprchy me nabadali at chodim porad, mohla jsem si tam vzit i gymn. mic. Pritel mohl byt celou dobu se mnou. Rodila jsem pres noc, sestricka chodila kontrolovat kazdou chvilku monitor, ale jinak jsme meli i soukromi, zbytecne nas nerusila pokud jsme neco nepotrebovali. Lekare jsem videla pouze pri prijmu, pak kdyz mi prisel nabidnout epidural a pri siti po porodu jinak cely porod vedla sestra. Celou dobu sikovna, podporovala me, pomahala. Nakonec jsem byla moc rada i za studentku a to jsem nejprve nechtela, i v papirech jsem mela napsano ze ji u porodu nechci, no stejne se tak nejak nenapadne vetrela do pokoje a nakonec jsem ji s vdekem drtila ruku :palec: Miminko mi dali ihned na hrud, mohla jsem ho mit u sebe cele siti, pak nas v klidu a nerusene nechali cca hodinu a pul na pokoji. Za me super pristup, jsem spokojena :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 17:52
@Anonymní píše:
Ahoj, pred par mesici jsem hledala stejne zkusenosti, tak teda napisu tady tu svou cerstvou, i kdyz teda ja mela po prvnim cisari ctyri a pul roku… Co se tyce celkove porodniho odd. v Trinci, za me super! Hlavne teda por. asistentky uplne bezvadne, hlavne umi skvele podporit a celkove odvadeji dobrou praci. Muj lekar mi doporucoval vaginalni porod a stejne se tak staveli i v porodnici, nikoho z lekaru ani nenapadlo mi nabidnout cisare, ale jak jsem psala, po cisari mam dele… Jizvu mi vysetrili hned pri prijmu, nemusela jsem si o to rikat, pan doktor to bral jako samozrejmost. Porodni pokoje jsou velmi prijemne, pekne, ciste, me teda trochu chybela vana misto sprchy, ale ovavam se ze nakonec bych ji stejne ani nevyuzila. Mohla jsem se po pokoji pohybovat jak jsem chtela, do sprchy me nabadali at chodim porad, mohla jsem si tam vzit i gymn. mic. Pritel mohl byt celou dobu se mnou. Rodila jsem pres noc, sestricka chodila kontrolovat kazdou chvilku monitor, ale jinak jsme meli i soukromi, zbytecne nas nerusila pokud jsme neco nepotrebovali. Lekare jsem videla pouze pri prijmu, pak kdyz mi prisel nabidnout epidural a pri siti po porodu jinak cely porod vedla sestra. Celou dobu sikovna, podporovala me, pomahala. Nakonec jsem byla moc rada i za studentku a to jsem nejprve nechtela, i v papirech jsem mela napsano ze ji u porodu nechci, no stejne se tak nejak nenapadne vetrela do pokoje a nakonec jsem ji s vdekem drtila ruku :palec: Miminko mi dali ihned na hrud, mohla jsem ho mit u sebe cele siti, pak nas v klidu a nerusene nechali cca hodinu a pul na pokoji. Za me super pristup, jsem spokojena :palec:

Dekuji za zkusenost. Ja tam rodila nekolikrat, akorat ted mam po cisari, tak zjistuji, jak to berou. Co se tyce přístupu sester a porodniku, souhlasim s Tebou. Mne jen vadilo, ze mi po prevozu na sestin. odd. vzali vzdy deti na 3 hodiny pryc - pry na zahrati do inkubatoru, ikdyz byly narozene v terminu a vse bylo v poradku. Dekuji za Tvou zkusenost. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama