Reklama

Porodnice v Novém Jičíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 02.02.09 11:20
Porodnice v Novem Jicine

Ahojte holky…Chci se zeptat, jestli nekdo z vas rodil v nOvem JIcine???

Nejnovější zkušenosti z porodnice Nový Jičín

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 11.02.09 14:08

Ahoj ,

já prošla porodnicí v NJ …akorát jsem teda nakonec rodila císařem … co by tě zajímalo?

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 11.02.09 17:04

Ahojky. no me by zajimalo, jak je to tam s doktorama a sestrama a jaky maji pristup… :D akorat vim ze je to tam ted od noveho roku pekne zrekonstruovane, tak jsem na to zvedava celkem.:D dekuju moc za odpoved…

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 11.02.09 19:35

Ahoj Alli … jedním slovem můžu s klidným svědomím říct, že jsem byla spokojená …
Porodnici v NJ doporučuju … přístup lékařů ,PA s porodního sálu i PA s oddělení šestinedělí byl přátelský, v některých chvílích až maminkovský … chovali se všichni naprosto profesionálně, i když to se mnou nebylo právě jednoduché - jako vytřepaná prvorodička s menšími komplikacemi (malé se už moc nedařilo) jsem jim dala docela zabrat … dva dny a dvě noci jsem strávila na pokoji pro první dobu porodní u porodního sálu, kde se o mne starali PA jako na Jipce … museli poslouchat mé nářky a strach o malou … doktoři se mnou jednali citlivě, dokonce v momentě, kdy jsem prosila o to, aby malou vytahli co nejdřív třeba císařem (protože, vyvolávání porodu se míjelo účinkem - nic se se mnou nedělo), tak byli ještě natolik klidní, že mi doktor přišel vysvětlit, že to není tak akutní, abych dala přírodě ještě šanci …
nakonec to sice stejně skončilo císařem, ale všechno mi bylo vysvětleno a ani na vteřinu jsem neměla dojem, že by se něco mělo pokazit … odrodila mne mudr. Buchartová - což je člověk, který si právě servítky nebere, chichichi .. a já nikdy nezapomenu na první slova, která řekla, když mi rozřízla břicho : To je macek!!! chichichi
Na oddělení šestinedělí se o mně starali jako v bavlnce a myslím, že to tak bylo u všech … pravda v té době ještě nebylo vše zrekonstruováno …a já jsem navíc byla na nadtandardu - a spokojená jsem byla…
a taky sestřičky novorozenecké byli hodné … pravda, díky císaři a tomu, že malou mi nosili a neměla jsem ji první dva dny u sebe jsem neměla možnost třeba promluvit si s dětskou doktorkou … ale to byla spíš moje chyba a malá byla nvíc zdravá!!!

Takže, neboj se nic, v NJ jsou vážně profíci a vše zvládají s úsměvem a v pohodě!!!

pokud budeš mít ještě nějaký dotaz, tak napiš …jinak ti přeju pohodové těhotenství , bezproblémový porod, na který budeš jednou s úsměvem vzpomínat a samozřejmě zdravé mimuško!!!! :wink:

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 12.02.09 10:17

Dekuju ti moc..co jsem tak zaslechla, tak si na novojicinskou nemocnici vsichni stezujou a hlavne na porodni oddeleni, ale tak snad to nebude zase tak strasne..:D

voltera
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 05.03.09 07:55

Ahoj holky,
nonino, jsem ráda, že jsi byla spokojená v porodnici v NJ, protože já se rozhodla, že budu rodit taky tady. Z počátku jsem váhala mezi NJ a FM, protože diskuze na netu ohledně NJ nejsou zrovna povzbudivé, ale pak jsem si řekla, že na problémy a protivné doktory či sestry můžu narazit v sebelepší porodnici, takže to bude NJ.
Allisenko, kdy máš termín ? (teda jestli se můžu zeptat)

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 05.03.09 09:34

Ahojky, ja jsem prave vcera byůa na prohlidne v novojicinske porodnici a vypada to ze se to tam trosku zlepsilo, vypada to tam hezceji, jinak ja mam termin 30.6 a ty mas kdy termin? a jsi z noveho jicina?? :D

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 05.03.09 09:37

Ahojky, ja jsem prave vcera byůa na prohlidne v novojicinske porodnici a vypada to ze se to tam trosku zlepsilo, vypada to tam hezceji, jinak ja mam termin 30.6 a ty mas kdy termin? a jsi z noveho jicina?? :D

voltera
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 06.03.09 07:10

Dobré ranko,

já myslela, že bychom se tam mohly třeba potkat, ale já mám termín 08.05., takže potom písnu alespoň své zkušenosti s porodnicí. Ještě jsem se tam ani nebyla podívat (mám na všechno dost času :lol: ), ale byla jsem tam 3× na velkém UTZ a paní MUDr. Strakošová (doudám, že jí nekomolím jméno) byla strašně milá a příjemná, tak uvidíme. Jinak nejsem přímo z NJ, ale v NJ pracuji (a budu až do 27.03. :lol: :lol: :lol: ). A odkud jsi ty?

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 06.03.09 09:44

Tak ty uz to mas za mesic…To ja si budu muset jeste chvilicku pockat…Ja jsem primo unoveho Jicina,bydlim kousek od Gymplu…A odkud teda jsi ? asi bydlis nekde v okoli co? A muzu se zeptat kolik ti je let?A jestli to bude tvoje prvni mimco, nebo uz mas nejake doma?A jestli vis co to vubec bude?Vim ze jsem strasne zvedava, jen jsem porad doma a strasne se nudim, protoze tu v jicine nikoho moc nemam, vsichni jsou bud v Praze nebo v cizine… :D

malvína
Kecalka 437 příspěvků 06.03.09 20:00

Doporučuji !!! Oproti ostatním porodnicím kde jsem rodila -super

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 07.03.09 13:28

Takze to tam neni zas tak spatne rikas, jo? :D :D :D

voltera
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.03.09 08:54

Dobré ranko,

Allisenko, bydlím v Odrách a čekám první mimi (možná pro to žiju v blahé nevědomosti, protože nevím, co mě čeká :lol: a spoustu věcí neřeším). Prý to bude kluk (Prokop) a kdyby se náhodou doktoři spletli :D , tak Johana. Mám 30 let. A jak jsi na tom ty? Chtěla jsem se zeptat, chodíš někam do kurzu přípravy k porodu?

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 09.03.09 17:32

Ja nikam na kurzy nechodim, protoze jsem mlada, je mi 21 a vzdycky kdyz jdu mezi lidi tak na me blbe koukaji, protoze vypadam na 15 let.::D takze se tomu snazim vyhnout…

Dermisek
Závislačka 2501 příspěvků 12.04.10 11:18

Máte, prosím, některá čerstvé zkušenosti s porodnicí v Novém Jičíně? :think: :think: :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >