Reklama

Porodnice UH-plánovaný císařský řez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejika
Povídálka 36 příspěvků 27.01.18 17:15
Porodnice UH-plánovaný císařský řez

Maminky, máte prosím některá zkušenost s plánovaným císařským řezem v porodnici Uherské Hradiště? Ráda bych se poptala na pár věcí, jelikož mne to čeká 2.2.

Reklama

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 7426 příspěvků 27.01.18 18:21

Ahoj,

co konkrétně tě zajímá? :-)

andrejika
Povídálka 36 příspěvků 27.01.18 18:46

Rodila jsem tam sice před 8 lety také SC, ale třeba se za tu dobu něco změnilo ;) Ráda bych věděla, jestli pustí tatínka k porodu. Nebo alespoň na vážení a měření miminka a aby si ho pochoval. A taky, kdy je možné, aby miminko viděla 8letá dcerka. Jestli může hned ten první den nebo raději až druhý. Děkuji :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >