Porodnice u Apolináře nebo v Podolí?

2.5.20 17:50

Porodnice u Apolináře nebo v Podolí?

Ahoj holky, jste tu někdo, kdo je schopen porovnat porod u Apolináře a v Podolí? Já rodila u Apolináře 2018 a vzhledem k rizikovému porodu jsem za to byla moc ráda i když ho nemáme blízko. Ale slyšela jsem, že v Podolí máte u sebe manžela celou dobu už od příjmu, je to tak. U Apolináře mi manžela posílali domů, on teda radši nejel, zůstal na chodbě a ke mně ho pustili až na box. Jinak jsme byly na tzv. hekárně sami a nikdo k nám nemohl. Porodní asistentka i doktor byly úžasní. Plakala jsem bolestí a celkově na hekárně jsem byla nechána na pospas, že bolest je přirozená a doktor mi dal kapačku na tušení i když to nedělají… Máte někdo porovnání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.5.20 18:49

Porovnání nemám, rodila jsem 2× v Podolí. Zvažovala jsem Apolináře, ale přesně z toho důvodu, jaký píšeš, jsem se rozhodla pro Podolí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.20 19:34
@Anonymní píše:
Porovnání nemám, rodila jsem 2× v Podolí. Zvažovala jsem Apolináře, ale přesně z toho důvodu, jaký píšeš, jsem se rozhodla pro Podolí.

Takže jste hned od příjmu měla manžela v Podolí u sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
360
2.5.20 20:24

Rodila jsem v Podolí v roce 2018 a byla sem ráda, personál a porodní asistentka byli super. Hlavně jak tě přijmou tak jde partner s tebou hned do porodního boxu a je tam s tebou od začátku až do konce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 20:29
@Anonymní píše:
Takže jste hned od příjmu měla manžela v Podolí u sebe?

Na příjmu nebyl, tam je více žen současně, takže tam ho nepustí. Ale jakmile mě přijali a šli jsme na porodní box, tak to už šel se mnou a byl tam se mnou celou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
13641
3.5.20 19:09

@Králičice okatá v Podolí mají porodní pokoje s vlastní koupelnou a manžel tam byl se mnou hned od přijetí. Jen je riziko, že v okamžiku porodu bude plno a nepřijmou tě. Tohle se mi stalo u druhého porodu. Nakonec jsem rodila na Bulovce. Tam mají sice také hekarnu pro víc rodiček najednou, ale my šli rovnou na sál. Zkušenosti mám teda starší. Děti jsou ročník 2006 a 2010. Četla jsem že Bulovka teď má nějaký samostatný pavilon pro přirozené porody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama